Sistem banları hakkında

• Evet gençler 3 günlük sistem Banları serüvenimize hoşgelmiş bulunmaktasınız :thumbsup: toxic arkadaşlara ve trollere şimdiden katlanmaya başlasak iyi olur :) herşeyi bilen tayfa is coming :)

Murder King, Murder Life!

Hangisi daha ağır?

+Şeytana adım adım yaklaşmak mı yoksa şeytan olmak mı?
    Satan.png

• Dile getirmek istediklerimizi bile dile getiremiyoruz sansürlü içerik diyor paylaşım yapılmıyor küfür mü ettik yönetime mi salladık ne yaptık ?

Teknik bir sorun değilse yönetim çıkıp bir açıklama yapsın.

Onca insanın emeği gidiyor..

x2qs75.png

LvWkYG.png

• Ben açmıştım 1 saat önce maalesef kapattı konuyu. Haksız yere ban yedim gerekçeleri şuymuş :harici yazılım.

Oysa harici yazılım hayatımda kullanmadım daha nerden ulaşılabileceğini bile bilmiyorum. Emeğim ile kastığım çarıma ban attılar hileciler elini kolunu sallıyor heryerde. Yazık cidden itemlerimi satıp oyunu bırakacağım.. Harcadığım zamanıma yazıkmış.

• Ben açmıştım 1 saat önce maalesef kapattı konuyu. Haksız yere ban yedim gerekçeleri şuymuş :harici yazılım.

Oysa harici yazılım hayatımda kullanmadım daha nerden ulaşılabileceğini bile bilmiyorum. Emeğim ile kastığım çarıma ban attılar hileciler elini kolunu sallıyor heryerde. Yazık cidden itemlerimi satıp oyunu bırakacağım.. Harcadığım zamanıma yazıkmış.

Harici yazılım kullanıyorsak 4 gün banda neyin nesi ? Oyunun engelledıgı bır yazılım kullanılıyorsa bunun hakkı sınırsız bandır 4gun ban akla mantıga sıgmıyor.

Yönetimde gayette bunun farkında tickete verilen cevapta belli oluyor.

Gf resmen yönetimlerinde görmesini istemeden her yenı sv acılısında bu yenı sv akısı ıcın yaptıgı politikayı kullanıyor.

Ama hakkımız savunulmuyor yönetimde artık savunsun ülkesinde oynayan oyuncuların hakkını.

LvWkYG.png

• Gerçekten tanıdığım biri hile kullanıyor bir şey olmuyor, ben hiç bi şey yapmadan ban yiyorum şaka gibi... bide arkadaşın dalga geçmesi yok mu...

Gözlerim kapalı, kalbim yaralı

• Yok ya cidden saçma sapan iş yapıyolar ve tahammülüm kalmadı artık. Ne oyundaki seviyesiz insanlara ne oyun hatalarına. Bu yaptıkları hamle bardağı taşıran son damla oldu.

• kankam sana katılıyorum bugün benimde başıma geldi 6tane meley hesabı harici yazılımdan 4gün ban yedi harici yazılım kullanmı yok vpn ıvır zıvır hiç bişey yok carlara meleyden meley gün içinde 1er saat giriyorum ve düşün bu sebebten ban yiyoruz :D ironik

• Gf den gelen mail olunca insan ister istemez korkuyor aha çar ban yedi diyor..

Sistem banları üstüne gfden gelen mail ''Metin2'de sunucu startı:Her gün harika etkinlikler deneyimle!'' evet yeni sunucular için gelen mail..

Sistem banları ve yeni svlerin acılması aynı anda olması artık bence tesadüf degıl..

LvWkYG.png

• Gf den gelen mail olunca insan ister istemez korkuyor aha çar ban yedi diyor..

Sistem banları üstüne gfden gelen mail ''Metin2'de sunucu startı:Her gün harika etkinlikler deneyimle!'' evet yeni sunucular için gelen mail..

Sistem banları ve yeni svlerin acılması aynı anda olması artık bence tesadüf degıl..

Aynen bide dalga geçer gibi bildirim atmışlar yeni sv bilmem ne diye.

• Şamanım sistem banı yedi harici yazılım arka planda youtube dan video izliyorum sadece onun dışında meley e giriyorum harici ne yapmış olabilirim açıklama yapacak mısınız bu ne saçma sapan banlar ya hakkımız gasp ediliyor resmen

• Her zaman söylerim, sorumsuz şirketin sorunlu oyunu diye.

Şirketin Türkiye takımı gerçekten son derece yeteneksiz ve sorumsuz . Kendilerine yöneltilen sorunları umursamamakla beraber oyuncunun zekası ile dalga geçecek cevaplar vermeleri şirketin kalitesini düşürüyor. Oyuna başlarken sözleşmeni yaz şirket olarak de ki sayın oyuncu yıllarca emek edecek karakterini geliştireceksin, bu süreçte oyundaki hataları görmezden gelecek ve sonra seni haksız yere banlayacağız kabul ediyorsan sözleşmeyi onayla kutusunu işaretle. Bizde yıllar sonra böyle bir hayal kırıklığı yaşamayalım.

Buna sebep olan tüm şirket çalışanlarının da gerçek hayattaki tüm çabalarının boşa gitmesini diliyorum.

• mahallenin çocukları ellerine birer avuç taş almışlar sağa sola atmıişlar kim denk gelirse neden attınız hiçç öylesine . bu kadar basit ve saçma banlar

Code
    1. BİZİ BİLEN BİLİR, Bilmeyen DE KENDİ GİBİ BİLİR.