Adramis Veda

• Sıra bize geldi… Vakit, ayrılık vakti…

11 yıl kadar önce büyük bir aşk ve heyecan ile trial moderatör Chu Jiang olarak başlayan bu serüveni Forum Admini Adramis olarak sonlandırıyorum.

Bu süre zarfında birbirinden değerli çok özel insanlarla birlikte çalışma şansına sahip oldum. Tek tek isim vermeyeceğim çünkü bir kişiyi bile unutur isem kendimi affedemem. Bana verilen görevleri elimden geldiğince, gücüm yettiğince, birçok sıkıntıya rağmen, layığı ile yapmaya çalıştım. Ne kadarını başarabildim onu bilemem.

Lakin 11 yıllık bu serüvenden alnım açık, vicdanım rahat, biraz hüzünlü olsa da gönül rahatlığı içinde ayrılıyorum…

Mensubu olmaktan her zaman gurur duyduğum Metin2 Takımının, ne kadar özel ve güzel şeylere sahipsem, bunların hepsinde büyük payı vardır ve hayatıma bu olumlu katkılarından dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır…

Sanırım daha fazla uzatmaya gerek yok…

Bu güzel camiada, ardımızda gönlümüzü okşayacak, hoş bir seda bırakabildi isek ne mutlu bize…

Sürçü lisan ettiysek af ola diyerek sözlerimi noktalarken, bu güzel ailenin mensubu olan siz değerli üyeleri ve gönül dostlarımı en samimi duygularımla selamlar, saygı ve sevgilerimi sunarım…

Elveda dostlar… Daima hoş ve sağlıcakla kalın…