Gameforge Destek Birimi ile Nasıl İletişime Geçilir?

 • Merhaba,


  Bildiğiniz gibi Oyun Senin İçin Mevcut Değil, Ödeme birimleri ve İkili doğrulama konularında Türkiye Destek ekibimizin hiç bir yetkisi ya da etkisi yok, direkt ilgili birim ile iletişime geçmelisiniz.


  Peki nasıl iletişime geçebilirsiniz? ve Nelere dikkat etmelisiniz?


  https://support.gameforge.com/ adresine giriş yapınız, giriş yaparken kullanacağınız mail adresi mutlaka uyarı aldığınız oyun hesabınızın kayıtlı olduğu mail adresi ile aynı olmalıdır. Aksi durumda farklı bir mail adresi ile destek alamazsınız. Daha önce Metin2 TR destek sistemine kayıt olduğunuz mail adresinizle de giriş yapabilirsiniz.


  Girişin sonrasında aşağıdaki ekran görüntülerindeki adımları takip edebilirsiniz.


  Önce destek birimiyle iletişim linkine tıklıyoruz.


  Destek1.png


  Açılacak ekranda Tüm Gameforge oyunlarını görüntülemiş olacaksınız.


  Eğer İKİLİ DOĞRULAMA hakkında ticket açmak istiyorsanız yeşil çerçeveli yazıya, yani "Gameforge AUTHENTICATOR" logosuna tıklamalısınız.


  Oyun Senin İçin Mevcut Değil uyarısı ve ödeme birimleri ile ilgili iletişime geçmek için Kırmzı Çerçevede bulunan "Gameforge" logosuna tıklamalısınız.


  Destek2.png


  İKİLİ DOĞRULAMA linkine tıkladığınız da açılacak penceredeki bilgileri doldurup yaşadığınız sorunu ingilizce ya da almanca yazmalısınız. Yaşadığınız sorunu mümkün olduğu kadar detaylı ve anlaşılır bir şekilde yazmalısınız, varsa ekran görüntülerinizi eklemelisiniz.


  Eğer Gameforge Logosuna tıklayarak işleme devam ediyorsanız, ya Ödeme birimi ya da mevcut değil uyarısı için destek sistemi ile görüşeceksiniz demektir.


  Ödeme için "Payment (ödeme)" yazan seçeği seçmelisiniz ve karşınıza çıkacak bölümleri doldurup yaşadığınız sorunu ingilizce ya da almanca olacak şekilde doldurabilirsiniz.


  Destek3.png


  "Oyun Senin İçin Mevcut Değil" hakkında iletişime geçiyorsanız, Gameforge.com seçeğini seçmelisiniz ve açılacak ekranda bulunan bölümleri doldurup yaşadığınız sorunu ingilizce ya da almanca olacak şekilde doldurabilirsiniz.


  Tüm bilgileri doldurduktan ve sorunu anlattıktan sonra mutlaka hesabınızdaki ""Oyun Senin İçin Mevcut Değil"" uyarınızın görüntülendiği bir ekran görüntüsü yükleyiniz.


  Örnek:


  Destek4.png


  Saygılarımızla. • FastFooD

  Closed the thread.