Hata Bildirimi & Teknik Sorunlar

• Bu ne rezilliktir anlamış değilim, oyun camiyasında dünya devi olan yılda milyon dolarlar kazanan Webzen - Game Forge nin bünyesindeki oyunda 20 yıla aşkındır oynanan Metin2 oyununda yine müzayede hayal kırıklığı oldu.
    Ben izmir arkadaşın biri Mersin biri Ankara biri Aydın, 4 kişi türkiyenin farklı illerinden müzayedeki Sörf tahtasını göremedik bile , sayfa açılmıyor açılmıyor açılmıyor :( yani anlıyamadığı açan nasıl açıyor , kaç tane satışa sunuluyorsa biz sayfayı atığımızda bitmiş oluyor dedikodular doğru demekki millet makro yazıp öyle aldığı doğru demekki :(
    sinirden bedduamı edeyim küfürmü edeyim bilemedim PARAMIZLA REZİL OLUYORUZ.

5yca1x9.jpg">

7yr2av.png

Altın kural: Kendine nasıl davranılmasını istiyorsan başkalarına da öyle davran!

Server : Ezel
    Bayrak : Mavi
    Lonca : IExodia
    Karekter : Bedensel

• Bu ne rezilliktir anlamış değilim, oyun camiyasında dünya devi olan yılda milyon dolarlar kazanan Webzen - Game Forge nin bünyesindeki oyunda 20 yıla aşkındır oynanan Metin2 oyununda yine müzayede hayal kırıklığı oldu.
    Ben izmir arkadaşın biri Mersin biri Ankara biri Aydın, 4 kişi türkiyenin farklı illerinden müzayedeki Sörf tahtasını göremedik bile , sayfa açılmıyor açılmıyor açılmıyor :( yani anlıyamadığı açan nasıl açıyor , kaç tane satışa sunuluyorsa biz sayfayı atığımızda bitmiş oluyor dedikodular doğru demekki millet makro yazıp öyle aldığı doğru demekki :(
    sinirden bedduamı edeyim küfürmü edeyim bilemedim PARAMIZLA REZİL OLUYORUZ.

5yca1x9.jpg">

Bu soruna ek olarak 2 kez tıkladığım nesnenin stokta var (güç bela bir şekilde bu MAINTENANCE ekranını aşmışım :dash:) görünmesine rağmen kabul etmemesi oldu. Sonuç elde var sıfır. Gerçekten çok kötü bir durum. Sinir bozucu. :monster:

k70iyzh.gif

Loves, anything with blue.

💙

Nova