Hata Bildirimi & Teknik Sorunlar

• Ch atıyorum oyun kapanır ch atarım işlemci açılmıyor hatası ışınlanırım ekran kararır duran çarı atar ne bu ya sözde her hafta bakım ediyorsunuz neye bakıyorsunuz sadece göz bakıp mı geçiyorsunuz oyun gelişeceğine her gun daha da kötüye gidiyor . Ne yapalım ya herşeyi silp bırakalım buraları kaldıralım mı oyunu sinir sahibi ettiniz ya her şeyinizde hata var eventler düzgün başlamaz hileye çözüm yok anca nesne markete şu geldi bu geldi ............

• İstemci hatası çok artmaya başladı umarım son bulur bir an önce.

Ben dahil herkes bazen Metin2’nin sadece bir oyun olduğunu ve eğlenmek, vakit geçirmek amacıyla burada olduğumuzu unutuyoruz. İsteyerek veya istemeden birine yanlış bir şey söylersem veya kırırsam şimdiden özür dilerim. :stalk

• İstemci hatası çok artmaya başladı umarım son bulur bir an önce.

Normalde istemem böyle bişey ancak daha da çoğalmasını isterim.CB banları gibi aksi halde bu tür hatalar görmezden geliniyor.

Sakın yanlış anlamayın yazımı.Cheat blocker banlarında olduğu gibi çok kişide olursa hataa düzeltme illa ki getirirler. O yüzden böyle diyorum.

• Düne kadar oyundan nadiren atma oluyordu. bu akşam birçok kez oyundan attı ve hepsinde karakter penceresindeyken atması düşündürücü 🤔

Benim de karekter penceresinde kapanmıştı.70-75 gündür mevcut değil de kaldı.Sorunlar git gide çoğalıyor ve fazlasıyla can sıkıyor.Oyuncuya hiç mi değer yok

• Hileciler için geliştirildiği söyleniyor bu istemci olayının fakat alakası yok. Hileciler her ch yi işgal etmiş durumda. Görev için aradığınız slotu bile bulamıyorsunuz çok sinir bozucu bu boşvermişliğin sebebini anlamadım. Her ch ye geçip videomu çekicem 1 ay banlanmalarını beklicem falan boş iş. En iyi hileci bitirme yöntemi oyunun oynanmamasıdır.

• Bu hatayı dün 2/3 kez aldım sanırım sık ch attığımdan oldu tam emin değilim daha öncesinde sık ch attığım için mevcut değil hatasıda almıştım bu sefer işlemci açılamıyo hatası aldım ama Kirai bilgilendirmişti saolsun yeni clint açtığımda sorun ortadan kalktı. Ama ileriki zamanalarda bu hata ile tekrar tekrar karşılaştığımızda , bu durum biz oyuncuları sıkıntıya düşürürmü endişesini taşımaktayım.

“Before you judge me, make sure that you’re perfect.”

Edited once, last by tauch ().

• Bu hatayı dün 2/3 kez aldım sanırım sık ch attığımdan oldu tam emin değilim daha öncesinde sık ch attığım için mevcut değil hatasıda almıştım bu sefer işlemci açılamıyo hatası aldım ama Kirai bilgilendirmişti saolsun yeni clint açtığımda sorun ortadan kalktı. Ama ileriki zamanalarda bu hata ile tekrar tekrar karşılaştığımızda , bu durum biz oyuncuları sıkıntıya düşürürmü endişesini taşımaktayım.

İstemci hatası ile ilgili şunu fark ettim;

Açık olan Clientlerin bağlı oldukları GameForge hesabından çıkış yapıp, farklı bir GameForge hesabına girince çok yüksek bir ihtimalle “istemci başlatılamıyor” hatasını veriyor.

İkinci olarak bir client çok uzun süre server seçme ekranında kalınca yine “istemci başlatılamıyor” hatasını veriyor.

Birden fazla GameForge hesabı ile oynayanların çok yüksek bir çoğunluğunun hileciler olduğu düşünülerek mi böyle bir hamle yaptılar gerçekten anlamış değilim. Çok can sıkıcı bir olay.

Eğer bu bir hata değil de engelleme yöntemi ise o zaman hesaplarımızı tek bir GameForge hesabı içerisinde toplamamıza olanak tanınmalı.

Ben dahil herkes bazen Metin2’nin sadece bir oyun olduğunu ve eğlenmek, vakit geçirmek amacıyla burada olduğumuzu unutuyoruz. İsteyerek veya istemeden birine yanlış bir şey söylersem veya kırırsam şimdiden özür dilerim. :stalk

• İstemci hatası ile ilgili şunu fark ettim;

Açık olan Clientlerin bağlı oldukları GameForge hesabından çıkış yapıp, farklı bir GameForge hesabına girince çok yüksek bir ihtimalle “istemci başlatılamıyor” hatasını veriyor.

İkinci olarak bir client çok uzun süre server seçme ekranında kalınca yine “istemci başlatılamıyor” hatasını veriyor.

Birden fazla GameForge hesabı ile oynayanların çok yüksek bir çoğunluğunun hileciler olduğu düşünülerek mi böyle bir hamle yaptılar gerçekten anlamış değilim. Çok can sıkıcı bir olay.

Eğer bu bir hata değil de engelleme yöntemi ise o zaman hesaplarımızı tek bir GameForge hesabı içerisinde toplamamıza olanak tanınmalı.

Hileci/botçusu için yapılan bir uygulama ise yerinde bir uygulama olmuş. Ancak ben ve benim gibi eski oyuncular birden fazla hesapla oynayabiliyorlar yani 2/3 çarı idare edebilirler buda Metin2 oyununu yıllardır oyndıkları için tecrübe kazanabiliyorlar mesela klawyeyi seri kullnması gibi.

Buraya kadar iyi güzel hoşta, yarın sen 2/3 hesabı birden kullanıyosun deyip hesap kapatılıpda hile damgasını yemek istemem açıkcası bu uygulama yüzünden. Derdimizide anlatamayız, hile kullanmadığımızıda ispat edemeyiz vallahi bu durumda.

• Sv değişikliği yaptım sadece 1 karakterim geçti diğer 3 yan karakterim eski sv de kaldı.

Olması gereken bumuydu yoksa bu bir hata mı ?

Evet olması gereken bu. Diğer karakterler geçmez.

Tüm eşyaları bir karakterde toplaman lazımdı.

• Oyuna başla diyordun, cb açılıyor ama oyun penceresi açılmıyor. 3 - 5 denemeden sonra ancak açılıyor.

Bu yüzden dolayı herhangi bir yasaklama gelirse ne olacak. Ben burdan hatayı yazıyorum. İnş düzeltirler ama o sırada yasak falan yemeyiz.

• İşlem açılamıyor hatasını bu güncellemeden sonra artık devamı alacakmıyız ve bu hatayı almanın bir sıkıntısı olucak mı bize ileri ki sürecte.

Oyundan atıyor , oyuna girdiğiniz zaman işlemci çalışmıyor hatasını alıyorsunuz, clinti kapatmadan karakterden çıkış yapıp clinti açık bırakıp tekrar giriş yapmak istediğimizde en azından benim için şuan öyle işlemci çalışmıyor hatası alıyorum karakter online olmasa bile

• Oyundan gına geldi artık.ya istemciyi yeniden başlat yazısı çıkıyor ya da cheat blocker başlayıp bitince kapanıyor oyun açılmıyor bile.bu durum 2-3 gündür sürekli olmaya başladı.biri çıkıpta bir şey demeye zahmet bile etmiyor

Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi
    ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.

Mevlana Celalettin-i Rumi