Sistem Ayarlarında Canavar İsimlerini Gizle Seçeneği

• Bu Seçenek Gelmeli mi? 38

1. Evet (34) 89%
    2. Hayır (4) 11%

Malum oyun eski bir mekaniğe sahip olduğundan slotu bol bulunan bölgelerde lonca bossu, zaman çatlağındaki haritalar yada kaos taşı eventinde taşlardan çıkan slotlar gibi. Bu canavarların isimlerinden dolayı oyunda aşırı derecede gecikme ve lag meydana geliyor bu nedenle sistem ayarlarındaki npc isimlerini gizle yada market isimlerini gizle gibi sadece canavar isimlerini gizleyecek diğer herşey olduğu gibi kalacak (yere düşenler, diğer oyuncuların isimleri) bir seçenek canavar isimlerini gizle olarak monte edilmesini öneriyorum.

• Geç kalınmış bir uygulama, saçma sapan sohbet sistemi getirilmesi yerine oyunun performansını ve oyuncu memnuniyetini artıracak önerilerin getirilmesi gerekiyordu. Bazen sadece düşünüyorum bu oyunu yöneten kişiler sanki yıllar öncesinden bir update takvimi hazırlamış ve sırası gelen update otomatik olarak bizlere sunuluyor. Oyuncuları dinlememenin başka bir açıklaması olamaz gibi.

Evet verdim geçtim.

rAhAQp.gif

• Bence bu ayarlar bölmesi daha da detaylandırılabilir.Yerdeki yangı gizleme,canavarın ismini gizleme,sadece kendi karakterinin ismini ve detaylarını görme gibi seçenekler olmalı

• Güzel öneri. Çok yoğun slot olan haritalarda, bilgisayar ve internetimiz iyi(oyuna kıyasla) olduğu halde gereksiz gecikmeler yaşıyoruz. İsimleri gizlesek, yere düşen eşyaları göremiyoruz; gizlemesek bu sefer de her yer yang ve eşya isimleriyle doluyo. Destekliyorum.