PAYIDAR Dandanakan Başlangıç.

• Ömer kardeşimin forum hesabı henüz aktif olmadığı için konuyu benim paylaşmamı rica etti.

Öncelikle Hem oyun karakterini hem reel karakterini tebrik ediyorum kardeşim. Yıllarca devam eden dostluğumuzun daha nice yıllarına...

Seviyesi yüksek bir savaş oldu, Savaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum hepinizin eline sağlık. Bu seviyenin bozulmaması temennisi ile, İyi forumlar, İyi oyunlar, iyi seyirler.

PAYİDAR

OE4DUI.gif

• Gerçek hayatında ne kadar temiz ve iyi bir insan olduğunu hem kişiliğin ile hem oyunda karakterinle gösteriyorsun. Kısa zamanda tanıdığım en azimli ve oyunu oyun gibi oynamayı başarabilen sayılı insanlardansın. Seni tebrik ediyorum. Başarıların daim olsun.

Ek olarak belirtmem gerekirse Fatih'in de dediği gibi seviyesi çok yüksek bir savaş olmuş. Kendini bozmadan savaşıp eğlenen tüm mavi, sarı ve kırmızı bayrak oyuncularını da tebrik ederim. Başarılarınız daim olsun.

WMO9tN.gif

• Tebrik Ederim Ömer Kardeşim Eline Emeğine Sağlık Space Hasarlarini Beğendim Gayet Yerinde.Ayrica Sayı Denge Gözetmeksizin Her Zaman Mümkün Olduğunca Bizi Kırmayıp Savaşa Katıldığın İçin Tebrik Ederim.

iKRATOS Fatih Paylaşımdan Ötürü Seninde Eline Sağlık.Yalniz Videonun Yanlış Anlamazsaniz Videonun Yorum Bölümü Açık Kalmış Bazı Art Niyetli Vatandaşlar Raporlayabilir.Videonuzu Yorumlara Kapatırsanız Kafanız Rahat Eder..

İyi Forumlar.

• Tebrikler güzel görüntüler savaşlar bu şekilde olduğu sürece 2 tarafta eğlenir başarılarınız daim olsun

Teşekkür ederiz size de başarılar diliyoruz.

Çarın sahibini tebrik ediyorum, başarılar. :)

Teşekkürler sizede başarılar dileriz.

Gerçek hayatında ne kadar temiz ve iyi bir insan olduğunu hem kişiliğin ile hem oyunda karakterinle gösteriyorsun. Kısa zamanda tanıdığım en azimli ve oyunu oyun gibi oynamayı başarabilen sayılı insanlardansın. Seni tebrik ediyorum. Başarıların daim olsun.

Ek olarak belirtmem gerekirse Fatih'in de dediği gibi seviyesi çok yüksek bir savaş olmuş. Kendini bozmadan savaşıp eğlenen tüm mavi, sarı ve kırmızı bayrak oyuncularını da tebrik ederim. Başarılarınız daim olsun.

Güzel düşüncelerinden ötürü teşekkür ederiz kardeşim. İnsan insanın aynasıdır.

Sa

Tebrikler. Güzel karekter geliştirmişsiniz. Savaş boyunca seviyeli bir performans sergiledi. Başarıların daim olsun kardeş. İnşallah kısa zaman da daha iyi yerlere gelirsin. Paylaşım için Eline sağlık Fatih.

A.selam teşekkür ederiz kardeşim senin de başarıların daim olsun.

Tebrik Ederim Ömer Kardeşim Eline Emeğine Sağlık Space Hasarlarini Beğendim Gayet Yerinde.Ayrica Sayı Denge Gözetmeksizin Her Zaman Mümkün Olduğunca Bizi Kırmayıp Savaşa Katıldığın İçin Tebrik Ederim.

iKRATOS Fatih Paylaşımdan Ötürü Seninde Eline Sağlık.Yalniz Videonun Yanlış Anlamazsaniz Videonun Yorum Bölümü Açık Kalmış Bazı Art Niyetli Vatandaşlar Raporlayabilir.Videonuzu Yorumlara Kapatırsanız Kafanız Rahat Eder..

İyi Forumlar.

Teşekkür ederiz Mahmut, bir kaç eksik var onlarda tamamlanınca daha iyi olacak inşallah. Zırha büyü bozma eklemeyi unutmuş Ömer kardeşim şuan fark ettik :D Uyarın içinde teşekkür ederim düzelttik onu da. Birlikte güzel ve seviyeli savaşlara. İyi forumlar.

OE4DUI.gif

• Tebrik ederim gayet başarılı bir karakter olmuş:thumbup:

Nice eğlenceli seviye savaşlara..

xU0hwM.gif

İnsanları kırmamak için verdiğiniz taviz;
    Sizi daha kırılgan,
    Karşınızdakini daha cüretkar yapar..

• Karakter sahibini gerçekten içtenlikle tebrik ediyorum, ellerine ve emeğine sağlık. Mevcut sahnelerdeki savaşta arkadaşımızın çok iyi bir mücadele ettiğini düşünüyorum. Savaş esnasında mavi bayraktan savaşan bir arkadaşını gördüğünde direkt kendisine yardıma giden, destek veren, mücadele eden bir profil gözlemledim. Savaşta bu durumu çok kez gördüm ve çok dikkatimi çekti. O esnada içimden tebrik ettim şimdi buradan da tebrik ediyor, sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Eksik olma kardeşim, ellerin dert görmesinler. Daha nice nice savaşlarda yer almak dileği ile. :)

iKRATOS Videoyu paylaşıp biz izleyicileri güzel dakikalar ile buluşturduğun için de ayrıca sana da çok teşekkür ediyorum güzel kardeşim. En kısa zaman içerisinde Anadolu'daki gibi seni de aramızda görmek istiyoruz. :)
    Bir şeye ihtiyacın olması halinde her zaman söylediğim gibi bir mesajın yeterli olacaktır. :)