AyCADISI Dandanakan Başlangıç

• Başta Lonca arkadaşlarım olmak üzere bizle birlikte savaşta bulunan herkesin eline sağlık seviyeli nice savaşlara..<3
    Karakterim henüz tam anlamı ile hazır değil.. Zaman içerisinde eksikler bittikçe beraber deneyimleriz..
    Keyifli seyirler.:saint:

xU0hwM.gif

İnsanları kırmamak için verdiğiniz taviz;
    Sizi daha kırılgan,
    Karşınızdakini daha cüretkar yapar..

• Youtube' a attığın an izleyen benim, evet. :party

Gerçek anlamda sıfır atak ile karakter çeşitliliğimiz olmadığı halde nasıl hasarlar almışsın öylee. :chinese: Savunmana diyecek söz yok zaten maşallah 2-3k üzeri hasar görememiş bile kimse, bütün savaş boyunca kutsama bile alamadığımız halde. :kanka

Eksiğe rağmen böyleyse ufak tefek eksiklerin bitince korksunlar diyorum. :monster:

Benimle beraber savaşa çıktığın için teşekkür ederim fıstığım, daha çok eğleneceğiz bunlar fragman. <3:love:

• Eksiklerin olduğu halde bu damageler şapka çıkartır . Eksiklerini giderdiğinde neler olur düşünemiyorum emeğine sağlık ...

NFjBZG.gif

Beni Gördüklerinle Tanıyamazsın,Yaşaman Gerek:thumbup:

• Gördüğümüze bayıldık diyerek başlayım yorumuma, ellerine emeğine sağlık güzelim. :devils

Hem hasarın hem savunman harika, az kalan eksiğini de halledince farma biraz ara vermen gerekecek gibi görünüyor. :chinese:

Başarılarımız birliğimiz daim olsun meleğim, tebrik ederim. <3;)

0fl8DG.gif

"Hiç kimseye kin tutmam ama yapılanı unutacak kadar da iyi biri değilim."

🍁

"I'm a warrior, not a worrier."

🔥

• Buram buram emekkkk <3

Eline, emeğine, kocaman yüreğine sağlık...

Çok çok beğendim :party

En yakın zamanda birlikte yan yana savaşmak temennisi ile, devamlarını bekliyorum :kanka

nsRJWU.png

• Youtube' a attığın an izleyen benim, evet. :party

Gerçek anlamda sıfır atak ile karakter çeşitliliğimiz olmadığı halde nasıl hasarlar almışsın öylee. :chinese: Savunmana diyecek söz yok zaten maşallah 2-3k üzeri hasar görememiş bile kimse, bütün savaş boyunca kutsama bile alamadığımız halde. :kanka

Eksiğe rağmen böyleyse ufak tefek eksiklerin bitince korksunlar diyorum. :monster:

Benimle beraber savaşa çıktığın için teşekkür ederim fıstığım, daha çok eğleneceğiz bunlar fragman. <3:love:

6 Şaman 1 Sura ve 1 Ninja ile anca bu kadar alabiliyoruz karakter dengelenirse bir gün o zaman gerçek rakamları göreceğiz bebeğim..
    Bildiğin gibi iç itemlerin hiç birinde silahlarımda dahil str yok zamanla göreceğiz:evil:
    Tamamen sizi beklemişim güzelim savaşa çıkmak için:Dmeleklerim Luthenia  Miraculous  Nisa. :love::*

Emeklerinin karşılığını böyle bir güzel video ile bizlere gösterdin. Daha güzel görüntüler göreceğimden eminim. Başarılarının devamını diliyorum Cemre Reis :)

Teşekkür ederim Okan emekle yapılan her şey güzel ve değerli..:saint:

Tebrik ederim kardeşim eksikleriniz hal olduğunda ortaya neler çıkacağı şimdiden belli 2 savunmalı safir ile güzel damageler çıkarmışsın hep beraber nice savaşlara

Teşekkür ederim kardeşim olduğu kadar çok vurmuşum çok yemişimden ziyade seviyeler bozulmasın yeter..

Eksiklerin olduğu halde bu damageler şapka çıkartır . Eksiklerini giderdiğinde neler olur düşünemiyorum emeğine sağlık ...

Teşekkür ederim zamanla göreceğiz hep beraber..

xU0hwM.gif

Sizi daha kırılgan,

• Gördüğümüze bayıldık diyerek başlayım yorumuma, ellerine emeğine sağlık güzelim. :devils

Hem hasarın hem savunman harika, az kalan eksiğini de halledince farma biraz ara vermen gerekecek gibi görünüyor. :chinese:

Başarılarımız birliğimiz daim olsun meleğim, tebrik ederim. <3;)

Teşekkür ederim canımsın:kanka yıllardır yeterince farmladık zaten biraz da eğlenelim hep birlikte keyif alarak oynayalım yan yana <3

Buram buram emekkkk <3

Eline, emeğine, kocaman yüreğine sağlık...

Çok çok beğendim :party

En yakın zamanda birlikte yan yana savaşmak temennisi ile, devamlarını bekliyorum :kanka

Teşekkür ederim bacım:kanka en yakın zamanda bekliyoruz yanımıza hep birlikte savaşacağımız günleri iple çekiyorum..

Tebrik ederim güzel karakter yapmışsın eline sağlık başarılar diliyorum :)

Teşekkür ederim beğendiğinize sevindim..:saint:

Savunma bazlı bir karakter olmasına rağmen rakiplerinizi epeyce tahribe uğratmışsınız.

Tebrik ederim.

Teşekkür ederim beğendiyseniz ne mutlu:saint:

xU0hwM.gif

Sizi daha kırılgan,

• Karakterini ne şartlarda geliştirdiğine az-çok şahit olan biri olarak sonunda böyle bir güzel çar ortaya çıkarabildiğin için kutluyorum seni. Gerçekten güzel ve eğlenceli bir video olmuş:gamer:

Devamı gelsin:pump:

4L0lZQ.png

Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.

Metin2 TR İlk 105 Leveli

• Cemrecim tebrik ederim ben ilk defa izliyorum seni ve gerçekten emeğinin karşılığını almışsın. Tepeden tırnağa emek kokan bir video olmuş. Çanı her sallayışında gözümün önünde canlandı resmen.:D Bu daha ilk videon daha iyisini yapacağına eminim başarın daim olsun canım. Keyifli savaşlar <3:love:

L8AUls.png

• Tebrik ederim Başlangıç için gayet başarılıydı. Müzik seçimleri ve sıkılmadan izlinecek bir savaş performansı olmuş eksikler giderelince daha da iyi olacaktır başarılar.

Teşekkür ederim beğenmenize sevindim..

Karakterini ne şartlarda geliştirdiğine az-çok şahit olan biri olarak sonunda böyle bir güzel çar ortaya çıkarabildiğin için kutluyorum seni. Gerçekten güzel ve eğlenceli bir video olmuş:gamer:

Devamı gelsin:pump:

Teşekkür ederim Levent sizler böyle dedikçe kendimle azıcık gurur duyuyorum 8oeskilerin hızlı savaşçılarından birisin senin beğenmen beni mutlu etti:saint:

Cemrecim tebrik ederim ben ilk defa izliyorum seni ve gerçekten emeğinin karşılığını almışsın. Tepeden tırnağa emek kokan bir video olmuş. Çanı her sallayışında gözümün önünde canlandı resmen.:D Bu daha ilk videon daha iyisini yapacağına eminim başarın daim olsun canım. Keyifli savaşlar <3:love:

Teşekkür ederim Ceren artık meyve yeme zamanımız gelmiş demek ki beni de duygulandırdın:*:saint:

xU0hwM.gif

Sizi daha kırılgan,

• İnsan en çok emeklerinin karşılığını alınca, görünce seviniyor. Eksiklere rağmen bence çok başarılı bir başlangıç olmuş. :saint:

Başarıların, azmin ve hasarların daim olsun. 🧿♥️

Eksiklerinin kısa sürede tamamlanmasını ve savaş videolarının devamının gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.:stalk

YdrRms.gif

Ruhumdaki melekler, şeytan ruhlulara dert oldu.

@Kardia@