Meley İçin Eşit Karakter İlkesi

• Meley için karaktere has görevler ve grup içerisine her karakterin bulundurulması zorunluluğu getirilsin mi? 143

The result is only visible to the participants.

Meley giren 16 karakterin farklı olması hiç gözetilmedi. Gönül ister ki meley girecek grubun içerisindeki her karakter eşit sayıda katılsın, her karakterin birer görevi olsun.

örneğin ; 8'li grupta 1 ninja 1 savaşçı 1 şaman 1 lycan 1 sura bulunsun ve nemere'de olduğu gibi bazı karakterlere has görevler verilsin. 4'lü sütunlardan 1'ine sadece şamanların vurabilmesi vb.

• bence gayet mantıklı bir düşünce ilk yorumu atan arkadaş sanırım meley dönüyor 16 çarla ben yorumundan onu çıkarttım

olay oyunu zorlaştırmak değil mantıklı bir hale getirmek olduğunu düşünüyorum ve bu teklif zorlaştırmayla ilgili yok

• Meley de ilk zamanlar seviye sınırı yoktu herkes rahatça çarlarını ine götürebiliyordu.

Sonra 90 seviye şartı koydular onca insan çarlarını kastı.

Şimdi de siz tüm karakterler den birer tane şartı gelsin istiyorsunuz.

Öneri gereksiz mi o konu da yorum yapmayacağım.lakin Predator un dediği gibi oyuncuların işini dahada zorlaştıran bir öneriye olumlu bakmıyorum.

• diğer maplerde farklı karakter oyuncular zorluk çekerken, meley'in ninjadan ibaret olması neticesinde bu öneriyi yaptım. 90 seviye karakterlerin girebilmesini zorluktan saymıyoruz zaten herkes için geçerli. hile hesaplar da her yeni serverde meley karakteri kasıyor, illegal ticaret kapısı mı meley mi belli değil. düzenlenmeye ihtiyacı var.

• Oyunu güncelleyenler oyundan anlamıyorlar. Ejdere güncelleme istedik 10 yıldır, gelen güncelleme ortada. Oyunda para getiren bi kaç bosstan biri. Meley hidrayı çok dillendirmeyin derim, zaten oyuncu yok bunlar da olmasa ticaret falan dönmez oyunda. Gf meleyi güncelliyoruz huhuhuhuhu 21.4 yamasıyla karşınızdayız hype hype hype hype. Meley sandığı yang vermiyor kurbağa bacağı, örümcek gözü, yılan kuyruğu, arada bir alev ve meley yumurtası... Aman arkadaşlar yapmayalım böyle şeyler

• hile hesaplar da her yeni serverde meley karakteri kasıyor, illegal ticaret kapısı mı meley mi belli değil. düzenlenmeye ihtiyacı var.

hileciler içinmi farklı hesap kasmak daha zor normal oyuncular içinmi daha zor olur bunu düşün bi? yaptığın öneride çar kasmayla bitmiyor iş bide baştan aşağı dizili olması lazım o çarın ama hileciler boş çarla bile kesiyor. her öneride hilecileri öne sürüyosunuz fakat her önerinizde gerçek oyuncuyu negatif etkileyecek düzeyde oluyor beğenmediğiniz gameforce'den daha çok zarar veriyorsunuz oyuna ve gerçek oyunculara bu tür önerilerinizle.

• hileciler içinmi farklı hesap kasmak daha zor normal oyuncular içinmi daha zor olur bunu düşün bi? yaptığın öneride çar kasmayla bitmiyor iş bide baştan aşağı dizili olması lazım o çarın ama hileciler boş çarla bile kesiyor. her öneride hilecileri öne sürüyosunuz fakat her önerinizde gerçek oyuncuyu negatif etkileyecek düzeyde oluyor beğenmediğiniz gameforce'den daha çok zarar veriyorsunuz oyuna ve gerçek oyunculara bu tür önerilerinizle.

peki bu şekilde konuşarak sorunun asıl kaynağına iniyoruz, ben de bu durumda derim ki 90 levele kadar o hileci neden banlanmıyor diye sorarım haklı olarak

• peki bu şekilde konuşarak sorunun asıl kaynağına iniyoruz, ben de bu durumda derim ki 90 levele kadar o hileci neden banlanmıyor diye sorarım haklı olarak

sorabilirsin fakat bu sorunun muhatabı ben değilim gerekli yerlere sormanı öneririm

önerim gayet açık, diğer karakterlerin de meleye kazandırılması ve meley kaynaklı illegal ticareti azaltmak.

kusurabakma ama önerin saçma gerekçelerini yukarıda yazdım bu güncelleme tamamen gerçek oyuncunun önünü tıkar hileciye ve bu işi ticaret haline getirenlere herhangibir zarar vermez.

Edited once, last by epicgam1 ().

• Meley giren 16 karakterin farklı olması hiç gözetilmedi. Gönül ister ki meley girecek grubun içerisindeki her karakter eşit sayıda katılsın, her karakterin birer görevi olsun.

örneğin ; 8'li grupta 1 ninja 1 savaşçı 1 şaman 1 lycan 1 sura bulunsun ve nemere'de olduğu gibi bazı karakterlere has görevler verilsin. 4'lü sütunlardan 1'ine sadece şamanların vurabilmesi vb.

Önerine katılıyorum . Öneriye sıcak bakma sebebim oyunda sınıf dağılımları ciddi şekilde alakasız . Belirli karakterler ağır basıyor . Tabi bu dönemsel olarak değişikik gösteriyor . Yıllardır büyülü silahları ortada göremezken birden oynun ana karakteri oldu . Hidra geldi ninjalar değer kazandı gibi vs. Meleyi zorlaştırmaktansa meleyi tek ele bırakmanın oyunda bi takım aksaklıklara neden olduğu görüşündeyim . İllegal meseleler . Burada dillendirmeninde bi manası yok açıkçası . Meley bilindiği gibi bi lonca bossuydu ve bence öylede kalmalı . Lonca olarak yapılmalı diye düşünüyorum .

nwjF0p.png

• bence gayet mantıklı bir düşünce ilk yorumu atan arkadaş sanırım meley dönüyor 16 çarla ben yorumundan onu çıkarttım

olay oyunu zorlaştırmak değil mantıklı bir hale getirmek olduğunu düşünüyorum ve bu teklif zorlaştırmayla ilgili yok

Meleyi solo kesen adam ne kadar değişiklik getirirsen getir yine o şartları yerine getirir keser. Yapılan her zorluk alttan gelen oyuncuları engellemekten başka bir şey değil.

Edited once, last by Guard ().

• Meleyi solo kesen adam ne kadar değişiklik getirirsen getir yine o şartları yerine getirir keser. Yapılan her zorluk alttan gelen oyuncuları engellemekten başka bir şey değil.

Şuan ortalıkta dolanan sütuna hasar vermeyen karakter sandık alamasın önerisi var . Sence kim 16 karakteri sütuna hasar verecek şekilde yapabilir ? Hadi yaptı 16 karakteri nasıl idare edecek . Mümkün olmayan birşeyden bahsediyorsun .

nwjF0p.png

• Az kendinizi geliştirin yok yerden bahanelerle gelmeyin o kadar char kas emek ver item diz simya tak keyfini çıkartıp kimse ile muhattap olmadan solo takıl gelip birde böyle saçma sapan öneriler açın komedi cocuklar sizi :) ben mecbur muyum ali ile veli ile takılmaya

İnsanlar sahte olmayan duygulara hasretler.

Kaisho

• hep oyuncuya yönelik engellemeler düşünen arkadaşlar canı gönülden tbrk ediyorum meley öneriyi onaylayan çogu kişinin meleyin giriş bekçisinin yerini bilmiyen insanlar hiç bi işlevi olmadıgı halde bugün issizimde bu meley kesenlere sarayım der ve onu geçtim kusursuz simya yapıp boş işlevsiz adamla aynı sandıgı alcaksam neden keseyim o meleyi milleti sırtımda taşıyamam masrafı yapan kessin masraf yapmadanda birileriyle aynı şeyleri yapmak istiyen varsada valla ne zeki adamlarsınız varsa öyle köy bizde yaşıyalım hayat size güzel valla :D öyle 3 kuruşa 5 köfte yok :D

6BSZR.gif

İnsanların, senin hakkında ne düşündüklerini önemsemeyerek, ömrünü uzatabilirsin mesela.

• 4.turu keserken okuyorum bunu komik bir öneriymiş :D bi hesaba 2 ninja kas 120 yap biyoloğunu ver full 50 str item diz simya setini kusursuz yapmaya çalış bir yandan vslik diz bir yandan yeni güncellemelere ayak uydurmaya çalış eeee? nereden gelecek o para da bu oyuncular çarlarını dizecek? emekçilere selamlar :halay

jx3n6wy.png

• Bu arkadaşın önceki önerisine yazdığım yorum aynen geçerlidir. Bu arkadaşın forumda öneri açması engellensin lütfen. Her önerisinde öne sürdüğü tek arguman illegal, won satıcıları. Kardeşim, Sen Meley'i zorlaştırırsan, bu oyundan para kazanan adam her türlü o zorluğu aşıp parasını kazanmaya devam eder. Won alım/satımı yapmayan adam da uğraşır mı sence ona? Senin önerin won alım/satımını yükseltmekten öteye geçemez. Ayrıca Solo kesilmesin istiyorsunuz. Şimdi ben, benim sunucumda oynayan, benim bayrağımda oynayan ve benimle aynı saatlerde oynayan bir kaç oyuncu bulacağım ve üstüne meleyden kazancım tur başı 1w mu olacak? Biraz mantıklı düşünün. Ben istediğim zaman oyuna ara verip, istediğim saatlerde oyunu oynayabiliyorsam sebebi tek başıma bossları, Meley'i yapabiliyor oluşumdan. Diğer oyunculara bağlı kalırsam, oyunda gelişeceğim diye tüm hayatımı sıfırlamam lazım. Bu kadar yazı yeter bence...

• bu meleyciler güvenimi boşa çıkarmadı. bakın olayın özeti, konuyu açalı 2 saat olmadı hemen nasıl da üştüler, maksatları oyunun dışına taşmış hatta hedefleri var bazılarının wp konusmaları bariz daha iyi özet olurdu da neyse daha da mideniz bulanmasın :))

biri de gereksiz öneri demiş. daha önce hızlı ch atıp hükümdar boss'u pesinde kosanlar vardı hatırlayanlar bilir burdaki konularımı, o konu fazlasıyla amacına ulaştığı için bugün sohbet bugu ortadan kalktı. daha iyi ve oynanılabilir oyun için elimden geleni yapar geçerim.

bende meleyin oyun içi dengesinden çok oyun dışı dengesi düşündükleri için tepki verdiklerini düşünüyorum .

nwjF0p.png