Tılsımlar Oyun İçi Elde Edilmeli mi?

• Boss sandıklarına kendi güç tılsımları eklenmeli mi? 107

1. Evet (86) 80%
    2. Hayır (21) 20%

Son gelen güncelleme ile birlikte her boss sandığından kendi tılsımının drobu olacağını düşünmüştüm. Fakat hayal kırıklığına uğradım.

Bence Boss sandıklarına alev drobuyla aynı olmak yada daha zor olmak şartıyla sadece kendi element tılsımları eklenmesi gerekiyor.

(Razadör-Ateş Tılsımı/Nemere-Buz Tılsımı/Katakomb-Karanlık Tılsımı/Jotun-Toprak Tılsımı/Bagj-Rüzgar Tılsımı)

+200 Tılsım basımı bu sayede mümkün olabilir. Ve oyunda PVM açıdan sonsuz bir gelişim sağlanabilir.

11fx1ri.png

Edited once, last by SHACTTEN ().

• ben desteklemiyorum eğer böyle bir şey olursa zodyağın değeri kalmayacak zaten yüksek lvller sürekli Boss dönen çar yapıyorlar ve bu da sürekli tılsım elde edip 200 e basması aşırı kolaylaştırıor bırakın bu zor olsun. yeni gelen itemlerle zodyak zırhlarının değeri kalmadı sadece silahları alınıyor

Edited once, last by EmoZhiLanG ().

• ben desteklemiyorum eğer böyle bir şey olursa zodyağın değeri kalmayacak zaten yüksek lvller sürekli Boss dönen çar yapıyorlar ve bu da sürekli tılsım elde edip 200 e basması aşırı kolaylaştırıor bırakın bu zor olsun. yeni gelen itemlerle zodyak zırhlarının değeri kalmadı sadece silahları alınıyor

BIRAKIN ZOR OLSUN DEDİĞİN OLAY SADECE EPLE ALABİLİYOR OLMAMIZ :D OYUN İÇİ DE ELDE EDİLMELİ . DESTEKLİYORUM

- Normal şartlarda iyi biriyimdir fakat şartlar hiç normal olmadı. -

Zodyak yaparak bir kişinin herhangi bir tılsımı +200 yapabilmesi kaç yılını alır acaba. Tılsım şuan sadece yılbaşında geliyor onu da ep atıp harcayıp markasıyla çıkartabilirsen... Bu oyunu f2p kısmından uzaklaştırıyor tılsımın zodyaktan elde edimi imkansıza yakın(destan sunucusunda 5 ay boyunca elde etmeye uğraştım).

11fx1ri.png

• Destekliyorum.

Ben dahil herkes bazen Metin2’nin sadece bir oyun olduğunu ve eğlenmek, vakit geçirmek amacıyla burada olduğumuzu unutuyoruz. İsteyerek veya istemeden birine yanlış bir şey söylersem veya kırırsam şimdiden özür dilerim. :stalk

• Olumlu bakıyorum ama fazla emin değilim. Gerekli itemleri, simyayı dizmeden tılsım basıp kolay yoldan boss dönmek gibi bir duruma yol açmayacağından emin olmak lazım. Tılsım basmak daha kolay olacaksa sağladığı faydanın da düşmesi gerek dengelemek açısından. +200 seviyesi belki aşağı çekilebilir ya da hasara şuan olduğundan daha az katkısı olabilir.

• Olumlu bakıyorum ama fazla emin değilim. Gerekli itemleri, simyayı dizmeden tılsım basıp kolay yoldan boss dönmek gibi bir duruma yol açmayacağından emin olmak lazım. Tılsım basmak daha kolay olacaksa sağladığı faydanın da düşmesi gerek dengelemek açısından. +200 seviyesi belki aşağı çekilebilir ya da hasara şuan olduğundan daha az katkısı olabilir.

Herhangi bir element gücü için %1 den sonraki her %1 artış zaten hasarını %0,75 arttırıyor ?? Daha ne kadar azaltılsın hocam ? +200 basıp %50 mi arttırsın. Tılsım basıp kolay yoldan boss dönme durumunu sağlayacağını düşünmüyorum. Dediğiniz çok uzak bir ihtimal.

" %1 den sonraki her %1 artış zaten hasarını %0,75 arttırıyor" bu cümle için de kaynağı bırakıyım.

https://de-wiki.metin2.gamefor…php/Elementarkraft-System

Şu bölüm sayfadaki

Verrechnung

Schaden +55% +0,75% +0,75% +0,75% +0,75% +0,75% +0,75%
    Ges. Schaden +55% +55,75% +56,5% +57,25% +58% +130% +242,5%
    • Der erste Prozent erhöht den Basisschaden um 55%.
    • Alle weiteren Prozentwerte geben je +0,75% auf den Basisschaden.
    • 100% Kraft des Elemente bedeutet 130% erhöhter Basisschaden.