Şampiyonlar Ligi ?

• Sizcede mantıklımı 21

1. Evet . Katılıyorum (11) 52%
    2. Hayır . Katılmıyorum (10) 48%

Arkadaşlar bilindiği üzere oyun ws açısından çok zayıfladı , benim önerim ise her akşam belli saatlerde örn: 19:00 ile 24:00 arası en altta bir server olacak. Ve o serverda boss item npc vesaire herhangi bir şey olmayacak . Savaşa gelen herkes potunu yaşamını vesaire kendi svsinden getirecek . Ve güzel bir savaş ortamı olacaktır diye düşünüyoruz.

𝐁𝐢𝐫𝐢𝐧𝐢𝐧 𝐝𝐮̈𝐬̧𝐦𝐞𝐬𝐢𝐧𝐢 𝐛𝐞𝐤𝐥𝐞𝐦𝐞𝐤 𝐬𝐢𝐳𝐞 𝐲𝐚𝐤ı𝐬̧ı𝐫 , 𝐝𝐮̈𝐬̧𝐞𝐧𝐢 𝐤𝐚𝐥𝐝ı𝐫𝐦𝐚𝐤 𝐭𝐚 𝐛𝐢𝐳𝐞...💎

• Ayrı bir sv olma fikri bana çok saçma geldi. Oyunda zaten mevcut olan "Savaş Bölgesi" ni uyarlamışsınız sadece. O da 19-24 arasında komple açık olması yönünden. Bunun yerine Savaş Bölgesi sandıklarının içeriklerinin güncellenmesi/iyileştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Oyunun şuanki mevcut sisteminin bir nevi crossover ya da co-op sisteemini kaldırabileceğini düşünmüyorum(Ayrı sv olarak tabi). Bi düşünsenize bütün svlerdeki oyuncular tek bir svye girecek. Servere girişin imkansız olacağını düşünüyorum bu durumda.Bu yüzden "Hayır" oyu verdim.

• Ayrı bir sv olma fikri bana çok saçma geldi. Oyunda zaten mevcut olan "Savaş Bölgesi" ni uyarlamışsınız sadece. O da 19-24 arasında komple açık olması yönünden. Bunun yerine Savaş Bölgesi sandıklarının içeriklerinin güncellenmesi/iyileştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Oyunun şuanki mevcut sisteminin bir nevi crossover ya da co-op sisteemini kaldırabileceğini düşünmüyorum(Ayrı sv olarak tabi). Bi düşünsenize bütün svlerdeki oyuncular tek bir svye girecek. Servere girişin imkansız olacağını düşünüyorum bu durumda.Bu yüzden "Hayır" oyu verdim.

düşüncenize saygım var fakat olay şu mesela sadece +115 level üzeri çarlar girebilecek wslik olan vesaire diye kasdetmiştim . Amaç tüm svdeki insanların ws atması savaş bölgesi düzeltilecek gibi değil

𝐁𝐢𝐫𝐢𝐧𝐢𝐧 𝐝𝐮̈𝐬̧𝐦𝐞𝐬𝐢𝐧𝐢 𝐛𝐞𝐤𝐥𝐞𝐦𝐞𝐤 𝐬𝐢𝐳𝐞 𝐲𝐚𝐤ı𝐬̧ı𝐫 , 𝐝𝐮̈𝐬̧𝐞𝐧𝐢 𝐤𝐚𝐥𝐝ı𝐫𝐦𝐚𝐤 𝐭𝐚 𝐛𝐢𝐳𝐞...💎

• düşüncenize saygım var fakat olay şu mesela sadece +115 level üzeri çarlar girebilecek wslik olan vesaire diye kasdetmiştim . Amaç tüm svdeki insanların ws atması savaş bölgesi düzeltilecek gibi değil

Herhangi bir seviye aralığı belirtmemişsiniz o yüzden öyle yazdım. Dediğiniz örnekteki gibi sadece -115 lerin isyan edeceğini düşünüyorum hocam .55-61-90-105 ler de wslik dizdiği için. Mevcut sorunlar düzeltilmeden bunun gerçekleşmesi çok mantıklı değil. Böyle bir şey şayet olursa güzel ödüller vermeleri beklenir(Savaş bölgesi için kafasında 1 yazması değil). Ancak son güncelleme ile gelen yoharadaki sandıkların da çöp atması razador-nemereye drop iyileştirilmesi olarak zihin taşı destesi ve süs taşı eklenmesi oyunculara zaten bir darbe vurdu. Oldu diyelim ilk haftası sadece canlı kalır(Şahsi düşüncem). Sürelik pvp atmak isteyen oyuncular için mantıklı ama günümüz mt2 sinde herkes farmer. Hal böyle olunca oyuncuları pvp ye yönlendirebilecek ödüller konması lazım. GF bunu yapar mı ? Sanmam hocam.