Dandanakan-Anka IKadoline hidra kesimi

• Woooow:love: Çok güzel bir videoydu, tebrikler! Sadece devam et, sana çok başarılar diliyorum!<3

ᴡʜᴇɴ ᴡᴇ ᴀʀᴇ ʀᴜɴɴɪɴɢ ɪɴ ᴛʜᴇ ᴡʀᴏɴɢ ᴅɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴ ᴛʜᴇʀᴇ ɪꜱ ɴᴏ ꜱᴇɴꜱᴇ ɪɴ ɪɴᴄʀᴇᴀꜱɪɴɢ ᴛʜᴇ ꜱᴘᴇᴇᴅ.

• Woooow:love: Çok güzel bir videoydu, tebrikler! Sadece devam et, sana çok başarılar diliyorum!<3

teşekkür ederim pozitif enerjin için, insanlar fazlasıyla kötü niyetli olmus böyle basit bir şeyi bile çekemiyorlar seninde başarın daim olsun :)

duxCQ.gif

**ANKA**

💕

• Elinize sağlık gayet güzel damageler mutluluğunuz daim olsun ve başarılarınızın devamını dilerim kankam

sag ol kardeşim başarıların daim olsun darısı sana inş :P

Emek verilmiş güzel bir kesim tebrikler birliğiniz daim olsun

sag olun teşekkür ederiz :)

Ninja şart, en azından bu ve benzeri bosslar için. Oyun içi aktifliğin hoşuma gidiyor gayet güzel hasarlardı, eline sağlık

Ninjayı daima severim eşimin hesabına da bir nevi el koydum yeni hesabım şaman olunca ninjadan vazgeçilmiyor.. videolarda göründüğü kadar aktif olamıyoruz inş bir gün daha çok vakit ayırabiliriz. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim mutlu oldum :)

duxCQ.gif

**ANKA**

💕

• Çokça tebrik ederim; keyifli ve başarılı bir video daha... 8)

Oyunda kesmeyi en sevdiğim boss hidra olunca kesim videolarını izlemek ayrı bir keyif veriyor.

Başarılarınız ve birlikteliğiniz daim olsun. :saint:

imzabucca6.png

"hak ediyorum her milimini bu dik gülüşün"

• Başarılarınız birliğiniz keyfiniz daim olsun Eline emeğine sağlık Pericim . :sevimli

sag ol canım benim seninde daim olsun :angel

Çokça tebrik ederim; keyifli ve başarılı bir video daha... 8)

Oyunda kesmeyi en sevdiğim boss hidra olunca kesim videolarını izlemek ayrı bir keyif veriyor.

Başarılarınız ve birlikteliğiniz daim olsun. :saint:

hidrayı bende seviyorum eşim genelde kaytarıyor ama tek kesmekte güzel oluyor teşekkür ederim :love:

duxCQ.gif

**ANKA**

💕