2023'e Kadar 20.023 Post

• ben istemem galiba Syllable orada isterim dedigime bakma sen. ondan da sıkılırım ben. biraz da baskalari istesin ben de kabul etmeyeyim derim. o smileyi hangi forumdan buldun? bir zamanlar en sevdigim iki uc smileyden birisiydi. anisi da vardir hatta. " -,- " boyle ya da " -.- " yapinca cikardi eskiden. sevdigim digerlerinden birisi de bu bak : 14lxrlt.png adeta bir sanat eseri ha? bayiliyorum ben.

tesekkurslers ederimslers. o senin gozlerinin guzel bakislilililigi. daha iyi ol ve heyacanini kaybetme hic? nasil gecti buyuk gun? hayal edip umdugun kadar buyuk muydu?

Bunu "14lxrlt.png" nasıl yaptın? Daha önce de bir konuşmamızda eklemiştin ama soramamıştım.

Türkiye sınırları içinde olduğuma göre umduğum gibi geçti diyebilirim. :S

rpaz01b.png

"hak ediyorum her milimini bu dik gülüşün"

• ne? Syllable 14lxrlt.png eskiden boyle yapinca cikiyor dedigim smiley simdi de ayni sekilde cikti. hem alttaki smiley sayfasinda da varmis ve ben yeni gordum. yeni mi geldi acaba???

bir daha ne? hatta neeeeeeeğğğ? daha dun gelmistinn. tekrar mi turkiyedesin? ah turkiye... acili kuzu bobregim...

sanirim sen nasil yaptiysan oyle yaptim Syllable .

9a2ppr2.gif

neşesi yüzündedir,kederi kalbinde.

fernweh

ceketimi yağmurlara astığımdan beri

tehlikeli şiir okur

dünyaya sataşırım ben.

Edited once, last by Vav ().

• ne? Syllable 14lxrlt.png eskiden boyle yapinca cikiyor dedigim smiley simdi de ayni sekilde cikti. hem alttaki smiley sayfasinda da varmis ve ben yeni gordum. yeni mi geldi acaba???

bir daha ne? hatta neeeeeeeğğğ? daha dun gelmistinn. tekrar mi turkiyedesin? ah turkiye... acili kuzu bobregim...

sanirim sen nasil yaptiysan oyle yaptim Syllable .

Mavili olan yeni geldi evet ve ben de ifadelerden ekledim ama sana sormuş olduğumu ifadeler kısmında göremiyorum. Sen nasıl ekledin? Sana atarken kopyala yapıştır yaptım sormak için.. :pillepalle:

Evet; bir daha, tekrar, yeniden.. :saint: Bahsettiğim izne ayrılmış bulunmaktayım ve bu yüzden çokça mutluyum. 8o

rpaz01b.png

• goremezsin Syllable cunkusu orada yokkk. ben de kopyalayip yapistiriyom.

iyi bakam be sevindim. bende sayiyom hala gunleri... nasilmis turkiye? ne diyor istanbul?

9a2ppr2.gif

fernweh

tehlikeli şiir okur

dünyaya sataşırım ben.

• goremezsin Syllable cunkusu orada yokkk. ben de kopyalayip yapistiriyom.

iyi bakam be sevindim. bende sayiyom hala gunleri... nasilmis turkiye? ne diyor istanbul?

Senin kaç gün kaldı ki?

Eh, idare eder diyebilirim. İstanbul'dan henüz haberim yok ama epey rüzgarlı ve yağmurlu bir İzmir'e denk geldim. X/ İstanbul'a önümüzdeki ay gitmeyi planlıyorum ama yılbaşı sonrasına da sarkabilir.

rpaz01b.png

• sorma Syllable sorma. 300 kusur gun hesapliyorum ben ama bakalim. belki dayanamam. yarisinda ucarim.

ama zamani artik. yagmur da olacak ruzgar da. gidince cok selam soyle. bir de onu cok sevdigimi ilet.

iyi oldu bu Scada biliyorsun ki babanni da sevmezdim.

9a2ppr2.gif

fernweh

tehlikeli şiir okur

dünyaya sataşırım ben.

• sorma Syllable sorma. 300 kusur gun hesapliyorum ben ama bakalim. belki dayanamam. yarisinda ucarim.

ama zamani artik. yagmur da olacak ruzgar da. gidince cok selam soyle. bir de onu cok sevdigimi ilet.

E senin daha yaklaşık bir sene var desem yeridir. O kadar gün sayılmaz, uç gel.

Rüzgarı ve yağmuru Hollanda'da iliklerime kadar yaşadım. Buradaki hava önceden bana soğuk gelirdi ama şimdi ılık geliyor. Yağmur neyse de rüzgarlı olduğu için henüz dışarı çıkmadım. Bugün güneş gösteriyor da bakalım eğer açarsa şöyle bir İzmir havası almaya çıkarım. :saint:

Çokça selamını söylerim. Özellikle nereye söyleyeyim, Bebek mi? :pump:

rpaz01b.png

• var var Syllable ben iyimser davranipta 300'e yuvarladim.

hep oyle duyardim ki izmir'in insani sogukla tanismadigi icin izmir'i soguk sanirmis. demek ki dogruymus. :dd

hayirlisi bakalim,umarim planladigin gibi olur.

o isin romantizmi. sen kartal'a selam soyle cok. ozellikle esentepe'ye,atalar'a,cevizli'ye...

9a2ppr2.gif

fernweh

tehlikeli şiir okur

dünyaya sataşırım ben.

• var var Syllable ben iyimser davranipta 300'e yuvarladim.

hep oyle duyardim ki izmir'in insani sogukla tanismadigi icin izmir'i soguk sanirmis. demek ki dogruymus. :dd

hayirlisi bakalim,umarim planladigin gibi olur.

o isin romantizmi. sen kartal'a selam soyle cok. ozellikle esentepe'ye,atalar'a,cevizli'ye...

Bir anda geliyorum deme şaşkınlığını yaşatırsın belki. :cookie:

Hahahahah doğruymuş, ben de bunu bu sene öğrendim. Meğer biz hep ılıkmışız.. :chinese:

Kartal garanti de diğer yerleri bilmiyorum ki ben. ?(

rpaz01b.png

• İyilik senden ne haber ^ ^ atmadın hala elvinaa

Aradaki mesafeyi bilmeyen ben :D

Hemen atıyorum bi saniye..

iyiiii aşk senden

bütün kötü duygularımla yaşattı beni bu gün. Arabayla gitsek park yeri yok bir şey yok otobüs aman aman yani :D Ankara’yı sevmiyorum

Bende iyiyim aşko hala yol yorgunuyum.. sürekli uyuyorum.

Monessa2.png

'El üstünde tutulmazsam,hep el kalırım'