2024'e Kadar 20.024 Post

• Merhaba Metin2 severler,

2024'e kadar 20.024 mesaj atma etkinliğimize hoş geldiniz! Oyunumuz çok basit. Yıl bitmeden belirlenen hedef mesaj sayısına ulaşmak ve hoş sohbetler gerçekleştirmek.Bunun sonunda sürpriz ödül sizi bekliyor olacak.

Kurallarımız:

- Bir forum üyesi art arda mesaj göndermemelidir ( art arda gönderilen mesaj birleştirilecek ya da işlem görecektir).

- Tek kelimelik sa, selam, naber vb mesajlar yasaktır.

- Tüm Forum kurallarımız geçerlidir.

:grumble:

Keyifli forumlar

Metin2TR Takımınız

giphy.gif

Gladiatus - GA > İkariam - SMOD > Metin2 - BA > Metin2 - SGM

#TeamFF

You'll never fly alone.

• Hayırlı olsun konumuz :gamer:

6rInh7.gif

Galatasaray.. NF

• Yılın ilk 4 ayda yarısına gelinip geri kalan 8 ay boyunca aynı civarlarda bırakılacak konusu açılmış.:S İyi akşamlar.

Güvendiğim dağlara kar, ağzıma çalınan ballara kan yağıyor

Ben yarınları bugünden tanırım o yüzden umutlarım tek tek azalıyor

K1ONE.png

• Hayırlı olsun daha dün gibi hafızamda 2023 konusunun açılışı onu başaramadı bu forum umarım 2024 de başarır ;)

:) umarım. Ben bu sefer başarabileceğimizi düşünüyorum.

giphy.gif

Gladiatus - GA > İkariam - SMOD > Metin2 - BA > Metin2 - SGM

#TeamFF

You'll never fly alone.

• Biraz zorlasan Itachi olacakmış ben 9 veriyorum umarım bu alanda gelişmek için uğraşırsın güzel yetenek.

Uzun zamandır kullanıyorum bu ruhu e tabi yıprandı biraz. Fazla ciddiye almayın.:pillepalle:

• Biraz zorlasan Itachi olacakmış ben 9 veriyorum umarım bu alanda gelişmek için uğraşırsın güzel yetenek.

Karakter çizimleri sınavlarda Kabul olmuyor sadece cansız nesne çizimi gerekiyor. Bardak Vs Ama aşırı fazla detay istediklerinden Aşırı zor oluyor.

Söz de eğitim kurumları ders vermek için açılıyor lakin profesyonel şekil de çizeceksem. neden eğitim kurumuna ihtiyaç duyayım

Bknz;

• Karakter çizimleri sınavlarda Kabul olmuyor sadece cansız nesne çizimi gerekiyor. Bardak Vs Ama aşırı fazla detay istediklerinden Aşırı zor oluyor.

Söz de eğitim kurumları ders vermek için açılıyor lakin profesyonel şekil de çizeceksem. neden eğitim kurumuna ihtiyaç duyayım?

7 8 sene evvel tanışsaydık. Aksaray ünide hocalarla konuşabilirdim. oradaki hocalardan bazıları gerçekten sevdikleri için işlerini yapıyor. Ben sadece grafiti benzeri yazılar yazdığım halde bölüm değiştirip sanata geçmem gerektiğini söylediler. Bir kez daha denemek istersen Asü yü denemeni tavsiye ederim.

Uzun zamandır kullanıyorum bu ruhu e tabi yıprandı biraz. Fazla ciddiye almayın.:pillepalle:

• 7 8 sene evvel tanışsaydık. Aksaray ünide hocalarla konuşabilirdim. oradaki hocalardan bazıları gerçekten sevdikleri için işlerini yapıyor. Ben sadece grafiti benzeri yazılar yazdığım halde bölüm değiştirip sanata geçmem gerektiğini söylediler. Bir kez daha denemek istersen Asü yü denemeni tavsiye ederim.

Temel olarak liseden başlamak lazım lakin istedikleri çizim ortada Olunca Yaklaşamadım bile liseye :saint: bir arkadaşım Benden üst düzey çizim yapmasına Rağmen Kabul edilmedi sırf insan çizdiği için. Hobi olarak yapmak zorunluluk olarak yapmaktan daha iyi

Zhi.png

• Forma numaram 9 veriyorum başarılı bir çalışma olmuş :)

Bu konuyu yenilen pehlivan olayına benzetmeye başladım ama inanmak başarmanın yarısıdırı da görmezden gelemeyeceğim :D Umarım ulaşılır hayırlı olsun :)