Sunucu Aktarım Biletleri Hk.

 • Merhaba Değerli Oyuncularımız,


  Son bakımımız sırasında ortaya çıkan ve karakter transferlerini etkileyen bazı teknik sorunlar hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz. Ne yazık ki, bu sorunlar önümüzdeki hafta yapılacak bakıma da yansıyacaktır.


  Bu teknik sorunlar nedeniyle, şu anda karakter transferlerini istediğimiz kadar sorunsuz bir şekilde gerçekleştiremiyoruz. Bu transferlerin oyuncularımız için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve ekibimizin sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalıştığından emin olmanızı istiyoruz.


  Geçici bir önlem olarak ve daha fazla rahatsızlığı önlemek için Sunucu Aktarım Biletlerini Eşya Mağazasından kaldırmaya karar verdik.


  Halihazırda Sunucu Aktarım Biletleri satın almış olan ve karakter transferinizi bekleyenler için, teknik ekibimiz sorunları başarıyla çözer çözmez transferleriniz gerçekleştirilecektir.


  Bu durumun bazı rahatsızlıklara neden olabileceğinin farkındayız ve bu durumun neden olabileceği tüm aksaklıklar için içtenlikle özür dileriz.


  Bu süre zarfında gösterdiğiniz anlayış ve sabır için teşekkür ederiz. Sorunun ilerleyişi hakkında sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz ve karakter aktarım süreci tekrar tamamen çalışır hale gelir gelmez sizi bilgilendireceğiz.


  Metin2 Ekibiniz...