105 lvl bir bedensel ne farmlayabilir ?

• Arkadaşlar 105 bedensel 100 lvl şamanı var . Mat-parlak karışık simyası vs vs var ama razadör dönmekten sıkıldım oyundan soğuyorum . Beta mapde pelerin farmlıyorum ama onun dışında bir şey yok . Hükümdar hiç görmüyorum bile sunucu kalabalık . Nemere için ninjam yok şuan kasacak durumda değilim . Beran steauyu denedim kesemememiştim ne item gerekir bilmiyorum . Bu süreçte napmam gerekiyor ? Görüşlerinizi bekliyorum

• Luck

Approved the thread.
  • Ortalama bir 8-9 orak tak , beceri hasar karşı koyma ve şimşek kombini itemlar dizerek rahatlıkla zodyak tapınağın da çarsamba ve pazar günleri won kasabilirsin. En önemlisi en az 6 karakter giriş yaparsan çok rahat edersin, kalan 5 günün sana kalmış :)

giphy.gif

• 105 level lycanım var bedensel ile benzer sayılırız. Metin farmı haricinde jotun kesebilirsin kendin solo tanklayabilirsen şifacı kesecek illaki bulunuyor. Zodyak dönüyorum tavsiye ederim.

Jotun için

Orklara karşı güçlü--saldırı (jotuna etki eder)

Şeytana karşı güçlü--saldırı (şifacı imhacı vs. etki eder)

Toprak ve Buz direnci-- Savunma

Rüzgara karşı dayanıklı-- savunma

Beran Setaou

Metine karşı güçlü(Çok metin atıyor şart gibi bişiy ya da her metnin kendi bineğini kullanacaksın)

Şimşeğe karşı dayanıklılık (savunma)

Beceri karşı koyma (savunma)

Şimşek element gücü ve str delici fullemelisin. Ben 23 24k civarı vuruyorum delici fullediğimde rahatlıkla. İtemlerinde kanama zehir olmamalı sadece son 5 saniyede o itemleri takıp vurmalısın. Yanglı item setini unutma.

Zodyak

Şimşeğe karşı dayanıklılık (savunma)

Blok (savunma)

HP absorbe (savunma,dayanıklılık= (bunun çok faydasını gördüm mümkünse 30 ve üstü yapman çok rahatlatır)

Saldırı için yüksek ort silah, element gücü, özellikle tılsımda 30 zodyak can. karşı güçlü ve 20 düşüş şart haberin olsun. 20 zodyaklı alma çok farkediyor.

Son boss için de full becli set takmalısın yaklaşık 50 bec yaparsan rahat kesiliyor.

Kask 10 bec

yakut küpe 8 bec

titan kalkan 10 bec

+6 okyanus 8 bec

mat mitsi elmas-- 14 bec veriyor olması lazım

bossu rahat kesmek için delici 100 üstü olursa yine farkediyor. Fakat yan karakterlerinle topu keserek de halledebilirsin.

Eğer duo sağlam arkadaşın varsa meley de dönebilirsin. Lycanla meley dönüyorum ben duo olarak. Çeşitlilik açısından oldukça boss var aslında kesebileceğin.

İyi oyunlar

• Arkadaşlar 105 bedensel 100 lvl şamanı var . Mat-parlak karışık simyası vs vs var ama razadör dönmekten sıkıldım oyundan soğuyorum . Beta mapde pelerin farmlıyorum ama onun dışında bir şey yok . Hükümdar hiç görmüyorum bile sunucu kalabalık . Nemere için ninjam yok şuan kasacak durumda değilim . Beran steauyu denedim kesemememiştim ne item gerekir bilmiyorum . Bu süreçte napmam gerekiyor ? Görüşlerinizi bekliyorum

Aslında Beran Setaou güzel yang kasabildiğimiz bir boss. Karakterini bu bossu alt edebilecek seviyeye getirip üstüne bir de yanglı eşyalar alırsan senin için yeni bir farm kapısı açılmış olur. Eğer delici oranını yüksek tutabilirsen nispeten kolay bir boss diye biliyorum fakat birkaç rehber izlemeni tavsiye ederim. Bunun dışında Büyülü Orman'a gidip 2 saatte bir jotun kesen gruplara katılabilirsin. Bizzat sen kesemesen dahi kesici olan bir gruba katılıp şifacıları kesebilirsin. Hatta bazen şifacı kesmene bile gerek kalmıyor sırf grubu 5 kişiye tamamlamak için adam arıyorlar. Pek keyifli bir farm değil bence ama baştan söyleyeyim.

Son olarak zodyak farmlayabilirsin fakat buna hazırlanmak epey maliyetli çünkü bedensel oynuyorsun. Dayanma konusunda maalesef sıkıntı yaşanıyor ve beceri hasarına karşı koyma, blok gibi bonusları yüksek seviyede tutman lazım. Kaldı ki hesabını dayanacak seviyeye getirsen bile zodyaktan aldığın verimi artırmak için daha fazla çarla girmen lazım ki bu da bir adet 75 ve bir sürü 45 seviye çar kasman gerektiği anlamına gelir. (75 olanla grubu kurup herkesi gruba alarak bossa başlayabilirsin.)

Aynı fikirde olmayabiliriz. Fikirlerimiz birbirimize saçma geliyor da olabilir. Fikirlerimize saygı duymak zorunda da değiliz. Fakat bu fikri paylaşmama ve savunmama saygı duymak zorundasın.

"Söylediklerinin hiçbirine katılmıyorum. Ancak onları ifade etme özgürlüğünü hayatım pahasına savunurum."
    -
    Evelyn Beatrice Hall

Marmara - chaosraist

• Dün ve bugün itemleri ayarladım şuan beran steau kesiyorum yanglı itemleride ekledim bugün . jotun ve zodyak hala mümkün değil ama vakit bulursam ninja kasıp nemere eklemeyi düşünüyorum . Duom olmadığı için diğer bosslar zor ama yeni bosslarla uğraşıyo olmak zevk veriyor en azından . Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim arkadaşlar keyifli oyunlar dilerim

Aslında Beran Setaou güzel yang kasabildiğimiz bir boss. Karakterini bu bossu alt edebilecek seviyeye getirip üstüne bir de yanglı eşyalar alırsan senin için yeni bir farm kapısı açılmış olur. Eğer delici oranını yüksek tutabilirsen nispeten kolay bir boss diye biliyorum fakat birkaç rehber izlemeni tavsiye ederim. Bunun dışında Büyülü Orman'a gidip 2 saatte bir jotun kesen gruplara katılabilirsin. Bizzat sen kesemesen dahi kesici olan bir gruba katılıp şifacıları kesebilirsin. Hatta bazen şifacı kesmene bile gerek kalmıyor sırf grubu 5 kişiye tamamlamak için adam arıyorlar. Pek keyifli bir farm değil bence ama baştan söyleyeyim.

Son olarak zodyak farmlayabilirsin fakat buna hazırlanmak epey maliyetli çünkü bedensel oynuyorsun. Dayanma konusunda maalesef sıkıntı yaşanıyor ve beceri hasarına karşı koyma, blok gibi bonusları yüksek seviyede tutman lazım. Kaldı ki hesabını dayanacak seviyeye getirsen bile zodyaktan aldığın verimi artırmak için daha fazla çarla girmen lazım ki bu da bir adet 75 ve bir sürü 45 seviye çar kasman gerektiği anlamına gelir. (75 olanla grubu kurup herkesi gruba alarak bossa başlayabilirsin.)

• 1.beta map farmı

2.razadör (100 level üstü herkesin en az 100 lvl bir şamanı olması zorunlu oyunda artık )

3.nemere farmı ( şaman ve ninja varsa )

4.jotun farmı

bunlar banko farmlar

• Şaman olmadan da kesilebiliyor razadör :party100 lvl üzeri bir hesap yeterlidir

İyi olduğun kadar da kötüsün. Mutlu olduğun kadar mutsuzsunda Herkesin iki tarafı vardır Lakin bir sanarsın İnsan olmak demek ölümle yaşam gibidir. Hem Ölü Hem Canlı

• Çarın durumunu bilmıyorum ama hedefin zodyak tapınağı olmalı 8 çarla haftada 2 gün kessen bile çok güzel getiri bırakır.Bende bedensel oynuyorum zodyak tapınağının baya ekmeğini yedim haftada 5 gün yapıyodum

giphy.gif