Emerald alesta için bir şeyler yapılsın istiyoruz

• server hakkında hiç bir şey yapılmayacak mı , tüm serverler doluyken 6 ch boş durumda her ay 3 hesap 180tl para ödüyoruz yaptığımız simyalar satılmıyor bile bu server ne zamana kadar bu sekilde devam edecek lütfen bir şeyler yapılsın

• Luck

Approved the thread.
  • alestada oynamıyorum ama orda oynayan arkadaşlarımdan bildiğim kadarıyla kan ağlıyor diyebilirim elle tutulur çok az bir kitlesi var biraz daha böyle devam ederse öngörülebilir gelecekte ticaret durma noktasına gelecek
    birleşmesi ivedi ve elzem bir durum

okg0zzi.gif

text.gif

• Bence Metin2 TR tarihinde açılmış en iyi etkinlik serveri Alestaydı fakat meleyci arkadaşları doyuramadığımız için başarılı olamadı.Bir çözüm bulunması gerekiyor.En mantıklısı şuana kadar oynayan arkadaşlara verdikleri aylık ücret ep olarak iade edilmeli ve server ep ile girişe çevrilmeli

• Bence Metin2 TR tarihinde açılmış en iyi etkinlik serveri Alestaydı fakat meleyci arkadaşları doyuramadığımız için başarılı olamadı.Bir çözüm bulunması gerekiyor.En mantıklısı şuana kadar oynayan arkadaşlara verdikleri aylık ücret ep olarak iade edilmeli ve server ep ile girişe çevrilmeli

ideade istemiyoruz normal sunucu yapsınlar yeter. tenhalığı yetmiyormuş gibi birde ıd başına 60 tl para veriyoruz. az mahçup hissetse gf zaten utanma belası dediğin gibi kaldırır ücreti ama halinden memnun gibi.

• Sunucu benim için çok amaçsız hale geldi. Amacım olmadığı için eğlencesi hiç de yok. Boşuna zaman kaybı.

Aidatı ödemezsem hesaplar silinir mi, ne kadar sonra silinir?

2 haftaydı galiba, ödemedim. Sonra ödediğimde süreli malzemeler hariç bıraktığım şekilde oynamaya devam ettim.

FastFooD  Ghugia

• hesap silinmiyor sadece sunucuya giremiyorsun. ödediğinde kaldığın yerden dewam

• Yeni sunucu yeni sunucu diye tutturuyorsunuz bomboş bir hale gelince bir şeyler yapın diyonuz eski sunucuları kim düşünüyor oraların düzenlerini bozarken düşünün bence. umarım hiç bir şey yapmazlar

• Yeni sunucu yeni sunucu diye tutturuyorsunuz bomboş bir hale gelince bir şeyler yapın diyonuz eski sunucuları kim düşünüyor oraların düzenlerini bozarken düşünün bence. umarım hiç bir şey yapmazlar

Yargılama hocam, böyle birşeye gerek yok, yakışmadı.

Düzen falan bozduğum yok zaten, bütün hesaplarım arkadaşlar sunucusunda. Alestada sadece iki hesabım var, aylardır zaman geçirdiğim.

Arkadaşlara döner meley kesmeye devam ederim en azından.

Şaka bı yana topluluk ağlasa da ağlamasa da yine geliyor. Rutine çevirdi herifler

Parabellum.png

Nostalgie de la boue

• baklawa hesaba giriş hakkı gidiyor. Ödendiğin de tekrar kaldığı yerden devam.

Düzenli açılan sunucunun aksine benzeri olmayan özel bir sunucu açıldıktan sonra oyuna burada devam etmek istemekte bir sakınca görmüyorum. Rutin açılan sunucuların kaderini herkes biliyor. Kaldı ki başımıza bunun geleceğini de biliyor veya bekliyorduk. Fakat daha önce özel bir sunucun ardından 5-6 ay geçmeden hiçbir zaman etkinlik sunucusu açılmadı.

Alesta etkinlik gereği istila patronlarında tek istilada razadör, nemere, bagjanamu bossları tam drop attığında boss başına 6chden 60 sandık alınabiliyor. Kaldı ki sandığı alacak oyuncu yok. Herkes kastığı sandığı 3-4 gün pazar da tutup açmak zorunda kalıyor. Normal zindan da farm yapan oyuncu ise kastığı sandıkla kalıyor.

meley revize edilmesini isteyen arkadaşlar sunucunun durumuna bakabilir çünkü sunucuda yang yok. Meleyin olmadığı noktada nasıl yang kıtlığı olduğunu biliyorsunuz. 5 çar bile meley yapsanız sunucuda yang sahibi olabiliyorsunuz. (Meley yapmanın 16 hesapla aylık maliyeti 960tl)

sunucuda simya yok, yabancı oyuncunun simya çarkına ep gömmesini veya müzayedeye kerpeten gelmesini bekliyorsunuz ki mükemmel kusursuz pazara düşsün.

• Yargılama hocam, böyle birşeye gerek yok, yakışmadı.

Düzen falan bozduğum yok zaten, bütün hesaplarım arkadaşlar sunucusunda. Alestada sadece iki hesabım var, aylardır zaman geçirdiğim.

Arkadaşlara döner meley kesmeye devam ederim en azından.

Reis ben sana alıntı falan yapmadım sen niye üzerine alındın. Senin eski sunucuların durumundan haberin var mı ? yeni sunucu isteği eski sunucuları öldürüyor işte. şu anda senin maruz kaldığın durumu eski olan sunucuların hepsi yaşıyor. yeni sunucu demek öncekilerin düzenini bozmak demek.

arkadaş siz demiyor muydunuz meleyin ödülleri değişsin sunucunun,piyasanın dengesini bozuyorlar diye.Şimde de meleyciler yok diye mi sunucu boş oluyor.Bi tuhafsınız sizde he.

• FastFooD alestada aidati ödenmeyen hesaplara ne olur, şirketin cevabı nedir acaba?

Cinko nun söylediğini ben de yaşadım, aidatı ödeyince oynamaya devam ediyoruz. Ancak ne kadar süre boyunca hesaplar sağlam kalıyor?