Oyun içinde geçirilen süreye karşılık küçük ödüller olmalı mı?

• Oyun içinde geçirilen süreye karşılık küçük ödüller olmalı mı? (biyolog görevlerine ya da başka bir sebebe bağlı olarak ödüllerin gelişmesi) 35

1. Evet olmalı (27) 77%
    2. Hayır olmamalı (8) 23%

Örneğin ork dişini bitiren oyuncular haftalık olarak oyunda
    2 saat geçirince iksirler
    5 saat geçirince sandıklar
    10 saat geçirince maceracıya destek olacak şeylerin verilmesi güzel olmaz mı?

• Luck

Approved the thread.
  • Şuan yanlış bilmiyorsam bununla alakalı olarak sadece oyunda 3 saat aktif kalınca sarı kuşaktan veriyor 1 emiş. Başka da bilmiyorum buna benzer bir şey var mı yok mu. Ancak dediğin gibi olmasa da çeşitli ödüller eklenebilir. Tabi bu durumun düzgün dengelenmesi lazım. Çoğu kişi çarını köyde, zodyakta, kasılmaya veya sağda solda açık bırakıp işe, okula, uyumaya gidiyor. Adaletsiz bir ödül sistemi olmamalı. Konuyu destekliyorum.

k70iyzh.gif

Loves, anything with blue.

💙

Nova

• Şuan yanlış bilmiyorsam bununla alakalı olarak sadece oyunda 3 saat aktif kalınca sarı kuşaktan veriyor 1 emiş. Başka da bilmiyorum buna benzer bir şey var mı yok mu. Ancak dediğin gibi olmasa da çeşitli ödüller eklenebilir. Tabi bu durumun düzgün dengelenmesi lazım. Çoğu kişi çarını köyde, zodyakta, kasılmaya veya sağda solda açık bırakıp işe, okula, uyumaya gidiyor. Adaletsiz bir ödül sistemi olmamalı. Konuyu destekliyorum.

O 3 saatte 40 adet incik kumaş şart ama :korkunc

3 saat 1 incik kumaş

6 saat 1 incik kumaş

9 saat +1

12 saat +1

15 saat +1

18 saat +1

21 saat +1

24 saat +1

1 gün de max 8 incik kumaş elde edilebiliyor

Almayı unutmak vb yi saymazsak

İyi olduğun kadar da kötüsün. Mutlu olduğun kadar mutsuzsunda Herkesin iki tarafı vardır Lakin bir sanarsın İnsan olmak demek ölümle yaşam gibidir. Hem Ölü Hem Canlı

• reis şeyde olsun 1000 bağırma tamamlayana ödül :D:D

Her öneriye bu kadar alaycı yaklaşılmaz, destekliyorsanız neden desteklediğinizi desteklemiyorsan neden desteklemediğinizi söylersiniz. Alay edince kimsenin eline bir şey geçmiyor. Alay ettiğiniz öneri de çok ütopik veya çok uçuk bir öneri olsa gam yemeyeceğim. Metin2 harici oynadığım tüm MMORPG oyunlarında öneride bahsedilen sistem vardı. Ödüller de azımsanmayacak seviyede tatmin ediciydi. Tam olarak neyle neden alay ettiğinizi anlayamadım. İyi ve sağlıklı bir forum deneyimi dilerim.

Öneriyi destekliyorum. Üzerine yeterince düşünülerek oyuna entegre edilirse oyuna veya oyuncuya olumsuz etki edebileceği bir durum aklıma gelmedi.

"If you fail to prepare, your preparations will fail you."

K1ONE.png

Edited once, last by K1ONE ().

• Her öneriye bu kadar alaycı yaklaşılmaz, destekliyorsanız neden desteklediğinizi desteklemiyorsan neden desteklemediğinizi söylersiniz. Alay edince kimsenin eline bir şey geçmiyor. Alay ettiğiniz öneri de çok ütopik veya çok uçuk bir öneri olsa gam yemeyeceğim. Metin2 harici oynadığım tüm MMORPG oyunlarında öneride bahsedilen sistem vardı. Ödüller de azımsanmayacak seviyede tatmin ediciydi. Tam olarak neyle neden alay ettiğinizi anlayamadım. İyi ve sağlıklı bir forum deneyimi dilerim.

Öneriyi destekliyorum. Üzerine yeterince düşünülerek oyuna entegre edilirse oyuna veya oyuncuya olumsuz etki edebileceği bir durum aklıma gelmedi.

Bu postun her kelimesine katılıyorum.

Öneriyi destekliyorum.

x-ISTANJ3-UL-tauch.png

toivoa💕

• Destekliyorum. ''özel bir kumaş görevi'' gibi 2,3 saatte ticareti olmayan bir sandık alınsa içinden hızlandırıcı,hırsız eldiveni,tec yüzüğü,araştırmacının özütü gibi vs. Oyuna yeni başlayan oyuncuya güzel ödüller olur.

• Her öneriye bu kadar alaycı yaklaşılmaz, destekliyorsanız neden desteklediğinizi desteklemiyorsan neden desteklemediğinizi söylersiniz. Alay edince kimsenin eline bir şey geçmiyor. Alay ettiğiniz öneri de çok ütopik veya çok uçuk bir öneri olsa gam yemeyeceğim. Metin2 harici oynadığım tüm MMORPG oyunlarında öneride bahsedilen sistem vardı. Ödüller de azımsanmayacak seviyede tatmin ediciydi. Tam olarak neyle neden alay ettiğinizi anlayamadım. İyi ve sağlıklı bir forum deneyimi dilerim.

Bu bir oyun.Memleket meselesi gibi bu kadar ciddi tartışmaya da gerek yok.Hayat metin2 den ibaret değil.Neyle dalga geçip geçmeyeceğim de bir tek beni ilgilendirir,size düşmez.

• Bu bir oyun.Memleket meselesi gibi bu kadar ciddi tartışmaya da gerek yok.Hayat metin2 den ibaret değil.Neyle dalga geçip geçmeyeceğim de bir tek beni ilgilendirir,size düşmez.

Mevzu, üzerine konuşulan konunun memleket meselesi olup olmaması değil. Fikir belirtmeden alay ederek hiçbir yere varılmaz. Ciddiyet ve resmiyeti karıştırmamak lazım, aslında farkı gayet iyi bir şekilde bildiğinizi düşünüyorum ama neyse, ilk defa konuştuğunuz biriyle resmi şekilde konuşulur genelde. Hayatın Metin2'den ibaret olmadığını, nedenini anlamadığım bir şekilde, vurguladığınıza göre bilmeniz gerekir diye düşünüyorum bunu da. Klavye arkasında olunca iletişim kuralları değişmiyor.

Özgürlüğün tanımını da gayet iyi bildiğinizi düşünüyorum. Kurallara uyduğunuz sürece ne yaptığınız beni ilgilendirmez. Zaten bu postunuzdan sonra yanlışınızı düzeltmek yerine yanlışınıza sonuna kadar devam edeceğiniz az çok belli oldu ama ikinci kez deneyeyim dedim, iyi forumlar.

"If you fail to prepare, your preparations will fail you."

K1ONE.png

• Mevzu, üzerine konuşulan konunun memleket meselesi olup olmaması değil. Fikir belirtmeden alay ederek hiçbir yere varılmaz. Ciddiyet ve resmiyeti karıştırmamak lazım, aslında farkı gayet iyi bir şekilde bildiğinizi düşünüyorum ama neyse, ilk defa konuştuğunuz biriyle resmi şekilde konuşulur genelde. Hayatın Metin2'den ibaret olmadığını, nedenini anlamadığım bir şekilde, vurguladığınıza göre bilmeniz gerekir diye düşünüyorum bunu da. Klavye arkasında olunca iletişim kuralları değişmiyor.

Özgürlüğün tanımını da gayet iyi bildiğinizi düşünüyorum. Kurallara uyduğunuz sürece ne yaptığınız beni ilgilendirmez. Zaten bu postunuzdan sonra yanlışınızı düzeltmek yerine yanlışınıza sonuna kadar devam edeceğiniz az çok belli oldu ama ikinci kez deneyeyim dedim, iyi forumlar.

bir yere varmaya çalışmıyorum zaten ? oyunun zibilyon tane sorunu varken forumun en gereksiz önerilerinden birinde neden bu kadar kastığınızı anlayamadım.Neyse ikili diyolağa dönmesin.

• bir yere varmaya çalışmıyorum zaten ? oyunun zibilyon tane sorunu varken forumun en gereksiz önerilerinden birinde neden bu kadar kastığınızı anlayamadım.Neyse ikili diyolağa dönmesin.

ya kardesim cik forumdan derdin ne senin

Adam ne guzel oneri sunmus

Ticareti olmayan ufak minimal oduller olabilir mesela 2-3 gunde bi sansa bagli elde edilebilcek arastirma ozutu ya da ne blm ruh kovma fena olmazdi tesvik olurdu

• ya kardesim cik forumdan derdin ne senin

Adam ne guzel oneri sunmus

Ticareti olmayan ufak minimal oduller olabilir mesela 2-3 gunde bi sansa bagli elde edilebilcek arastirma ozutu ya da ne blm ruh kovma fena olmazdi tesvik olurdu

sana mı sorcam bilader çok problemin varsa dc vereyim ordan konuşalım ?

• Luck

Changed the title of the thread from “Oyun içinde geçirilen süreye karşılık küçük ödüller olmalı mı? (biyolog görevlerine ya da başka bir sebebe bağlı olarak ödüllerin gelişmesi)” to “Oyun içinde geçirilen süreye karşılık küçük ödüller olmalı mı?”.