Kapatılan Eski Sürgün Girişinin Değerlendirilmesi

• Eski sürgün girişi aktif edilse sizce nasıl olurdu ? 16

1. Evet , yeniden açılabilir (13) 81%
    2. Hayır , kapalı kalması daha iyi (3) 19%

Merhaba arkadaşlar foruma baktım ama bununla ilgili bir konu başlığı ya da öneri veren olmamış hepiniz biliyorsunuz 1. Köyde eski kullanılmayan boş alanda bi portal mevcut ben diyorum ki orası yeniden açılsa haritanın içi yeniden sürgün tarzında dizayn edilse örümcek zindanıda ki yoğunluk gibi tekradan slotlar artırılsa orada hem ayışığı zamanı insanlar ÖZ3 deki gibi dip dibe olmazlar kavga çıkmaz herkes istediği gibi ayışığı kasabilir çarlarını kasabilir hem herkes oda yüzünden kavga etmek zorunda kalmaz giriş yine geçit bileti getirip getirmemek oyunun Kendi inisiyatifi biz her halükarda alıyoruz zaten bileti hem diğer haritaların yoğunluğu azalır fazladan ÖZ4 açılmasından ise çünkü hem alan dar hem yine aynı döngü içinde olacağız isteyen gidip etp sini yapsın farmını yapsın yani daha güzel olurdu diye düşündüm size bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

Edit: Hatta harita içerisinde boss bulundurulsa güzel olabilir

Konu için onayınızı talep etmekteyim sayın Luck ve merak ettiğim siz bu konu hakkında ne düşünürsünüz ?

Merhaba arkadaşlar foruma baktım ama bununla ilgili bir konu başlığı ya da öneri veren olmamış hepiniz biliyorsunuz 1. Köyde eski kullanılmayan boş alanda bi portal mevcut ben diyorum ki orası yeniden açılsa haritanın içi yeniden sürgün tarzında dizayn edilse örümcek zindanıda ki yoğunluk gibi tekradan slotlar artırılsa orada hem ayışığı zamanı insanlar ÖZ3 deki gibi dip dibe olmazlar kavga çıkmaz herkes istediği gibi ayışığı kasabilir çarlarını kasabilir hem herkes oda yüzünden kavga etmek zorunda kalmaz giriş yine geçit bileti getirip getirmemek oyunun Kendi inisiyatifi biz her halükarda alıyoruz zaten bileti hem diğer haritaların yoğunluğu azalır fazladan ÖZ4 açılmasından ise çünkü hem alan dar hem yine aynı döngü içinde olacağız isteyen gidip etp sini yapsın farmını yapsın yani daha güzel olurdu diye düşündüm size bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

Edit: Hatta harita içerisinde boss bulundurulsa güzel olabilir

Konu için onayınızı talep etmekteyim sayın Luck ve merak ettiğim siz bu konu hakkında ne düşünürsünüz ?

Buna istinaden eklemek istediğim bir husus ise , revize edilmiş haritaların yetersiz olduğunu,(kasılmak için yeterli olsa dâhi event için değil)zindanın event zamanları full kapasiteye ulaştığını gördüm öneri destek görmese dâhi zindanın kapasitesi artırılmalı en azından giriş veya ikinci katta slot yoğunluğu artırılmalı diye düşünüyorum

Oradaki haritanın yeniden açılması bizim açımızdan iyi olacak olsa da rekabetçi yaklaşımı belirlemek yine oyunun kendi yapacağı düzenlemelerden geçiyor benim düşüncem harita içinde rekabet olsa da olmasa da Öz3 ün yükünün azaltılması ki gelen revize haritalar bunu azaltmaya yetmediği de göz önündeki bir gerçek

okg0zzi.gif

text.gif

Edited once, last by CATPAT ().

• Luck

Approved the thread.
  • Daha önce orası farklı bir harita mıydı yoksa şuan bildiğimiz Sürgünün girişi mıydı bilmiyorum ancak bir portalın ardına bir map eklemek hele ki hazır olan bir map eklemek zor değildir diye düşünüyorum tabi uzmanlar daha iyi bilir. Konuyu destekliyorum çünkü kalabalık olan serverlar için farm yapacak yeni bir yer demek biraz daha diğer yerlerin rahatlayacağı anlamına geliyor. Hatta orası Sürgünün ZÇ si bile olabilir. 80lv üstünün girebildigi vs. Böylece Sürgünün kasılma yükü de azalmış olurdu. Daha pek çok faydalı şeyi doğurabilir kısaca ✨️

k70iyzh.gif

Loves, anything with blue.

💙

Nova

• Daha önce orası farklı bir harita mıydı yoksa şuan bildiğimiz Sürgünün girişi mıydı bilmiyorum ancak bir portalın ardına bir map eklemek hele ki hazır olan bir map eklemek zor değildir diye düşünüyorum tabi uzmanlar daha iyi bilir. Konuyu destekliyorum çünkü kalabalık olan serverlar için farm yapacak yeni bir yer demek biraz daha diğer yerlerin rahatlayacağı anlamına geliyor. Hatta orası Sürgünün ZÇ si bile olabilir. 80lv üstünün girebildigi vs. Böylece Sürgünün kasılma yükü de azalmış olurdu. Daha pek çok faydalı şeyi doğurabilir kısaca ✨️

Eskiden sürgüne oradan girilidi orayı vadiye taşıdıkları için devre dışı kaldı

okg0zzi.gif

text.gif

• Sene 2010 felan o sıra ben oynamıyordum eniştem oynuyordu 2 kişi vardiyalı golem kesiyorduk girişteki slotlarla elektro manyetik palayla :) başlığı görünce gülümsedim açılsa fena olmaz

• Sene 2010 felan o sıra ben oynamıyordum eniştem oynuyordu 2 kişi vardiyalı golem kesiyorduk girişteki slotlarla elektro manyetik palayla :) başlığı görünce gülümsedim açılsa fena olmaz

Hiç sorma valla ne günlerdi ara sıra kapısına giderim aklıma gelir o güzel mazi , güzel günlerdi yeniden açılsa dediğim alanlarda revize yapılsa çok güzel yenilikler olur

okg0zzi.gif

text.gif

Edit: sürgün ZÇ olması demek hem ormanı rahatlatır, hem yeni farm alanları açıp oyunu rahatlatır orman dedim çünkü 75 den 80 e kasan adam moblar ayarlanır ise 80/120 ye kadar alan açar 95 olduğu zaman ormana gitmez orda kasılmaya devam eder yüzlerce oda olacağı için pek zorlanmaz insanlar ki kat da dizayn edilirse giriş ve ikinci katı

okg0zzi.gif

text.gif

Edited 2 times, last by CATPAT ().