Etkinlik: Öbür Dünya'da yeni görevler

 • announcement_metin2_pt_09fdaf3087de653e5e2124dc74905e78.jpg


  Nabzını hızlandıracak benzersiz bir mücadeleye hazır ol! Öbür Dünya'da heyecan verici görevler, gizemli düşmanlar ve harika ödüller seni bekliyor!

  Karanlıkla yüzleş ve görevlerde ustalaş!

  • Etkinlik başlangıcı: 15.05.2024 saat 00.00 (CEST - Avrupa Saati)
  • Etkinlik sonu: 22.05.2024 saat 23.59 (CEST - Avrupa Saati)

  Macera portalımızın görevlere özel web siteleri etkinlik bitiminden sonraki bir gün boyunca (23.05. saat CEST 23.59'a kadar - (Avrupa Saati)) erişilebilir olacak.

  Görev portalın

  Oyundaki görevler için bir açılır web sitesi mevcuttur (Battlepass'a benzer). Burada görevlerin ve ödüllerinle ilgili tüm bilgileri bulacaksın ve böylece ilerlemene dair bir genel bakış elde edeceksin.

  Görevlerin hakkında faydalı bilgiler

  Ödülleri almak için görevleri tamamla! İlerlemen birkaç saatte bir güncellenir ve bu biraz zaman alabilir. Bu dönemlerde görevlerin, onları tamamlamış olsan bile hala tamamlanmamış görünebileceğini lütfen unutma. Tekrarlanabilir görevler sen ödülünü alana kadar sıfırlanmayacaktır, bu yüzden onları zamanında topladığından emin ol.

  • Günlük görevler her zaman saat CEST 23.59'da sıfırlanır. (Avrupa Saati)
  • Haftalık görevler her pazar günü (CEST) 23.59'da sıfırlanır.(Avrupa Saati)
  • Aylık görevler her zaman ayın son gününde, CEST 23.59'da (Avrupa Saati) sıfırlanır. Bu görevleri tekrarlayabildiğin için burada her zaman ödüller kazanabilirsin!(Avrupa Saati)
  • Eşsiz görevler yalnızca bir kez tamamlanabilir.
  • Bazı görevler yalnızca minimum seviyede veya tamamlanmış şampiyon seviyesinde mevcuttur.
  • Almak için kilidi açılmış bir ödüle tıkla. Ödülün o anda aktif olan karakterin posta kutusuna gönderilecektir.

  Öbür Dünya görevleri

  Öbür Dünya'ya seyahat için altı farklı görev mevcuttur. Bunlar günlük olarak, etkinlik başına bir kez veya tek seferlik tamamlanabilir. Ödül olarak lanet anahtarı+, Cor Draconis (antika) ve çok daha fazlasını alabilirsin!

  Etkinlik: Öbür Dünya'ya Seyahat

  Öbür Dünyaya in ve dört şeytani sınavdan geç: En sonunda lanet efendisinin karşısına çıkabilmek için Öbür Dünyanın dört elçisiyle kapış.

  Öbür Dünyaya Seyahatin boyunca lanet kalkanı ya da Kurtuluş Ankası üretimi için popüler malzemeler kazanabilirsin! Etkinlik iki aşamada gerçekleşir:

  İlk Aşama

  • Başlangıç: 15.05.2024 saat 00.00 (CEST) (Avrupa Saati)
  • Bitiş: 19.05.2024 saat 23.00 (CEST) (Avrupa Saati)

  Etkinliğin ilk aşamasında, Öbür Dünyanın sınırı zayıfladığı zaman ikinci aşama için ihtiyaç duyduğun eşyaları oynayarak kazanabilirsin. Bu uğurda ölü alevleri toplamak için canavarların işini bitirmelisin. Bunlar Asmodeus anahtarlarıyla, siyah mektuplarla, hayat suyuyla ve ölü ruhlarıyla takas edilebilir. Bu aşamanın sonunda Öbür Dünya portalı kullanılabilir ve Öbür Dünyaya seyahat edebilirsin.

  İkinci Aşama

  • Başlangıç: 20.05.2024 saat 00.00 (CEST)
  • Bitiş: 22.05.2024 saat 23.59 (CEST)

  İkinci aşamada Öbür Dünyada savaşarak ilerlersin. Bunun için ilk bölümde topladığın eşyalara ihtiyacın duyarsın. Asmodeus'un karşısına çıkabilmek için burada dört elçiyle yüzleş; bu dövüşlerde zaten değerli olan ödüller elde edebilirsin. Ardından başarılı olup Asmodeus'u yendiğinde, seni ödüllerinin beklediği cennet gibi "Kurtuluş" mekanına adım atarsın.

  Zindana adım at
  • Öbür Dünya, sonunda Öbür Dünyanın kralı Asmodeus'un karşısına çıkabilmek için savaşarak geçmen gereken, cehennem benzeri bir yerdir. Öbür Dünyaya Ejderha Ateşi Burnundaki Öbür Dünya portalından geçerek ulaşırsın. Bunun için 3 siyah mektup gerekir. Öbür Dünya dört mekandan oluşur. Her mekanda ilgili Öbür Dünya elçisiyle dövüşte karşılaşman gerekir.
  • Lanetlenme karar yeridir: Burada, son rakibin olan Asmodeus'la karşılaşırsın. Asmodeus'u zayıflatmak için ölü ruhlarını kullan. Lanetleme setini giyerek kendine büyük bir avantaj sağlayabilirsin. Ayrıca Öbür Dünya tılsımı seni Asmodeus'un karanlık güçlerinden korur. Asmodeus Öbür Dünyanın hükümdarı olarak orada asla tam olarak yenilmez; ölümünden kısa süre sonra geri döner ve onunla tekrar yüzleşebilirsin. Onu ne kadar sık dize getirebilirsen, ödülün o kadar büyük olur.
  Etkinlik Eşyaları
  • Siyah mektup, Öbür Dünyaya girmene olanak sağlar. %80 ihtimalle 1 ölü alev karşılığında elde edilebilir.
  • Hayat suyu, Öbür Dünyada seni diriltmek için kullanılabilir. %80 ihtimalle 5 ölü alev karşılığında elde edilebilir.
  • Ölü ruhu, Asmodeus'un maksimum HP'sini azaltmak için kullanılabilir. % 80 ihtimalle 10 ölü alev karşılığında elde edilebilir.
  • Asmodeus anahtarı, Lanetlenme mekanına doğrudan girmene ve Asmodeus'la yüzleşmene izin verir. Böylece dört elçiyi yenmeni gerektiren dört sınavı atlayabilirsin.

  Other_metin2_tr_2024_ae2b411b54068e899282dcb953563a9a.png


  Gereksiz eleştiri, gizli hayranlıktır! ;)