Posts by FastFooD

FastFooD 1500-2000 tane depolayanlar var demişsınız.Ben kendi adıma konuşcam 90 tane lokmam var hiç bir şekilde satmadım satında almadım kendi karekterlerimden topladım lazım olursa diye depoya attık benim gibi yapan bir sürü kişi var.Şimdi asıl sorum açıklama çok net demişsınız ama orda sadace bunun üzerinden ticaret amaçlı kar edenlerin ceza alıcagından bahsediyor benim gibiler ticaret yapmadı sadace lazım olursa diye depoladık bizimde mi silmemiz gerekiyor?.Bu arada karekter silme kodumu aldım çarı açtım cevap bekliyorum :D

Silmenize gerek yok.

Bizim için değişen bir durum olmadı zaten 4-5 adet varsa vardır anında silebilirler o kadar hesap kapanacağına :)  Ate

Şimdiye kadar süresiz kapatılan bir hesap yok, Kimsenin hesabınıda 10-20 adet Protein var diye kapatmayız. Açıklamada durumu manuple edenler için tüm bilgiler verildi ve onlara kendilerini düzeltmelerini için bir şansı veriyoruz. Bir hesapta 1500 - 2000 protein biriktirmek nedir?

Haftalık Zorluk #7

15.01.2021 - 21.01.2021 arası Zorluk #7'yi tamamla: Bu hafta simyacıda 2 antik ejderha taşını 1 efsanevi ejderha taşına dönüştür. Antikadan efsaneye her arındırma için 1 puan ve efsaneden mistiğe her arındırma için 3 puan alırsın. Market'i ziyaret et ve bunun için hangi ödülleri alacağına bak.

Ne kadar çok puan, o kadar iyi: Eğer arındırmada çok başarılı olursan, yüksek bir sıralama ve daha fazla ödül alma şansın olur!

Kendi krallıklarında en iyi %10 arasında olan oyuncular şunu alacak:

* 350 Kaplan parası

En iyi 3 oyuncu ayrıca ek ödüller alacak:

* 1.: Ejderha kerpeteni, 5x ejderha alevi ve kişisel premium dükkan (7 gün)

* 2.: 3x ejderha alevi ve kişisel premium dükkan (7 gün)

* 3.: Kişisel premium dükkan (7 gün)

Bol şans!

Metin2 TR Ekibi

Gorev sıralaması guncellenmıs gozukuyor bende

ancak bu sure zarfında 4-5 genel gorevde cıkan Yohara 1cı map gorevlerı yansıtmadı.. Sanırım listeye dahıl degıl genel gorev olsada.

Sadece lanet bıolog gorevım bıttı +1 gorev o yansıdı...

Sampiyon 1 olmama ragmen zorluk 10 bendede acılmıyor.

Şampiyon level olan neredeyse herkesi kontrol ettim, bir kaç gün önce. O sırada hepsi panele yansımıştı. Ödülü alamıyor olabilirsiniz fakat sistem sizin tamamladığınızı görüyor.

FastFooD comam 10. zorluk ödülleri alınabileceği söylenmişti şampiyon olalı 3 gün oldu ismim zorluk sıralamasında da görünüyor ancak hala alamıyorum sanırım kimse alamıyor.

Ticket açarak incelenmesini isteyebilirsiniz.

FastFooD ben zorluk 6 yı yapamadım. Nedenide hep bana hileci denk geldi ve hesabı kesti. Bu görev yerine farklı görev getirilmeyecekmi

Neredeyse her görev için yedek bir görev isteniyor ama maalesef talebinize olumlu yanıt veremiyoruz.

Sayın coma 6. zorluk bitiminde 6 zorluğu bitirmiş olanlara, hesabını boş geçirmek isteyenlere (veya 7 zorluk fark etmez) sunucu aktarımı izni verilecek mi yoksa diğerlerini yapmayacak da olsa 10 zorluğun da bitmesini mi bekleyecek? Diğer sorum ise Marmara ve Türkiye gibi sunucular sanırım yeni oyuncu kabul etmiyor yani full. Bu sunuculara da geçiş izni var mı?

6 zorluk karakteri boş geçirmek için yeterli, hangisini gerçekleştirdiğinizin bir önemi yok. İstediğiniz sunucuya geçebilirsiniz.

a114689edd3e1bdcda016f30a5fb94.jpg

Değerli Metin2 Severler,

Burada sizi sayısız ödül bekliyor. Çarkı döndürün ve şansınızın sizin için ödül olarak ne hazırladığını görün... Şansınız varsa, fantastik büyük ödüllerden birini de kazanabilirsiniz!

Yeni bir meydan okuma için hazır mısınız? O zaman şansını dene! Cor Draconis madenine dalın ve bir ejderhanın ruhunu içeren bu efsanevi taşlarla ceplerinizi doldurun.

Tıka basa Cor Draconis: Farklı kalite seviyelerinden efsanevi taşları çıkar!

Kader Çarkı size bir zorluk daha sunuyor: Anahtarları toplayarak farklı seviyelerin de kilidini açın ve Çark içinde daha da değerli eşyalarını elde edin!

Bilgi: Çarkı kullanabilmeniz için, tarayıcınızda Java Script'i etkinleştirmeniz gerekir. Bunu tarayıcı ayarlarından yapabilirsiniz.

Başlangıç: 13 Ocak 02:00

Bitiş: 26 Ocak 01:59

Saygılarımızla.

Merhaba,

Bağlantı ve lag problemlerinden kaçınmak için lütfen güncel sürümü kullandığınızdan emin olun.

Eğer şuanda açık Gameforge oturumunuz varsa, kapatıp güncellemeyi aldığınızdan emin olun.

Kullanmanız gereken son versiyon; 2.1.21

Saygılarımızla.

Bildiğiniz gibi Battle Royale Bugün 14'de kapatılması gerekiyordu.

Bu Zorluk için 14 Ocak Perşembe 23:59'da kapatılacak.

Tamamlayanlar ödülü alamadı farkındayız; https://tr.metin2.gameforge.com/main/weeklychallenges buradaki 6. hafta sıralaması yansıdığında ödülünüzü alabileceksiniz.

Saygılarımızla.