Posts by Renegade

Bu kalmıştı bitek 🤣 5 10wlik sandktan b kutsama çıkıyo 5 bin eple 1 haftalik yuzuk cıkıyo onlari düşunmeden boyle basit biseyi onermek denir aga wayne cıkacakmıs ahah 🤣🤣 icerigine wayne ekliceklerse sana görevde 5 slot kes demezler emin ol desteklemiyorum

o saydığın içeriklerde en azından düşük de olsa iyi bişeyler elde etme şansı var bu konuda bahsedilen sandıktan süs taşı dışında bişey çıkma ihtimali yok

Merhaba,

Şuan 101 şimşeğe sahibim ama 1. veya 2. katta tuhaf bir şekilde slotların birinden 400 ila 800 arası atak yiyiyorum. Muhtemelen mistik vuruyor.

2. olarak ta zehirleme işi çok canımı sıkmaya başladı idare edilebilir bir durum ancak kattan in çık yine aynı yerine dön işi çok zor. Zehirleme durumunu nasıl giderebilirim Zehre karşı koyma küpemde var Kaskımda zehirleme değişimimi olması gerekiyor ?

Yüksek hasarı deliciden yiyosundur delici dirençli oniks takarak engelleyebilirsin zehirlemeye karşı yapabiliceğin tek şey canavardan 7 level yüksek olmak sürgünde de bu biraz zor gibi çünkü en yüksek level canavardan 7 level yüksek olmak için 104 level olman gerekiyor bu levelde de sürgünle bir işin kalmaz muhtemelen, zehre karşı koyma zehirlenme şansını azaltmaz sadece zehirden yediğin hasarı azaltır oranı çok düşük olduğu için gayet gereksiz ve önemsenmeyen bir efsun arada bir pot basmaktan başka tek çaren büyülü keskinlik, hp absorbe, hp yenileme şansı gibi şeylerle canını sürekli olarak doldurmak

Altın Yutnori Paketi ve Kırmızı şans kutusundan elde edilen 20 saatlik %30 Beceri Hasarı ve %30 Beceri hasarına karşı koyma veren Kaplan Kemiği Bilezik ve Ejderha Kemiği Bilezik eşyaları düzgün çalışıyor mu kesin bir bilgisi olan var mı? Bug da olduğunu söyleyenler vardı hala öyle mi yoksa düzeltildi mi (2 saatlik %15 oranlılardan bahsetmiyorum onlarda herhangi bir sorun yok)

Arkadaşlar merhaba öncelikle, bi sorum olacakta kaç level sandığından çıkıyor bilmiyorum ama bu level sandıklarından çıkan 7 günlük sadece oyundayken azalan ve site eldivenine ek olarak sol üste gelen eldiveni nasıl çıkartabiliriz veya çıkarabilir miyiz? çnükü sandıktan çıkanlar bitmek üzere ve o olmadan pelerin drobu nerdeyse alamıyorum.

Çırak sandığı (50-60-70-80), Gümüş canavar üçlüsü sandığı ve Kan Ritüeli çarkından elde ediliyor bunlar dışında çıktığı bir yer varmı bilmiyorum

Bu yeşim ve petten aldığımız % Max HP efsununun herhangi bir üst limiti varmı? Sanki belirli bir orandan sonra çalışmıyormuş gibi geldi bana bilen biri yardımcı olursa sevinirim

bir şeyi kaldırmasına gerek yok. Senin dediğin canavarlara karşı güçte olur. 100 se hasarın 2 katına çıkar. 120 yaparsın 2.2 katına çıkar. Zaten buna lafımız yok sınırsız gelişir bu %500 bile yaparsın. Ama şans %100den fazla olamaz. Bileşikle alakası yok bu arada o arkadaş yanlış yazmış. %20 delici %20 delici daha direkt şans %40 yapar. Zamanında eski coma exp oranı 50 ise 50 arttırınca 75 oluyor diyordu onun da yanlış olduğunu algoritmik arttığını gördük. Adı şans olduğu için hasarla alakalı hiçbir konu yok. Hasarın adının bile geçmemesi lazım. Şansı arttırıyorsak hasar artamaz denk gelme ihtimali artar. Oyun saldırı hızımın da sınırsız artmasını sağlıyor ama 180den sonrası işlemiyor. Ama artıyor görünüyor. Bu da hata. Delici de hatalı. Bu hata oyuncunun işine yarayan bir hata değil. Fazladan masraf yaptıran hata. Şebnem yapmadan 10luk su basarsın. Delicili silah almazsın veya fiş yapmazsın gibi bir sürü alternatif.

Deliciyi 100 ün üzerine çıkarınca hasar kazanmanın saçma olduğunu söylüyorsun ve haklısın bu gerçekten saçma ama bu tamamiyle Webzen çalışanlarının bile isteye oyuna getirdiği bir özellik ve onlar da oyunlarında delici vuruş 100 ün üzerine çıktığında hasarın değiştiğinin farkındalar yani bu bir hata değil sadece sana ekstra hasar kazandırması için tasarlanmış garip bir oyun mekaniği (ve açıkçası herhangi bir oyuncunun neden bunun düzeltilmesini isteyeceğini anlayamıyorum oyun yapımcıları sana kolay yoldan fazladan hasar verme şansı sunuyor)

Yeni mapın duvarlarına sıkışan mı dersin, 3 elementle gezenler mi dersin,, yine berbat ötesi bir güncelleme diyeceğim fakat forum hesabım ceza alır diye demiyorum.

3 elementle gezenler nasıl sorun oluyor onu anlamadım mitsi setini açıp 6 elementle de gezebilirsin

Adramis Sayın forum yöneticimiz, belki ingilizce olarak kendimi açıklamada zorluk yaşamış olabilirim; Karanlık koruma adlı yetenek her düzeyde %33 hasar azaltma sağlamakta.

Adramis Dear forum manager, maybe I had difficulty explaining myself in English; The ability called Dark Guard provides 33% damage reduction at all levels.

Zarar azaltma oranı %33 sabit ama oradaki %2 sana aldığın hasarın %98 inin SP' den gideceğini anlatmaya çalışıyor Karanlık Korumayı perfect seviyesine ulaştırdığında ordaki sayı %90 olacak ve böylece aldığın hasarın sadece %10 u SP den eksilecek yani aslında değişmesi gereken şey oradaki sayı değil "zarar düşüşü" terimi

The damage reduction rate is fixed at 33%, but the 2% is trying to tell you that 98% of the damage you take will go from SP.When you get Dark Protection to perfect, the number there will be 90%, so only 10% of the damage you take will be deducted from HP, so actually what needs to change is the number there. not the term "loss reduction"

Mavi ejderha fasulyesi % kaç ekstra şans veriyor bilen varmı pembe fasulyede +%10 yazıyor mavideyse herhangi bişey yazmıyor verdiği şans +%5 mi yoksa yeşil ile aynı mı

Arkadaşlar suranın, öfke + yeşil iksir basmış bir savaşçıya saldırı hızı anlamında yetişmesi mümkün mü? Saldırı hızı için hareket hızında olduğu gibi bir sınır var mı?

İkisininde saldırı hızı 180 olursa binek üzerinden aynı hızda vuracaklardır ancak savaşçı yerden vuruşlarda daha iyi olacak düz vuruş animasyonu daha hızlı olduğu için (yerden düz vuruş konusunda bıçakçı ninja hariç tüm karakterlerden daha iyidir)

Kritiği 100 ün üzerine çıkarmak bir işe yaramazken Deliciyi 100 ün üzerine çıkardığınızda 100 ün üzerindeki her %1 delici için %1 ekstra hasar kazanıyorsunuz