Posts by lMadbarz

Tebrikler kardeşim sen daha iyisini yapana kadar en iyisi bu dursun burda yarışmacı arkadaşlara başarılar =)

Teşekkür ederim kardeşim daha iyisini beraber yaptık biliyoruz :)

Tebrikler ibo dahada yükselebilir o :)

Teşekkür ederim halilim yükselttik :)

Tebrikler ibo Dünya damage rekorun hayırlı olsun :)

Teşekkür ederim kardeşim benim :)

Tebrikler abi en iyisisin.:stalk

Hayırlı olsun, başarılarının devamını dileriiim:party

Teşekkür ederim abisinin bitanesi :)

Seninde başarıların daim olsun :P

tebrik ederim kardeşim gerçekten muazzam rekorun yanına yaklaşacaklarını sanmıyorum :)

Teşekkür ederim kardeşim nasip diyelim kendi rekorumuzu tekrar kırarız :)

Tebrik ederim kardeşim darısı rakiplerinin üzerindeki damage rekorlarına :) Başarıların her daim bu denli mükemmel ve kusursuz olsun.:party

Teşekkür ederim abla inşallah diyelim senin kadar kusursuz olmasada kıskananların üzerinde kusursuz etkiler bırakabiliyoruz :)

Tebrik ederim kardeşim. İlerleyen zamanlarda kendi rekorunuda kıracağından şüphem yok. Başarıların daim olsun 🎉

Teşekkür ederim kardeşim benim ilerleyen zamanlarda tekrar kıracağız bu sefer yanyana duracaz :)

Tenrikler İbrahim daha iyileri rakiplerinin üzerinde olsun

Teşekkür yeliz inşallah diyelim

Tebrik ederim kardeşim video yine efsane olmuş bu arada bişey gözüme çarptı başrol oyuncun hiç değişmiyor oynadığın her karakterle ezmeye devam ediyorsun bir sonraki videonu merakla bekliyorum.

Teşekkür ederim kardeşim asla değişmez biliyorsun yeni başlıyoruz süprizler yakındır :)

Kankacım napmışsın böyle döktürmüşsün yine yaa :D Grave nickini üfürükcü olarak değiştirme vakti geldi bence tepelerine kabus gibi çökmüşsün valla tebrik ederim :halay

Teşekkür ederim kardeşim yok etmeye devam ediyoruz :)

Tİboooo varsın şu sektörde kardo.;) Tarafından atılan damageler yenilir, yutulur cinsten değiller. Çok iyi rakamlardı. Bu kadar kısa süreli bir videodan çok keyifli ve kaliteli bir içerik çıkarabilmek gerçekten takdire şayan. Şimdiye kadar hep kaliteli hesaplara sahip oldun yalnızca oyun karakteri değişiyor, kalite konusunda hiçbir farklılık yok. İçtenlikle tebrik ediyorum. Başarılarının devamını dilerim kardeşim.:thumbup:

Teşekkür ederim Zaferim güzel yorumun ve düşüncelerin için sende öylesin :)

Tebrikler İbo güzel hasarlar tek attıkların nasibini almıştır :)

Teşekkür ederim Agah alıcak alıcak :)

Tebrikler ibrahim daha önce vurduğun hasarların tesadüf olmadığını kanıtlayan bir video.

Teşekkür ederim İlhan abi tesadüf olamaz :)

ÜFFF Aslanım benim sen neler yapıyorsun öyle tebrıkler:stick:

Teşekkür ederim hüsom yapıyoruz :)

Tebrik ederim ibrahim hayatlarında hiç bir zaman yan yana getiremeyeceği hasarları yemişler 32k ve 41 k da yenmez be nogaja hapis etmişsin arkadaşları her gün nogajları var diye şükür namazı kılmaları lazım bence :D

Teşekkür ederim Bilal Nogaj olayına üzüldüm onlar adına sevindimde biz vurdukça ses başka kişilerden çıkıyor saniye saniye video yorumu atıp beğeni toplamaya çalışıyorlar bi bağlıyamadılar şunu :D

Güzel video olmuş kardeşim tebrikler.

Teşekkür ederim kardeşim :)

Tebrikler kardeş sağlam üfürükçüsün maşallah :)

Teşekkür ederim :)

muazzam hasarlar tb ederim ..

Teşekkür ederim

Yakın zamanda damage rekoru göreceğiz sanırım 😁

Tebrik ederim hasarlar çok üst düzey başarılarının devamını dilerim 👍

Teşekkür ederim yakındır göreceğimizden eminim beğenmene sevindim :)

Biliyordum beeyle olacağını:devils

Ellerine sağlık abi başarılarının devamını dilerim..:pump::angel

Sen bilmicende ben mi bilecem :P

Teşekkür ederim abim beğenmene ayrı sevindim :)

Tebrikler gerçekten tek kelimeyle FEVKALADE damageler, videoda bir ara damage rekoru gelecek sandım :D Çok sağlam video çıkartmışsın baya yukarılara taşıdın gerçekten eline emeğine sağlık. Kendini en çar, kafa çar olarak nitelendiren kim varsa 90 100 k lara üstünde çıkmışsın başarın daim olsun.

Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için daha iyilerini izliyeceğimizden eminim :)

İbocum harika hasarlar keyif alarak izledim:party.Eline emeğine sağlık kardeşim. Başarıların daim olsun.

Teşekkür ederim Jescim seni keyiflendirdiysek ne mutlu bize :P beğenmene sevindim kardeşim seninde başarıların daim olsun

Gerçekten güzel hasarlar ayrıca herkes kamu girip vuruyor fakat bu kadar yüksek hasarlar görmüyor tebrik ederim seni

Teşekkür ederim oyun tarzım insanları rahatsız etmiş anlaşılan dillerinden düşmüyor kendi taraflarından biri aynı şekil oynasa şuraya pohpohlayıcı 10 tane postları hazırda bekliyor olurdu bazen gülüp geçmek gerek teşekkür ederim beğenmene sevindim :)

Tebrik ederim kardeşim resmen rakipler üzerinde damege rekorları kırmışsın^^eline emeğine sağlık. Başarılarının devamını dilerim.:)

Teşekkür ederim Abla beğenmene çok sevindim inşallah beraber savaştığımızda daha yükseklerini görürüz seninde başarıların daim olsun :)

ibo az kendine gel istersen :) Dmg yemeyen kalmamış tebrikler..

Teşekkür ederim Halilim kendimdeyim var birkaç kişi yakındır onlarda :)

Tebrik ediyorum İbrahim, ellerine ve emeğine sağlık kardeşim. Çok güzel rakamlar ortaya çıkmış. Videoyu biraz daha uzun tutsaydın daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Tarafından verilen hasarlara tanık oldukça videonun son bulmasını istemedim açıkcası. Yeniden tebrik eder, keyifli savaşlar dilerim.:thumbup:

Teşekkür ederim Zafer birdahakini inşallah uzun tutacağım :)

Tebrik ederim ibrahim, zaten artık keyfindesin bu oyunun kafana ne eserse o keyfin ve başarın daim olsun arkadaşım eline sağlık.:saint:

Teşekkür ederim Yeliz gittiği yere kadar gideceğiz sürprizler yakındır seninde başarıların daim olsun :)

ihmal etmeye ne hacet tükürük kadar çarları olduğunu gözler önüne sermişsin gardaşşıımmm zehirli bulutuna sağlık :dddd

Teşekkür ederim gardaşım başkalarının videoları altlarında bir göndermeye şahit oldum umarım aynı hatayı birdaha yapmaz :)

İbrahim bunlar düşündürücü ciddi hasarlar tebrikler.

Teşekkür ederim İlhan usta daha iyisi gelicek inşallah

Tebrikler güzel hasarlar sergilemişsin .

Teşekkür ederim

Tebrik ederim kendi başına yaptığın karekterinin üstüne koyarak gidiyorsun başkalarından medet umarak birşeyleri başarmaya çalışan kişilerin hırslarından nasıl geldiklerini ve cevaplarını sadece videolarınla vererek gösterdiğin duruşun için ayrı tebrik ederim başarıların daim olsun.