Posts by Dani61

Günlüğüme şunu da yazayım o zaman. İnsanların mağdur edilmesi işine geliyorsa söyle kimin tarafında olduğunu bilelim Gameforge ile nutuk atacağına 4 senedir bu insanlara etkinlik sunucusu diye bu serveri oynatıp, onca epe ve zamana alay edercesine %25 boss can azaltımını kaldırıp ceplerine ve kararlarına mühür vurmak mı alakasız? Bu insanlar normal sunucuda oynamak isteseydi 4 sene buraya emek vermez normal sunucuya transfer olurlardı ya da geçişle Bagjanamu'ya geçerlerdi. Merak ediyorum Bagjanamu'dan ne eksiği var Ege'nin oradakiler oyuncu da buradakiler oyuncu değil mi? Bagjanamu ve Ege aynı statüde iki sunucudur Bagjanamu'ya yapılmayan buraya da yapılamaz profiline 'Hak hukuk adalet'' yazmışsın hadi hakkını ara bu insanların, ekonomi bu kadar dip seviyedeyken ep harcamalarına, zaman bu kadar değerliyken daha fazla zaman harcamalarına müsade etme. Bugün hidra veya diğer bossları kesmek ne kadar epe ve zamana tabi biliyor musun sen? insanlar ona göre hazırlık yaptılar senelerce ve ellerinden alınıyor ama Bagjanamu'daki aynı şekilde kesiyor aynı zamanda etkinlik sunucusu olarak devam ediyor bu durumda soruyorum sana Ege neden tekrar mağdur ediliyor bana bunun cevabını verir misin ama lütfen empati yaparak cevap ver çok yoksun duruyorsun. Ben Bagjanamu oyuncusu olarak buradayım destekliyorum, davası davam empati yapıyorum ve senin gibi oyuncular oldukça birileri bizlere sorgusuz sualsiz diş geçirmeye daha da hak kazanıyor bugün Ege'ye yapılan yarın başkalarına da yapılacak. Herkesin duyguları körelmiş kimsenin kimseye sevgisi,saygısı, birlik beraberliği, bütünlüğü kalmamış bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyenler dilsizliği oynuyor bir avuç insan da başkalarına tanınan kendine tanınmayan hakkı, cebinden çıkan paranın, kendinden giden zamanın hakkını arıyor, bazıları da bunca şeye rağmen yaranırım diye peşkeş çekiyor fikirlerinize bile mühür vurmuşlar işinize geldiği gibi hadi iyi oyunlar.

yazdıklarımı tam oku, ben kimse mağdur edilmesin diye ekledim. Okumadan boş boş yazmaya gerek yok komik oluyor

bence ürünleri lonca arazisi gibi kapalı zarf usulü yapıp her ürün için teklif alsınlar en yüksek epi verenin postasına gitsin .onlar daha da çok kazansın bizde kurtulalım bu işkenceden bu nasıl bir iştir göster ama sakın aman ha sakın ....

daha kötü bir öneri gelene kadar en kötüsü bu.

Merhaba sevgili kullanıcımız Dani61 Gameforge'yi desteklediğin için sana harika ödüller hazırladık! Artık müzayedeye erişim sağlayabileceksin, üstelik oyundan hiçbir zaman düşmeyeceksin ve karakterinin giriş ekranında elini havada bırakmamaya karar verdik. Hatta sana müthiş haberim var sevgili Dani61 artık uzun uğraşlar sonucu Hidra'ya hazırladığın hesabın Hidra'yı kesemeyecek çünkü %25 boss can azaltmasını kaldırıyoruz artık tekrar ep harcaman gerek sevgili Dani61 bana para kazandırmalısın. Ödüller bununla da sınırlı değil artık etkinlik yapamayacaksın sevgili Dani61 uzun senelerdir etkinlik sunucususun ve seni değiştirmeye karar verdik çünkü seni Bagjanamu ve diğer sunucular kadar kayde değer görmüyoruz bu yüzden onlara dokunmadık yine sana dokunuyoruz çünkü Bagjanamu'daki oyuncuları daha çok seviyoruz.

günlüğüne yazabilirsin, ben fikrimi beyan ettim. Ege ve ezel alakasız serverler, sıranın Ezel'e de gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Etkinlik konusunda kemik sunucular belli. Bunu da günlüğüne yaz :)))))

sabah meleye girdim, bir tane hesabımı oyundan attı tam o sırada client güncellemesi geldiği için atan hesabı oyuna sokamadım. Bu nedenle yeni server bana büyük zarar vermiş oldu. 2024 senesine yaklaştık, artık meley bugu denen olay ortadan kalkmalı. Bakım daha yeni olmuştu 6 gün var bakıma. 6 gün içinde yüzüklerim petlerim hepsi bitecek ve elde var 0 olacak. Böyle olmamalı. Bugtan kurtar gibi bir seçenek olmalı çok zor değil bu.

lolipop için gece geç saate kadar bekledim sabahında işim olmasına rağmen, hem 900 epe geldi hem de alamadık. Lütfen biz oyuncuları insan yerine koyun. Müzayede açılmıyor bile çöküyor saniyesinde. Hızlı indirim şeklinde gelsin ama lütfen müzayede olayını kaldırın artık.

Merhaba arkadaşlar, meley patronundaki puan sorunu yüzünden loncaların değeri yok edilmiş vaziyette. 600 puan kayıt için alınıyor sonrasında ise 300 puan geri veriliyor. Bu durumun değişerek 600 puan alınıp başarılı olunduğunda ise 600 puan geri verilmeli diye düşünüyorum, böylelikle loncalarında değeri olacaktır. 30level 24 level loncalar birçok oyuncuda boş boş duruyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar meley bug konusunu çoğunuz biliyorsunuzdur, şirket neden bu konuya hala bir çözüm getiremiyor? Ticket atıyoruz atınca buraya yazmamızı söylüyorlar, yazınca da çözüm yok. Rahat rahat girip oyun oynayamayacak mıyız? Oyunu oyun olarak gören biri olarak böyle şeyler beni ve eminim ki benim gibi birçok kişinin canını sıkıyordur. Yetkililer artık bu konuyu gündeme getirip oyundaki bugları ortadan kaldırmalı

Arkadaşlar farkında mısınız oyundaki her şey zorlaştı. Bir efsun getirmek için bile dünyanın efsunun atmak zorundayız çünkü gelen oranlar 3 4 6 gibi oranlar. Geçen seneki metin2 ile bu seneki metin2 arasında çok büyük bir fark var. Bunun üstüne ep fiyatları arttı. Ne yapılmak isteniyor?

arkadaşlar merhaba, an itibariyle birden oyun açıkken clientim kapandı ve gameforge'dan hesap çıkışı yapılmış. Şifremi giriyorum geçersiz diyor, kod giriyorum mailime gelen ona da geçersiz diyor. Bu problemin benzerlerini daha önce ve şimdi yaşamış olan var mı?