Posts by x1cebLuee

Teşekkür Ederiz Eser'im Ufakliklari ve Abilerini Paketleyip Kargolayip Bize Göndermişsiniz.

Aldık Kabul Ettik.

Nihayet Bulunduğu Sw'den Çıkıp Bileti Beklemeden Gelmeye Karar Vermiş Abileri Ama Pek Ayakta Durduğu Söylenemez.:)

Yeni Kankileri Kırmızılar İle Birlikte Yerlerin Tozunu Almaya Devam Ediyorlar..

Video İçin de Tebrik Ederim Kardeşim İnşallah Yakın Zamanda Yine Yan Yana Olmak Dileğiyle..

Eyvallah mahmutum sağolasın ufak tefek işler hallolduktan sonra bi kaç haftaya gene beraberiz kardeşim.

tebrik ederim eser bir meydan dayagı ancak bu kadar güzel atılırdı sende en güzel şekilde atmışsın dedigin gibi düne kadar oynucak karakteri olmayıp bizden yardım isteyenler bi hayli havaya girmişti asıl karakterini boşver yan karakterinle bile ezmişsin asıl karakterinle teke gideceginden hiç şüphem yok

umarım yakında oyun sonu çekmezde bizde geregini yaparız

iyi forumlar.

Eyv okan sağolasın bunu zaman gösterir çok değil az kaldı :)

Tebrik ederim yoldaşım..

İki karakterlede adının şanını korumaya devam ediyorsun, kim ne derse desin hakkını veriyorsun bu işin. Başarıların ve birlikteliğimiz daim olsun..

Sağol güzelim teşekkür ederim beğenmene sevindim.

Sen itemleri temin edenmisin yoksa oynayanmısın malum 2 kişi bir carı anca kontrol edebiliyorsunuzda senin pazar dedigin kişilerin gir vidiolarını izle öyle yaz sana birkaç beden büyük geldiklerini anlarsın konuyu tartışmaya çekmeye çalısmayın boşyere

Sonerim bırak şu çocuğu allah askına ne dediğini bilmiyor garibim

Tebrik ederim Eser, eline sağlık.

Teşekkür ederim Ece beğenmene sevindim.

Sen Kimsin Avukatımı ? Güvendıgım Herkeze Hesabımı Veririm Seni İlgilendiren Ne Anlamadım Bu Arada Kullandıgım İtemleri Bildikleri Halde Bunlar Bana Pazarcı Diyebiliyorsa Bende İstediğimi Demekte Özgürüm .

Birdaha Cevap Vermeyecegım Pirim Kasmaya Calısmayın Hadi Eyw .

Yav çocuk neyin kafasını yaşıyorsun aklınca burda kendi reklamını yapmaya çalışıyorsun kimsin sen ne karakter oynadında kimler biliyor ismin ne cismin ne adın sanın belli değil iyi öğrenmişsin kendince kendi reklamını yapmayı anca her attığın postun altına kritos diye yazarsın hadi ikile reklam yapma yeri değil burası zoruna gidiyor ki gelip yazıyorsun boş beleş düşüncelerini kendine sakla.

Tebrik ederim Hasanım Eserim başarılarımız daim olsun güzel görüntülerdi ama fazla kaile almayın bos car bunlar kanka ezmekden sıkılıdınız bılıyorum ama baska eglence yok neyse tekrardan tb ederm : D

Çetinim sağol kardeşim yapıcak birşey yok şimdilik farmlık simyalı hesaplar yetiyor artıyor bile :)

Savaş esnasında delici büyü str şebnemi kullanılmamıştır, berserkerli kaskta yarı insanlara güç olmamasına rağmen strli kask ile savaşıldı karakter toplam hp 17 k zümrüt küpe ve safir kolyelerinde 2 şer adet cevherleri eksikti. Zeki mürende bizi görecekmi :)

dayak yiye yiye karakter değiştiren şahısta gelmiş sametmiydin sen :)))

Zeki MÜREN kankin değil miydi..

:)))

Hani Senin Büyülü Silahın Simyaları Mat Efsaneviydi Yalan Ağzınıza Yuva Yapmış :)

Bu Yalanını Gördükten Sonra Yukarda Yazdığın Hiçbirşeyin Gerçek Olduğuna İnanmıyorum Hadi Kolay Gelsin .

:) ya çocuk herkesi kendin mi sanıyorsun işkembeden sallasın 2-3 kişi bi hesap oynuyorsunuz yalanda ağzınızdan eksik olmuyor ben bu zamana kadar bu karakter için mat simyalı diye bir kelime kullanmadım sadece farmlık simyalı olduğunu belirttim eski videolarımı filanda izledin sanırım bu arada herşey zoruna gidiyor farkındayım her yerde kendi reklamını yapmak için oyun karakterinin nickini yazıp duruyorsun beni kendin gibi boş beleş biri sanma konumdan ikile sen kankilerini poh pohla o sana yeter.

Tebrik ederim kardeşim kale alınacak biri deil kalabalık çarı o karekterden bu hasarlar alınıyorsa gerisini kendi düşünsün kusurz çarların arasında 10 saniye kalabilirmi die

Sağol kardeşim benim teşekkürler kendi düşen ağlamaz :)

Tebrik Ederim Eser'im Eline Sağlık..

Volkanım sağol kardeşim benim teşekkürler.

eline sağlık ustam 1 dakika 20 30 yaşam basıp gezen bu veledi fazla kaileye alma zaten envanterindeki hangi item knedisininmiş sormak lazım ;) dombray gelicek olursak adamı ninjadan böyle şamana kacırırlar bide millete benm adım samet diyor :D :D

Sağol dostum teşekkür ederim beğenmene sevindim :)

Selamlar herkese keyifli forumlar.

Düne kadar yanımda savaşacak karakteri bile olmayan kişilerin kendi ekranlarında kendilerince böbürlenip laf atma çabası içerisine girmesine istinaden böyle bir video kaydettim lafta sözde 10 çar bozup dizeceklere duyrulur önce elindeki bir taneyi dizmesini temenni ederim :) Savaş esnasında delici büyü str şebnemi kullanılmamıştır, berserkerli kaskta yarı insanlara güç olmamasına rağmen strli kask ile savaşıldı karakter toplam hp 17 k zümrüt küpe ve safir kolyelerinde 2 şer adet cevherleri eksikti.

İyi Seyirler !

xlKaRaESKI & xlceMooN !

Mahmutum tebrik ederim kardeşim benim Kyanitle attığın space hasarları elinde orak olsa ne kadar fark eder diye düşündürüyor :) forum üzerinden 1.5 2 k vuruyorsun diyenlere videoda bakınca space bile 4.5 5.5 yemişler skille attığında aşikar başarılar dilerim kardeşim.

Tebrikler Mahmutum her iki lafından birisi itemler 3 e bölünüyor diye ağlayan kişilerin envanterinde 2-3 abanoz 2-3 Yakut küpe 2 cennet 2 altın kolye var nedense kendi envanterine bakmayıp bizim envanterlerle ilgilenene kadar önlerindekine baksınlar bir ikincisi konunda ağlayan bi kaç elemanın daha oyunu oynayacak karakteri dahi yokken seni eleştirme çabasına girmeside komik senin envanterindeki itemlerin yarısı bir çoğunda yoktur kıskandıklarından ne diyeceklerini şaşırmışlar başarılar dilerim kardeşim benim dostlara selam kısa süre sonra tekrar yan yana savaşıcaz inş.