Posts by Luthenia

Karşı gelen arkadaşlara şunu hatırlatalım Nesne Market Deposuna'da hem depocudan hem envanterden ulaşılabiliyor. Normal depoya neden ulaşılmasın? Böyle bir şey oyun düzenini ne şekilde bozabilir onu da anlayamadım. Oyuncuların işine yarayacak öneri tabi top Gameforge'de sadece oyuncuların işine yarayacak bir öneri. Gameforge'nin bir çıkarı yok. Ne kadar uğraşırlar orasını bilmem. Ha şöyle olabilir Genişletilmiş Depo satın alanlar, depoya envanterden ulaşılması mümkün kılınabilir.

Katılıyorum neticede ek depo için düzenli olarak belirli bir ücret ödüyoruz. Hem belki genişletilmiş depo satımını da artırır illaki ep gözüyle bakmamız gerekirse. :D

Öneriye katılmamak elde değil, bir çok haritada önümüze aksaklık olarak çıkabiliyor depoya ulaşmak. :gamer:

Bende çoğu oyuncu gibi bunun, en azından EP ile sunulabilecek bir ayrıntı olabileceğini düşünüyorum...:thumbup:

Öneri için teşekkürler güzelim.:saint:

Bakalım umarım gelir kuzum teşekkürler desteğin için.:angel

Hocam önerin için teşekkürler. Kesinlikle yararlı bir öneri olurdu. Ama bu oyunların temel amacı oyuncunun oyundaki aktiflik süresini arttırmak. Ve dolayısıyla senin mapten şehre gelip depoya geçip aktarma yapman daha çok işlerine gelecektir. Ne kadar çok aktif oyuncu o kadar çok aktif para kafasıyla bak olaya. Kesinlikle başarılı ama getirilmez. Yıllar önce bir arkadaş biyolog'a gitmeden biyolog itemlerini vermeyi teklif etmişti. Anket sistemi yoktu sanırım o zaman vote hatırlamıyorum çünkü. Ama bayağı bi olumlu yorum almıştı. Getirmediler.

Biyologlara saatleri bile yeni eklediler.

Eski arkadaşlar hatırlat biyologlar çok değil 2 sene önce kitaplar gibi daha sonra gel ne zaman okudun bilmiyorum ayağı yapıyordu. Bunun da olayı sürekli oyuna girip kontrol idi işte. O yüzden bir bk'yı 27 saatte okurken başka bir bk'yi 15 saatte okuyabiliyor karakterler :)

Haklısınız görüşünüzü nazikçe belirttiğiniz için de teşekkür ederim. Biz burada sadece umduğumuz şeyleri öneriyoruz karar bize bağlı değil ne yazık ki. Benim gördüğüm en büyük yanlış ise insanlar artık o kadar çok alışmış ki " şirket zaten paraya bağlı,zaten paralı olmazsa öneri kabul olmaz " düşüncesinde herkes. Lakin oyuncu olarak hiçbirimizin birilerini çıkarını gözetme zorunluluğumuz yok, biz sadece dileğimizi iletmek için bir başlık açabiliyoruz. :)

Teşekkür ederim bebeğim sayenizde. :party

Bir dahaki sefere tam denk geliriz artık. :karisik Hazır şarkı önerisi de aldığımıza göre. :halay

Eskiden kar, gece modu vs ayarlanmıyordu sonra ayarları düzenlediler. Üstte denildiği gibi yeni sunuculara has bir kısıtlama bu sanırım. Dandanakan ve Anadolu'da da düzenlenebiliyor.

Teşekkürler bütün cevaplar için. Oyunda yeterince zor şey var, nesne market deposuna çantadan da ulaşılabiliyor depocudan da, yani mantık olarak oyun yapısına çok ters bir şey önerdiğimi düşünmüyorum. :oops: