Posts by 'JnTime'

Ben şimdi ucu açık bir soru soracağım. Yılan itemleri konusunda çok fikrim yok, ninja oynuyorum.

Nasıl bir yılan yeleği ve yılan hançeri almam gerekir? Başlangıcında neye dikkat etmem gerekiyor? (silahda str - zırhda defans oranları hep değişkenmiş) Şimdiden yardımcı olana çok teşekkürler.

Faydalı bir içerik çok sağolun.

Dokkabaei setleri Öbür Dünya Etkinliği her geldiğinde geliyordu galiba değil mi? Yakın zamanda bu etkinlik var sanırım gelirse %150Exp bonusu için çok faydalı olacaktır.

Genelde cadılar bayramı etkinliğinde geliyor o set, daha var yani. :)

Herkesin yeni yılı kutlu olsun. Hoş geldin 2024…

2024 yılı; Client çökmeleri ve karakter elinin havada kalmalarının bittiği, pazar alanı kasma sorununa bir çözüm bulunan, hile ve botların neredeyse sıfıra indirildiği, mevcut değil ve istemci hatalarının bittiği, oyuncu önerilerinin ve geri bildirimlerinin dikkate alınarak yeni güncellemelerin geldiği, çark ve sandık gibi durumların oyuncuyu aşırı yıpratmadan istenileni verdiği, 8woncuların piyasadan silindiği, tüm sunuculara eşit yaklaşımla ve düzgün politikalarla hiçbir oyuncunun hayalet bir sunucuya mahkum edilmediği, yüksek CPU sorununun bittiği bir yıl olması dileğiyle mutlu yıllar… 🎊

10 yıllık sorunları tek yılda halledilmesi abartı geldi, keşke 2025 2026 felan dağıtsaydın kral :D

Jotundan yang patlatmak için her hangi bir taktik varmı yoksa tamamen şansa bağlımı yang patlıyor, şimdiye kadar hiç patlamadı yang çokmu nadir gerçekleşiyor acaba.

yanglı ayakkabı kolye fiş, maymun peti yang düşürme, nesneden yang drobu ve sonrası şans.

Bana göre etkinlik sunucuları altında canavarların belli oranda can azaltılma olayı tamamen saçmalık. İki seçenek sunuyorlar adeta; ya eski sunucuları boşaltın kapatalım ya da buraya gelip yine ep harcayın (2. seçenek tabi ki mantıklı) gibi olaylar.

Fakat verilen hakların alındığına çoğu zaman şahit oldum. Sancak sunucusu eski sunucular gibi olması gerekirken gidip etkinlik serverine çevrildi, şimdi tekrar old sunucu denilen mantığa dönülüyor. Bu hakkı ben verdim ve geri alıyorum gibi bir politika olmuş.

Özetle umarım oynayan arkadaşlar haklarını başka bir seçenekle bulabilirler. Sanmıyorum ama umarım Bagja dahil yeni açılacak sunucularda can azaltma olayı denilen kavramı bitirirler.

Bol şans hepinize.

Güzel yer ama çok dolu oluyor ve bıraktığım yere dibime gelip bırakıyorlar aynı yerde 3 kişi oluyoruz. Daha farklı bir şeyler lazım 😂

Eğer olursa sohan dağı girişi olabilir, ok ucu görevinde kasılan yerde düşer bence eğer çok doluysa.