Posts by HAMBURGER

Sayın Coma, Tamam yeni geldiniz eyvallah alışma süreci sistemi anlama çözme dedik eyvallah ama artık yani bişeyler yapmanız gerekiyor 3 ay oldu siz geleli , ve derindarbe gideli . Heryer hile 2.köye bi gelseniz 5 dakka diyorum beyfendi 5 dakika bi dolaşın heryer bot bide 40 level olmuşlar kahraman olmuşlar buda demekki en az bu botlar 3-4 gün aralıksız banlanmadan kasıyor hileyle ve lonca kurup adamlar bağış atıyor paso lonca kurmasalar utanmadan 2köyde 50 ye kadar cıkacaklar :) . ve bunlar 2.köyde ne yapıyor diyorsanız etp + dönüşüm küreleri ve hpli itemler kasıyorlar. Allah aşkına artık bişeyler yapın.. yeter bıktık.......

şunu farkettinizmi bilmiyorum. 2007de türkiyeye gelen oyunda 2010 a kadar hatta 2013 e kadar öyle ahım şahım güncellemeler olmadı. 2015den sonra her sene en az 3.4 versiyon güncellemesi geliyor sebebi belli değilmi ? oyuncu kaybetti daha az para kazanıyor şirket ve olabildigince güncelleme getirip elindeki kitleden para kazanmak istiyor. tabiki kazansın ama ne bileyim daha insanlar uyanışı yapamadı %10 luk bi kitlede daha 6-6 kusursuzlar vardır. metin2 oynayanların en az %80 i daha mavi ejderha kesecek güce bile ulaşamamıştır bu 15 yıllık oyunda :)

lütfen etp ticaretini geri getirin. benim gibi yeni başlayan oyuncular para kasamıyor. metin içerikleri zaten kötü hava kılıcı bk düşmediği sürece yang kasamıyoruz . bizim nasıl gelişeceğimizi düşünüyorsunuz ey gameforge. metin taşı kessek boş... boss keselim desek düşük levelde hangi bostan para yapacagız 30 dakkada bir cıkan maymun lordundanmı oda zaten kesılıyor habire. nasıl para kasacağız nasıl ??* tek caremizdi etp neden kapattınız.