Posts by Keyf-i

Tekrardan ellerinize sağlık, aslında arkadaki karakterlerin biraz daha belirgin olduğunu, tek tek arkamda belirip bir grup oluşturup sonrasında kaybolduklarını hayal etmiştim. Ve sanırım genel tasarım + font olarak biraz daha siyah ve koyu kapalı tonlar hakim olsa güzel olurdu. Savaşcı görseli için alternatif bir şeyler uygulayabilirsek eğer ve tekrardan bir tasarım isteme şansımız varsa çok sevinirim :)

Teşekkürler, imza boyutu yüksekliği o karakterleri tek tek yan yana olacak şekilde yer verdiğimde karakter ismi için daha küçük bir alan bırakacak. Bu yüzden öyle yapmıştım.

Renkler konusunda da tamamen o anki ruh halime göre seçim yapıyorum, belirtmediğiniz için bağlı kalmadan seçmiştim.

Elimde maalesef "sarı at kuyruğu" saç stili ile olan başka bir savaşçı görseli de yok, eklerseniz fırsat bulduğum başka bir günde öyle düzenleyebilirim.

Aynı şekilde aklınızda bulunan logonun da rengini belirtmeniz daha iyi olur.

Benden bir şey eksilmedi hiç SnipsJe belki biraz yormuştur ama böylesinin daha iyi olduğundan eminim. Bazen bir şeye verilmesi gereken tepki bir önceki durumla aynı olabiliyor, kolaylık sağlıyor gibi. :)

Evet öyle demekten ziyade sadece zevk verdiği için sanırım SnipsJe . Çünkü kaybetmemek insanı tek bir düzene alıştırırken kaybetmek her türlü ihtimale alıştırıyor. Bu sanırım daha güçlü kılıyor. :)

Şarkı için teşekkürler Tarji :saint:

Başarılar şimdiden SnipsJe hiç sorun değil nasıl en rahat hissediyorsanız öyle yazabilirsiniz. :saint:

Edilsin hiç sorun değil, fazla fazla kaybetmeyi her manada her alanda her konuda seviyorum. Daima daha iyi kazanabileceğimin elimde olduğuna inanırım çünkü bu etrafa biraz kibirmiş gibi görünse de öyle bir şeyin yeri yok.

Selamün Aleyküm Keyf-i Müsait Bi Zamanda Bana İmza Yaparsan Sevinirim..

https://imgyukle.com/i/HQkYoh Bunu Kularak Kırmızı Siyah Renkte FlanKeso ve Altara Acık Pembe Exotic Yazarsan Sevinirim..

Aleykümselam, umarım hoşunuza gider.

Hrfgao.png

h ttps://i.imgyukle.com/2021/01/19/Hrfgao.png

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

Merhaba, teşekkür ederim. Umarım tarifinize uyumlu olabilmiştir.

HrfBSA.gif

h ttps://i.imgyukle.com/2021/01/19/HrfBSA.gif

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

Merhabalaarr Keyf-i

Aşağıdaki görsel ile Lorinya yazılı hareketli bir imza yapar mısınız

https://i.imgyukle.com/2021/01/19/HQlQQQ.jpg

Şimdiden ellerinize sağlııkk

Merhaba, umarım beğenirsiniz.

HrfhzU.gif

h ttps://i.imgyukle.com/2021/01/19/HrfhzU.gif

Aleykümselam Lua :saint:

Doktor civanım diye diye koşarım sana doğru n'edem, ama dayak ilaçtır bana ha lLecter :D

Emrah'ın atv'de bi dizisi vardı adını hatırlamıyorum Ürgüp'te çekilmişti. Orada ağanın bi yamağı vardı ne denilirse denilsin hep "öldürek babam" diyordu, bu sözün ardından sana da öyle denildi say SnipsJe :P

Ovvv tebrikler :P

O iki belirti yok hiç lLecter burada illegal etkinlikler oluyormuş oralardan bahsediyordu aşçı arkadaş bakalım fırsat bulursa götürecek o sırada dinlenmiş olurum, dayak yersem de bol bol uyurum. :chinese: