Posts by KorAteS

Herkes saygı çerçevesin'de kendi düşünceleri paylaşmak'da özgür tabiki, şahsi düşüncem olarak şunu söylemek isterim : Ege sunucusun'da sırf etkinlik var diye oynayan oyuncular var bunlar görmezden gelinmemeli ve en azından bedava olmasada uygun bir ep le etkinlik sunucularına geçişleri için fırsat sunulmalıdır.

Önce'den bu durum bildirilmiş olmadıgı için , bu durum pekde iyi görünmüyor ve memnun olmayan kısım oldugu kadar memnun olan kısımda var tabiki, biran önce açıklıga kavuşması gereken bir durum.

Saygılarımla iyi forumlar.

Bu server oyuncularla birlikte şirketin yeni bir test yönetimi ve gayet güzel bir durum aslında bizler açısından, ileride server birleşimleri kanal sayılarındaki maksimum oyuncu sayısı arttırımı ve haritalardaki yoğunluğu çözmek için oldukça olumlu görüyorum. Şahsım adına düşüncem bu testler olumlu sonuçlanır ise güzel server birleşimleri, yeni harita birleşimleri ve sanırım önümüzdeki birkaç yıl içerisinde global bizi bekliyor iyi forumlar :)<3 .

Forumda bununla alakalı farklı bir öneri vardı. Bence o daha makul bir öneriydi. Kostumlerin süresi bittiğinde kaybolmasın simya gibi sadece onu kullanamayalım ancak efsunlarını ihtiyacımız olduğunda aktardıktan sonra kaybolsundu.

En azından bir umut edelim birden fazla öneri nekadar mantıklı gelirse şirkete belki birini değerlendirirler umudumuz o yönde :) .

Bu öneriyi asla gerçekleştirmezler. Gf bu şekilde para kazanıyor çünkü :halay en azından bakım saatlerinde dursa iyi olur ama yok yapmazlar. İhtimal dahi veremiyorum bunun gerçekleşeceğine

Belki dikkate alınır, en azından marka yada ep le cüzi bir miktarda sunar ise neden olmasın diyorum, en azından kostüm gitti derdi ortadan kalkar süreleri uzun olursa öyle bir parşomen gibi birşey gelir ise oradan'da kazanacak . Tabiki gönül isterki ep vererek aldıgımız kostümlerin süresini durdurmak için tekrar ep vermeyelim, ama bu tür konular onları bir düşünme ve çözüm olayına götürür diye düşünüyorum iyi forumlar :) .

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepimizin yakındığı bir konu bakım yada olası uzun süren bakımlar için bir ( süre durdurma parşomeni ) gelmelimi.

Benim düşüncem şu şekil'de : Olası acil bakımları tahmin edemeyiz fakat enazından 3-5 saat aralığın'da bildiriliyor bunların için (ejderha parası ile ) makul bir fiyattan sunulan ticareti olabilen ve herkesin paydalanması sağlana bilecek bir parşomen . Nasılmı çalışıcak örnegin : Süre durdurma parşomenini kostümlerin üzerine sürükledigimizde bize 2 şekilde saat birimi suna bilir 3-6 saat gibi fazlası oyun içerisinde kötü kullanımlara sebep olabilir ve kostüm süresi durduruldugunda o kostümleri giyemememiz olacaktır.

Bu parşomen özellikle bakımın olacagı günün 1 gün öncesinde her hafta nesne markete sunula bilir diye düşünüyorum kimine saçma gelebilir kimi destekleye bilir olumlu yada olumsuz görüşlerinizi görmek ve bir sonuç almak isteriz.

Herkese şimdiden görüşleri için teşekkürler iyi forumlar.

öncelikle önerinize hayır diyorum sonralikla oyundaysan çevrimiçisin müsait değilsen afk bırakırsın meşgulsen fısıltı bloklarsın sosyal medya özelliklerini oyuna yüklemenin anlamı yok taşını boosunu kes çik

Tabiki görüşüne saygım sonsuz zaten en azından farklı öneriler sunan çıkabilir. Fakat sosyal medyayı düşünerekten yazmadım oyun stres attıgımız bir alan sadece boos konusu degil oyuna sohbet amaçlı girenler bile çok anlamda var tabiki ama bakalım belki olabilir :) .

Merhaba arkadaşlar, özel sohbet bölümü ve genel sohbet alanına emoji eklene sizce nasıl olurdu.

Durum bildirimi olarak özel sohbet alanın'da ayarlaya bilecegimiz ( Çevrimiçi, müsait degil, şuan meşgul, şuaatte gelecegim, özel mesaj bölümüne oyun içi saat ) gibi durum zamanları eklense nasıl olabilir.

Oyun içi saat tarih harita kısmınada eklene bilir fakat ekranda yer kaplamaması açısından özel mesaj bölümü daha güzel olabilir.

Okadar sorun var ken bumu diye bilecekler olabilir tabiki ama bunları isteyenlerde olabilir değerli görüşlerinizi olumlu yada olumsuz saygı çerçevesinde iletelim . Daha fazlasını eklemek isteyen olursa bekliyoruz.

nakliyedeki petler pazara koyulabilmeli, video alıp yayınlıyorsun yine de tek tek soru soruyorlar. pazardan istediğine baksın, offline durumunda da pazarın açık olduğu düşünülürse kesinlikle petler pazara koyulmasını destekliyorum.

Güzel bir güncelleme olur dikkate alınır umarım bir çok güncelleme hakkında çalışılıyor oalbilir ansızın çat diye gelse güzel olur :)