Posts by Hanedan1

Artık yeni açılan event sunucuları bile adam akıllı dayanmıyorken normal sunucu açma aşkını ben anlamıyorum :) Açıkçası bu yeni sunucuya 0dan başlayacak olan varsa ben olsam bunun yerine gider lucifer sunucusunda oynarım hem etkinlikleri iyi hem bayrak drobu var. Ha oyuncu var mı derseniz oynamadığım için bilmiyorum ama her türlü bu yeni açılacak sunucudan iyidir :) En azından birleşim beklerken etkinliklere katılır kafa dağıtırsınız

Daha önce hesaplarımdan birinde 2li doğrulamayı zorunlu olarak kullanmam istenmişti. Maalesef az önce telefonum elimden düşüp kırıldı. Kurtarma kodumu biliyorum bu konuda sıkıntım yok. ben bu hesabın 2li doğrulamasını kaldırıp oyuna giriş yapmak istediğimde 2li doğrulamayı yine zorunlu olarak ister mi? Bu konuda bilgisi olan var mı

selamlar, razadör soğuma süresi ne kadar? soğuma süresi girince mi başlıyor yoksa çıkınca mı? bir de zümrüt madeni hangi beta maplerde çıkıyor?

Razadör soğuma süresi değişmediyse dışarı çıktıktan sonra 30 dk olması lazım . Zümrüt madeni savaş haritası, guatama girişinde çıkıyor. başka yerlerde de çıkıyordur muhtemelen ama ben denk gelmedim.

Merhaba arkadaşlar <3

Benim merak ettiğim ve sormak istediğim şey şu;

-Birleşim yapıldığını farzedelim. Hesaplarımız 10'lu şekilde oldu. Bu andan itibaren bir karakter silip geri tekrar yerien hesap acabiliyor muyuz acaba ? Daha önceden birleşim adı altında bulunmadım ve aslına bakarsak oyunun 5 karakter sınırlama koyması kafamı kurcaladı. Bilgisi olan var mı acaba ?

10lu karaktere sahipken bir karakter silersen yenisini açamıyorsun 9 tane karakterle hayatına devam ediyorsun :)

İtemleri ruha bağlı olmayan 50 level altındaki zalim bir karakterin item kaybetme şansı var mı?

Düşük rütbe %kaç hasar artırıyor?

Arkadaşlar merhaba <3 Keyifli forumlar..

Etp hesaplarımda biriken 100lü okeyler var. Kalan gün bittikten sonra ne oalcağı hakkında fikri, tahmini veya bilgisi olan var mı ?

Şimdiden teşekkürler <3

muhtelemen oynanmayan setler event yeniden başlatıldığında sıfırlanır :) event bitmeden oynamakta fayda var.

yakin zamanda hancerlerin görünümu değisti bilindiği gibi

Ayni şey neden kuşaklar icin olmasın ?

Hançerlerin görünümü değişti ama eski görünümleri daha güzeldi. Özellikle zodyak hançer ve beş element görüntüsü hiç güzel değil ne göze hitap ediyor ne de karakter elinde estetik duruyor Kostüm/ kuşak gizle göster seçeneği mantıklı diye destekliyorum ama kuşak görünümlerinin değişmesini kesinlikle desteklemiyorum :) yeni kuşaklar eklesinler ama var olanların şeklini duruşunu değiştirmesinler :D

muhtemelen sorulmustur ama tekrar sormak istiyorum? Simyada set bonusu almak icin yeni simya ametisti de takmak gerekiyor mu yoksa 6eski simya ile de set bonusu aliniyor mu?

ametist olmadansa set bonusu alabiliyorsunuz. herhangi 6 sının takılması yeterli

tip5 1 lw alastorlar bekletiliyor mu ?

Yoksa direk kasayim mi ?

tip 5 petler düzensiz artıyor o yüzden bekletmenin pek mantıklı olduğunu şahsen düşünmüyorum. Yinede petlerle haşır neşir olan arkadaşların yorumlarını bekle istersen.

Ben kuşak görüntüsünü seviyorum valla :) kuşağımı çıkarınca sanki karakterimin üstünde zırh bile yokmuş gibi geliyo :) eğer bu özellik getirilirse kostüm gizle göster seçeneği de eklenmeli. o kadar masraf yapıp +9 basılan itemlerin parlama efektlerini bile göremiyoruz çok üzücü :)

Beceri attığınızda karakter uzaklaşıyorsa yetenek vurmaz o zaman anlarım ama bu kadar yakın mesafeden bile vuruş kaçıracaksa neden yetenek ismi uzak dövüş :)

geçtiğimiz iki ay olmuştu yeni sunucuya özel bir durum mu? niye bir bilgi notu yok garip

Duyuruyu bulamadım ama hatırladığım kadarıyla bahar sunucusu normal sunucu olarak açıldı. ilk 2 ay event sunucularıyla aynı takvimi kullanıp daha sonra normal sunucu takvimine dönülecekti. Duyuruyu bulamadığım için kesin böyleydi diyemiyorum benim aklımda böyle kalmış.

Donmuş Anahtar kesinlikle Nesne Markete satışı yapılması gerekiyor,

nesne markette direkt satış yaparlar mı bilmem ama çarka koymayı düşünmemeleri çok ilginç. Genelde bu tarz şeyleri gf çarka koymayı seviyor. Bu kazanç kapısını nasıl olmuşta kaçırmış acaba :/