Posts by OrkBaskani

Cümleten sa arkadaşlar Kuzey rüzgarı derinliklerindeki bosslar ve slotlara karşı şimşek + beceri hasarına karşı koyma yeterli mi ? Bedensel savaşçı için. Yeterli ise şimşek ve beceri hasarına karşı koyma kaç gerekli ? Sürekli hidra yapıyorum artık sıktı

Kardeşim bir şimşek savı fulle buz direncini fulle beceri hasarına karşı koymayı ve buyu savıda fulle ortalama zarara direniş yakutun yoksa onu değiştirmeden girme onıksınde krıtık delıcı blok yoksa onuda değiştirmeden girme ha bunları yaptın yılan zırhını en az +10 yapmadan yine girme absorven full değilse yine girme şamanın yoksa yine girme sanırım yapman gereken herşeyi beden sel için anlattım:) abartıyor sanma bu yazdıklarımın hepsini yaptığım halde marka basarak dayanıyor çar..

Ortada 2 atak hesabıyla vurun. 2 den fazla hesap karışıklılığa sebep olur. Hesap sayısı arttıkça yerdeki buz toplarının sayısıda artar. 3hesap dip dibe vururken 3lü atmaya başlar ki buna dayanamazsınız sağa sola kaçıştığınızda ise birbirinizi bloklarsınız bu durumda sürekli ölmenize boss'un sürekli can yenilemesine sebep olur. Karabüyü veya İyleştirme şaman boss sizin üzerinizdeyken 3. kişi olarak uzaktan vurmanıza fayda sağlar. (Büyülü Becerilerden ciddi ölçüde hasar yiyor). Oynarken mümkün olduğunca dip dibe aynı noktadan vurmaya özen gösterin boss'a vururken kaçacağınız yönü ayarlayın ki kaçarken karmaşa olmasın.

o zaman nınjayın yayla vurması daha ıyı aynı mantık değilmi kardeşim?

Ya günlerdir yazıyım diyorum ama yazmadan olmayacak anlaşılan Zor alastoru neden getirdiniz? Kesilmesin diyemi bangjanamu ve ege sw si harici kesebilen varmı yok ruh parşomeni olmadan şuanki mevcut ekipmanla imkansız en azından bizimde dönemselde olsa kesbilmemizin önünü ne zaman açacaksınız ? ruh parşomeni neden sadece arkadaşlar sw sine geliyor bize neden yok yada biz bu zor alastoru nasıl keseceğiz? getirdiğiniz haritayı boşamı getirdiniz görüntü olsun insanlar girsin ama başarısız olsun diyemi ? Şu ruh parşomenini dönemsel her sw yi kaplayacak şekilde geitrinde bizde şu getirdiğiniz ama bir türlü koskoca sw nin başaramadığını bi deneyelim olmazmı?

Yoharada herşey başlı başına sıkıntı düşen droplarda dropların elde edilmeside aşırı meşakkatli parıltılı inci başa bela, zırh ve silah üretmek ömür törpüsü,+ basma malzemelerini düşürmek apayrı bir cefa bosslardan donmuş anahtarı 1 tane 1 2 saatte 1 düşürmek apayrı bir bela 10 tane adam geliyor kişi başı 1 donmuş anahtar alıyor 2 saatte 1 bu nasıl bir eziyet yani eskiye dönüş zorluk olsun uğraş olsun istiyorsunuz ancak ne eski oyuncular var nede o zihniyet var artık ya biz kolay olsun demiyoruz ama sizde zorla imkansızı karıştırıyorsunuz...

1 mail'ime kayıtlı 35-40 adet hesabım var, son 2 gündür İkili Doğrulamayı yap öyle gir hatası alıp duruyorum, telefonumda sıkıntılı bi durumda şu an. 2 saattir uğraş babam uğraş duruyorum, Gameforge Authenticator uygulamasını indirdim mail adresimi şifremi giriyorum yanlış diyor. Yav kardeşim valla billa bu şirket bir şeye önlem getirmesin ya bu nedir ya, 2-3 saat geçti saçma sapan bir şeyi kabul etmiyor. Valla kafayı yicem yemin ederim ya

Hesap ekle diyince şifre yada mail hatası veriyor qr kod kullan diyip telefondan taratman lazım beni bayağı bir çıldırttı çözüm yolunu buldum..

Bu gün hesabımın birisi için 2 faktörlü doğrulama kodu istedi öncesinde pegasus açıklama yapmıştı botlarla mücadele için bazı hesapların 2 li doğrulama yapması gerekebilir diye tmm iyi hoşta burdan ne çıkarmalıyım benim hesabımın sadece birisi neden? bot olarakmı algıladınız yada şüphelenediniz yani şimdi durduk yere canım sıkıldı yine oyun bana güven vermiyor artık sebebsiz mevcut değil hatası yemek istemiyorum bu neden sebeb nedir sayın comam bi açıklama yapın bari biz botmuyuz yada süphelimiyiz FastFooD

Oyuncular artık yenilik deyince değerli şeyler bekliyor sayın comam bunu şirkete iletin lütfen

Çark getiriyorsunuz tabiki şirket kazanmalı ama oyuncuda kazanmalı çarka konulan şey orta bağış belgesi,şeftali çiçeği şarabı ,parşomen, ıvır zıvır ya oyun gelişti bu çarka konulanlar 10 sene önceki oyuncunun ihtiyaçları bir harita getirildi kesilmemesi için girilmemesi için getirildi sanki kimse kesemiyor kimse giremiyor...

Bir silah getirildi kimse üretemiyor kimse basamıyor amaç nedir yani biz belki düşünemiyor olaabiliriz sizler aynı zamanda bizim hocamız olarak bizim düşünemediğimizi bize öğretecek insanlarsınız sadece neden bu haritalar getirildi ve neden kimse yapamıyor bunun cevabını merak ediyorum ...

Oyunu bile isteye zorlaştırıp artık mevcut ekipmanlar yeterli değil o yüzden, item simya, yenilenmesine gidilmesi gerekir gibi bir ruh haline sokulmak isteniyoruz ben böyle yorumladım sizin yorumunuz nedir.?

Ben şirketi anlamıyorum herkes ne güzel sesi soluğu çıkmıyordu. Ne güncelleme nede bir başka beklenti içindeydi herkes sonra bir açıklama geliyor 21,3 güncellemesi artık girdiğinize değecek deniyor herkesde bir beklenti başlıyor.Sonrasında güncelleme bir geliyor koskoca güncelleme denilen şey metin taşına bk konmuş herşey yerli yerinde sonra burda kıyamet kopuyor ya arkadaş hiç gelmese idi bu güncelleme çok daha iyiydi yada nemere razador hiç karıştırılmasaydı ejder güncellemesi gelse idi yüksek levellerde ejder bir heyecan yaratacak sanıldı aksine kıvrık anahtarı bırak seri giriş bile olsa ejder artık oyuncuyu tatmin etmiyor 1 saaate 40 m kasmak için gitmez oyuncu 15 dakikada 16 sandık alıyor oyuncu meleyden niye girsin? beklentiyi yükseltip sonunda bu beklenti karşılanmayınca bu tepkiyi göreceğini şirketin yetkilileri öngörmesi gerekirdi diye düşünüyorum.Umarım bu tepkiyi görürlerde bir daha güncelleme diye bu tip şeyler getirmezler yada beklentiyi yükseltmezler oyuncuda ya Allah aşkına ork dişi , şeytan hatırası nedir 100 k pazarda şampiyon çara bunu layık görmek çok büyük bir strateji hatası bir daha yaşanmaması temennisiyle...

Benim test ettiğim ile live sunucuda karşılaştığım her zaman belirttiğim gibi birebir aynı olamayabiliyor bunu öncelikle belirteyim.Bazı değişiklikler son saniye de gerçekleşebilir.Bugün de bunun ile karşıkarşıyayız.Şahsi görüşümü merak ediyorsan tatmin eden bir ödül platin hazinenin olası içerikleri merakı harici ödül yok.Hiç bir oyuncu yohara kıtasında takılıp da gümüş define ya da kurt postu elde etmek istemez.Haklısın.Kayda değer verilen emeğin karşılığını veren tatmin edici bir ödül şuanlık göremedim.

Tebrik ederim samimmi görüşlerin için

Ne Diyim bilemedim ...

Nemere, Razador ve katakomp yeniden girmeye değer hale getirilecek dediniz içerik aynı herşey aynı metinden bk ara bosundan safir işlemeli enerji parçası düşüyor.Tamda beklediğimiz droplar boşa heveslendik.

Beklentim şu yöndeydi razador nemere sandık sayısı artırılacak içeriğe , aytaşı, parıltılı inci, altın ot gibi oyuncunun acil ihtiyacı olan şeyler konulacak.Girmeye değer hale getirilecekti.Ayrıca cehennem kulsi sıralaması dereceler gösterilmeden sıralamalar gösterilecek ti böyle bir beklenti ve talep vardı olmadı ne diyelim 21,3 diye bir değişiklik yaşanmadı varsayacaz.

tabi alın pazardan epi yada bonus ile alın epi bol bol bilet harcayın . nasılsa bonus epi yada pazardan aldığımız epin karşılığı çıkıyor diyen bile olur. siz bir oyuncu iseniz bu tür şeylere davetiye çıkarmayın.

bellki işinize geliyor. her zaman ben düşüncesi ile değilde genel bakın . hatta oyuncular kuleye akın etsin diye video bile çektik anlattık o kadar . kule ödülleri parayı basanın değil şansı yaver olana gitmeliydi.

ben ne desemde işinize gelmediğinde hemen karşı çıkıyorsunuz kendi tarafınızdan bakmayın olaya genel bakın. sonra bir bakmışsınızki oyunda tek kalmışsınız.

Hacım sanırım anlatılmak isteneni anlamadın.Yanlış anlama senin gözlemlediğim bişr hatan var bu yönde kendini düzeltmeni tavsiye edeyim iyi niyetle söylüyorum. Karşıdakini suçlayarak yaftalayarak konuşuyorsun muhalif bir fikiri kendine saldırı olarak yorumlayıp gardını ona göre alıyorsun benim yazımı iyi oku ve analiz et işinize gelmiyor falan demişsin benim değil şirketin işine gelmez bu dememe rağmen olayı sanki ben bileti basar katları alırım demişsin gibi yorumluyorsun. Halbuki benim söylem,im netti gf bunu bilerek yapıyor hırsı artırıyor şirketin işine gelmez bu tavsiyen bunun yerine kafatası flamasını kasabileceğimiz alan çoğalırsa eple çekemeyende gider kasar dedim. Senden ricam yapılan yorumları iyi okuyup iyi analiz ederek yorum yapman bu konuda kendini geliştirmen gerekir iyi niyetli bir tavsiyem bu sana umarım bu yorumuda yanlış yorumlamazsın.

Elinde kesin bir bilgi dahi yok , sana bir örnek verim belki az çok birşey ifade eder. bir defasında 40. kat bendeydi ve bu katı biri almak için kaç yüz kere çıktı indi bilmiyorum gece 1 de başladı öğlen 2 ye kadar .

inatla ep ile zarar edercesine para savuranlar bile mevcut. nesne marketteki biletin tanesi 50 ep oyuncularda az kendine gelmeli. gaza gelip ep ile sandık almaya niyetlendim sonra yine vazgeçtim ne gerek var diye. birde şunuda düşün sen 150 bilet harcayıp 10 kat alıyorsun . diğeri 200 bilet harcayıp 10 katı senden geri alıyor o kadar harcadığın masraf ziyan değilmi ? Kafa filaması aylık alınma sınırı getirilirse zaten ordan burdan kastığın bilet sana fazladan yeter. kimse kimsenin epini ziyan etmemiş olur. zengin olan bile bu şekilde boşuna parasını savurmuyor az kendinize gelin oyun bu .

Gf bılet sınırı getırsın dıyorsun burda tmm kendince haklsıında şirketin mantığına ters adamların istediğide bu rekabet ve hırsı tavan yaptırmak sence rekabet olmasın dıyemı ortası bası sonu değişik gelıyor katların kaftası flaması sınırı getırecekse neden o flamayı nesneye getırdıki bu öneri olmayacak bir öneri sadece kafatası flamasının kasılma alanları çoğalırsa iyi olur eple alamayanda gider kasar alır bu daha mantıklı