22.1 - Ekstra ekipman sayfası ve fazlası

• 18 ort dırenıs veya 18 becerı varken hp basan adamın kafasından süphe duyarım tamamen saçmalık hp (ÇÖP) direnişli zırh bastım ve canım inmiyor e canım inmiyorsa hp ye neden ihtiyaç duyayım ki?

a1X7Gg.png

• Arkadaşlar anladıgım kadarıyla zırhlarda beceri-ort direniş ve canavar aramalıyız doğru mu?

Silahlarda ise Ort ve Bec mi olmalı fikriniz nedir ??

Zırhlarda Okey hatta bulabilirsen canavar direnc + bec veya direniş bulacaksın

Silahlar tamamen farklı zihinsel icin 2 yarı 4 bec cift el
    Ninjalar 4-4 hancer 4-4 yay
    Şamanlar 4-4 can 2 yarı 4 bec yelpaze
    kurt 4-4 pence
    Suralar 4-4 karabuyu 2 yarı 4 bec
    Bedensel 4 ort 2 canavar 1 metin ws lik 4-4

Şahsi fikrim

• Maşallah foruma renk katıyorsun takip ediyorum seni dostum :)

• WaitMe BLacK sizden ricam element gücü çalışmıyor demişsiniz.Şimdi merak ettiğim şey buz tılsımını takılıyken hasarınız düşük çıkıyor bu kanıyamı varıyorsunuz yoksa buz tılsımını çıkarınca yine aynımı vuruyorsunuz?

tılsımı cıkarınca yine aynı vuruyoruz.

Benim hp yi tercih etme nedenim kulenin 50. Katını rahat cıkabilmek içindi ama suan cok pişmanım hp yerine beceri yada canavarlara direnç alabilirdim

• Arkadaşlar herkese selam iyi forumlar.Bir arkadaşım böyle bir silah arındırdı 3 yarı başlangıç ben de max 2 diye biliyordum yarı başlangıcını.3 beceri ve 3 yarı var sizce PvP için basmaya değer mi.Çünkü günümüzde skill kullanımı pek yok ağırlıklı düz vuruş oluyor.Sizce yükseltmeye değer mi yarısının 20den fazla geleceğini düşünüyoruz ve 30 beceri sağlayacak.

Edit Luck;

Koridorbey Eklemiş olduğun ekran görüntüsü kaldırıldı. Foruma eklenen görsellerin tam ekran olmasına, sunucu ismi görünmesine dikkat ediniz.

Edited 2 times, last by Luck ().

• Eyv Kardeşim bilgilendirme için teşekkür ederim.

Hp 2 canavar olayını illaki yapacaksın. Hp ve canavar olarak kullanacağın çok yer var. Ort direniş canavar 2 de yapacaksın beceri büyü 3 te yapacaksın.

İllaki zorunda değilsin ama üçü olursa vs + 2 farm zırhın olur çok rahat ettirir seni.

Ben şahsen üçünü yapacam 1 tanesi yapıldı kaldı 2 adet

Sarısını o kadar çok yaşadıkki bu hayatın , laciverti yakındır. DarbekaN

• Arkadaşlar herkese selam iyi forumlar.Bir arkadaşım böyle bir silah arındırdı 3 yarı başlangıç ben de max 2 diye biliyordum yarı başlangıcını.3 beceri ve 3 yarı var sizce PvP için basmaya değer mi.Çünkü günümüzde skill kullanımı pek yok ağırlıklı düz vuruş oluyor.Sizce yükseltmeye değer mi yarısının 20den fazla geleceğini düşünüyoruz ve 30 beceri sağlayacak.

3 yarı sanırım 25 verecek 2 yarı 18 arada 7 yarı fark var ama 3 ile 4 beceri arasında 10 beceri fark var 10 beceri 7 yarıdan her zaman iyi olacakdır bu yuzden basılmaz 2 yarı 4 beceri aramaya devam edin

Bu yarım yamalak silahlar aynı zırhlardakı gibi slotlardan malzeme düştüğünde basılır suan sadece her ekip 1 veya 2 tane silah basabileceği icin EN İYİSİNİ basmalısınız

Edited once, last by Luck ().

gelecek beceri max değil 40 yerine 30 olcak ama.. yarı g300s in de öngördüğü gibi 7 fazla verirse işin rengi değişir. 7 yarımı 10 becerimi ben olsam yarıyı tercih ederdim fakat gene g300s in dediği gibi basılcaksa en iyisini basmak lazım malzeme cok kısıtlı metalini felan geçtim malzemesi çok dert.. ben olsam depoma atarım ne zaman ki malzemeler bollaşır o zaman ek silah olarak basardım.

a1X7Gg.png

Edited once, last by Luck ().

• gelecek beceri max değil 40 yerine 30 olcak ama.. yarı g300s in de öngördüğü gibi 7 fazla verirse işin rengi değişir. 7 yarımı 10 becerimi ben olsam yarıyı tercih ederdim fakat gene g300s in dediği gibi basılcaksa en iyisini basmak lazım malzeme cok kısıtlı metalini felan geçtim malzemesi çok dert.. ben olsam depoma atarım ne zaman ki malzemeler bollaşır o zaman ek silah olarak basardım.

Bu silahın sahibi karabüyüler başka karakter kullanamıyor Herhangi bir ninja saman savascı ws farklı karakter olsa 7 yarıyı neden sectiğini anlayabileceğim
    Ama bu silah karabüyü kullanabilir karabüyüde skilden ibaret neden 10 beceri değilde 7 yarı insan ? Yoksa değerler göründüğü gibi calışmıyor mu ?

• [YT]Koridor şahsen yükseltmeye değer diye düşünüyorum, diğer arkadaşlar ne der bilmiyorum

teşekkür ederim

3 yarı sanırım 25 verecek 2 yarı 18 arada 7 yarı fark var ama 3 ile 4 beceri arasında 10 beceri fark var 10 beceri 7 yarıdan her zaman iyi olacakdır bu yuzden basılmaz 2 yarı 4 beceri aramaya devam edin

Bu yarım yamalak silahlar aynı zırhlardakı gibi slotlardan malzeme düştüğünde basılır suan sadece her ekip 1 veya 2 tane silah basabileceği icin EN İYİSİNİ basmalısınız

sunucumuzda Alastor kesebilen ekip ten ziyade anahtarlarda problem yaşıyoruz. Kesebilen ekip sayısı benim şahsımca bildiğim kadarı ile 2 . Biz de kesen bir ekip olarak malzeme biriktirmek bir yana doğru silahı bulmaya çalışıyoruz fakat ekip üye sayımız 6 olunca hali ile daha yalnızda 4 çok iyi silah yapabildik. 2 sura bıçağı elde ettik videomda paylaştım buraya atmamıştım. Yani diğer arkadaşlarımız da hak verecektir benim şansım bir yana çok fazla silah deneyip hiçbir şey elde edemeyen arkadaşlar da var.

gelecek beceri max değil 40 yerine 30 olcak ama.. yarı g300s in de öngördüğü gibi 7 fazla verirse işin rengi değişir. 7 yarımı 10 becerimi ben olsam yarıyı tercih ederdim fakat gene g300s in dediği gibi basılcaksa en iyisini basmak lazım malzeme cok kısıtlı metalini felan geçtim malzemesi çok dert.. ben olsam depoma atarım ne zaman ki malzemeler bollaşır o zaman ek silah olarak basardım.

senin envanterine bakıp kendi kastığımız ile kıyaslayınca maalesef böyle bir silahı hızlıca yükseltmek pek mümkün olmuyor şuan halihazırda 2 ekip arkadaşımıza daha silah arındırmak için günlerdir anahtar kovalıyoruz sonrasında toplu Alastor deneyip silah arındırıyoruz. Henüz sandıkları kasıp açıp artı basma elde etme aşamasına gelemedik fakat umarım gelir dediğin gibi yaparız teşekkür ederim değerli yanıtlarınız için

• Bu silahın sahibi karabüyüler başka karakter kullanamıyor Herhangi bir ninja saman savascı ws farklı karakter olsa 7 yarıyı neden sectiğini anlayabileceğim
    Ama bu silah karabüyü kullanabilir karabüyüde skilden ibaret neden 10 beceri değilde 7 yarı insan ? Yoksa değerler göründüğü gibi calışmıyor mu ?

Bu konuda uzun uzun yazılar yazabilirim fakat beceri hasarının direkt savunması var beceri hasarına karsı koyma! şimdi yarı insanın savunması tek bir tane değil taktığın yüzükten tut zırhında ki savunmaya kadar değişiyor.

Şimdi sura karakterinden bahsedersek suraların sadece skil attığını düşünmek yanlış olur düz vuruş vuran bir çok video gördük. Üstelik suraların spacede ki üstünlüğüde göz ardı etmemek lazım.

En basitinden 2 yıllık evveline kadar bütün karabüyüler yakutunda tek ort direniş olsun yeter kafasındayken şuan STR-ORT-ORT arıyorlar. Üstelik 18 becerili zırhlar da takılcak bilemiyorum kaç beceri yaparsan yap totalde 100 beceri hasarına karsı koymalı bir karaktere ne vurabilirsin ki?

test edip hep birlikte göreceğiz.

a1X7Gg.png

• Bu konuda uzun uzun yazılar yazabilirim fakat beceri hasarının direkt savunması var beceri hasarına karsı koyma! şimdi yarı insanın savunması tek bir tane değil taktığın yüzükten tut zırhında ki savunmaya kadar değişiyor.

Şimdi sura karakterinden bahsedersek suraların sadece skil attığını düşünmek yanlış olur düz vuruş vuran bir çok video gördük. Üstelik suraların spacede ki üstünlüğüde göz ardı etmemek lazım.

En basitinden 2 yıllık evveline kadar bütün karabüyüler yakutunda tek ort direniş olsun yeter kafasındayken şuan STR-ORT-ORT arıyorlar. Üstelik 18 becerili zırhlar da takılcak bilemiyorum kaç beceri yaparsan yap totalde 100 beceri hasarına karsı koymalı bir karaktere ne vurabilirsin ki?

test edip hep birlikte göreceğiz.

Anladım güzel yaklaşım tşkler

• Yardım sorulara yazmıştın buraya atmışlar senin postu usta haberin olsun :D

"If you fail to prepare, your preparations will fail you."

K1ONE.png