22.1 - Ekstra ekipman sayfası ve fazlası

• 1 mail'ime kayıtlı 35-40 adet hesabım var, son 2 gündür İkili Doğrulamayı yap öyle gir hatası alıp duruyorum, telefonumda sıkıntılı bi durumda şu an. 2 saattir uğraş babam uğraş duruyorum, Gameforge Authenticator uygulamasını indirdim mail adresimi şifremi giriyorum yanlış diyor. Yav kardeşim valla billa bu şirket bir şeye önlem getirmesin ya bu nedir ya, 2-3 saat geçti saçma sapan bir şeyi kabul etmiyor. Valla kafayı yicem yemin ederim ya

CgkvTy.gif

• 1 mail'ime kayıtlı 35-40 adet hesabım var, son 2 gündür İkili Doğrulamayı yap öyle gir hatası alıp duruyorum, telefonumda sıkıntılı bi durumda şu an. 2 saattir uğraş babam uğraş duruyorum, Gameforge Authenticator uygulamasını indirdim mail adresimi şifremi giriyorum yanlış diyor. Yav kardeşim valla billa bu şirket bir şeye önlem getirmesin ya bu nedir ya, 2-3 saat geçti saçma sapan bir şeyi kabul etmiyor. Valla kafayı yicem yemin ederim ya

Hesap ekle diyince şifre yada mail hatası veriyor qr kod kullan diyip telefondan taratman lazım beni bayağı bir çıldırttı çözüm yolunu buldum..

:thumbsup:Benim daha çok kazanmam lazım:thumbsup:

• Hesap ekle diyince şifre yada mail hatası veriyor qr kod kullan diyip telefondan taratman lazım beni bayağı bir çıldırttı çözüm yolunu buldum..

Haklısın kral, yorumunu okumadan birkaç kere mail ve şifre denedim, baktım olmuyor gittim qr kodu ile denedim hesaplarıma girdim. Yemin ediyorum şu saçma şey yüzünden 2 saattir uğraşıyorum ya :D eğer hesaplarım soyulursa bir şey olursa Gameforge'yi kimse kurtaramaz benden artık :D Sinirlerim çok bozuldu :S

CgkvTy.gif

• Ikılı dogrulamayı kaldırdım,kaldırınca yıne ıstedı arkadas ben belkı ıkılı dogrulama yapmak ıstemıyorum her seferınde kod mu alıcam onunla mı ugrasıcam car patlarsa patlar kendım o rıskı almısım bu nasıl dayatma

bırde ek olarak maılde 3ıd var sadece 1ıne verıyor bu uyarıyı yakındır cb ban dalgaları..

LvWkYG.png

Edited once, last by llRaphaell ().

• Ikılı dogrulamayı kaldırdım,kaldırınca yıne ıstedı arkadas ben belkı ıkılı dogrulama yapmak ıstemıyorum her seferınde kod mu alıcam onunla mı ugrasıcam car patlarsa patlar kendım o rıskı almısım bu nasıl dayatma

Farklı gf mailler kullananlara işkence gibi sistem, hem bu 2 li doğrulama hem de kanal değiştirmek istediğinde istemci hatası oyuncu bezdirir daha bi işe yaramaz.

… Varlıklı, zengin millet üzerine oturmadım. İçte aşsız, dışta elbisesiz; düşkün, perişan millet üzerine oturdum. Küçük kardeşim Kül Tigin ile konuştuk.

Babamızın, amcamızın kazanmış olduğu milletin adı sanı yok olmasın diye, Türk milleti için gece uyuyamadım, gündüz oturmadım.

Bilge Kağan (M.S. 734)

• Farklı gf mailler kullananlara işkence gibi sistem, hem bu 2 li doğrulama hem de kanal değiştirmek istediğinde istemci hatası oyuncu bezdirir daha bi işe yaramaz.

Dcde cpu sorununuza,ıstemcı sorununuza,oyun sonlandırılmıyorunuza,gırıs bılgılerı yanlıs sorununuza ne edeyım dedım dıye dcden banladılar :D

5-6adet maıle bolunmus halde hesaplarım.gecıs yaparken gırıs bılgılerı yanlıs dıyor mecbur modem reset atmam gerekıyor.

herkese oldugu gıbı o oyun sonlandırılmıyor ıvır zıvırlar artık gına geldı valla.

bırde sımdı bu ıkılı dogrulama zımbırtısı cıktı ıyıce ayar etmeye basladılar.

bu hataları almaktan modeme reset atmak zorunda kalmaktan yakında yenı cb ban dalgaları gelır zaten

LvWkYG.png

• Dcde cpu sorununuza,ıstemcı sorununuza,oyun sonlandırılmıyorunuza,gırıs bılgılerı yanlıs sorununuza ne edeyım dedım dıye dcden banladılar :D

5-6adet maıle bolunmus halde hesaplarım.gecıs yaparken gırıs bılgılerı yanlıs dıyor mecbur modem reset atmam gerekıyor.

herkese oldugu gıbı o oyun sonlandırılmıyor ıvır zıvırlar artık gına geldı valla.

bırde sımdı bu ıkılı dogrulama zımbırtısı cıktı ıyıce ayar etmeye basladılar.

bu hataları almaktan modeme reset atmak zorunda kalmaktan yakında yenı cb ban dalgaları gelır zaten

Rasim herhalde onlar bizden çok iyi yönetiyorsunuz çok iyi webzene bilgi aktarımı yapip hatalarımızı düzeltiyorsunuz dememizi bekliyorlar.. Ama görünen köy kılavuz istemez boşuna dememişler, çatlamış eve sıva çekmeye devam etsinler biz oyuncular bakalım bu hatalara rağmen nereye kadar devam edecez, zaten az bir kitle kaldı onuda çözülemeyen bitmek bilmeyen sorunlara kurban edecekler.

Benide banlamışlar maç izlerken sebebini dahi bilmiyorum 🙈

• şampiyon lvl'e sadece yoharada düşecek olan etp taşlarının ticareti olsaydı güzel olmazmıydı ? ticareti sadece şampiyon lvl hesaplar arasında olup ve depoya konulabilmesi .

30 adet cor taşı ile bazen simyalarımın süresi tam olarak dolmuyor.

kısıtladığınız çoğu şeyi yohara haritasında takılacak şampiyon lvl e açık etseniz belkide yoharaya gelen oyuncu kitleside değişir.

ilgili sandıklara ilgili tılsımları ekleseniz ve çıkma olasılığı ay taşı çıkma şansı gibi yapsalar çok güzel olurdu oyuncular için.

son zamanlarda o kadar çok soğudumki oyundan artık video çekme isteğim bile yok.

devamlı birleşim yaparak küçülmektense kapıları açsınlarda o zahmete girmesinler.

Amaçları ne ege serveri oyuncularını testmi ediyorlar ege serverine kapı kapatıp oyuncu azlığından var olanlarda yeni

servere geçiş yaparlar diyemi bekliyorlar ? bununla ilgili ne yönetime bilgi veriliyor nede kendileri gelip tek kelime etmiyor.

serverin kapısı açılsa diğerleri gibi kime ne zararı olacak ?

zarar olsaydı tüm sunucuları bagjanamuya niye saldılar ?

hata oluyor normaldir düzeltilir deval edilir.

ama cevap vermemek nedir ? hangi yüzyılda yaşadığımızın farkındalar mı. gelipte iki kelime yazmaları çokmu zor ?

sadece hata için kopyala yapıştır cevaplarla değil biz derdimizi yazıp cevap alacağımız bir düzen istiyoruz.

Sarısını o kadar çok yaşadıkki bu hayatın , laciverti yakındır. DarbekaN

Edited once, last by DarbekaN ().

• Yoharada herşey başlı başına sıkıntı düşen droplarda dropların elde edilmeside aşırı meşakkatli parıltılı inci başa bela, zırh ve silah üretmek ömür törpüsü,+ basma malzemelerini düşürmek apayrı bir cefa bosslardan donmuş anahtarı 1 tane 1 2 saatte 1 düşürmek apayrı bir bela 10 tane adam geliyor kişi başı 1 donmuş anahtar alıyor 2 saatte 1 bu nasıl bir eziyet yani eskiye dönüş zorluk olsun uğraş olsun istiyorsunuz ancak ne eski oyuncular var nede o zihniyet var artık ya biz kolay olsun demiyoruz ama sizde zorla imkansızı karıştırıyorsunuz...

:thumbsup:Benim daha çok kazanmam lazım:thumbsup:

• Yoharada herşey başlı başına sıkıntı düşen droplarda dropların elde edilmeside aşırı meşakkatli parıltılı inci başa bela, zırh ve silah üretmek ömür törpüsü,+ basma malzemelerini düşürmek apayrı bir cefa bosslardan donmuş anahtarı 1 tane 1 2 saatte 1 düşürmek apayrı bir bela 10 tane adam geliyor kişi başı 1 donmuş anahtar alıyor 2 saatte 1 bu nasıl bir eziyet yani eskiye dönüş zorluk olsun uğraş olsun istiyorsunuz ancak ne eski oyuncular var nede o zihniyet var artık ya biz kolay olsun demiyoruz ama sizde zorla imkansızı karıştırıyorsunuz...

Dostum çok konuştuğum için beni banlıyorlar ama gerçek dediğimiz gibi yoharaya çar yapmış adam cidden 2 köyden düşen malzemeleri ne yapsın? Güncelleme geliyorsa herşeyi ile düşünülmeli öyle gelsin bakın kaç ay etti zırh silah malzemeleri hala zor elde ediliyor. Razador nemere ye koy incileri çıkma oranı alevle aynı olsun diğer sandıklara yohara malzemelerini koy hiç çoktan oraya çar yapamayan oyuncu diğer bosslardan item düsürüp satar aslında herşey çok kolay ama zorlaştırmakta üstlerine yok, biz binlerce wonluk masraf edip iyi çarlar yapalım karşılından bıcak ot bitki alalım iyi dünya vallahi.

İstenilen şey tıpkı yıllar önce ejder önünde dönen savaşların tekrar gündeme gelmesi tabi bu savaşlar eskisi gibi ucuz yollu değil pahalı yoldan olacak örneğin oyuncu vslik itemlerini taktığında statülerinin eksikliğinide gidermek zorunda kalıcak bunun için vslik eldivene bile +4 taş atma ihtiyacı olucak veya yılan zırhından veya sungma premium bufftan fayda sağlamaya çalışacak. Proje çok ince düşünülmüş.. İlerleyen süreçte youtubede bir çok videonun başlığı "ANAHTAR SAVAŞI", "YOHARA SAVAŞI" gibi şekillenmeye başlar diye düşünüyorum.. :) Çok uzun ömürlü bir proje gf ve webzeni tebrik etmek gerek.

giphy.gif

Tanrının senin hayatından çıkardığı insanlar için endişe etme. O senin görmediğin şeyleri gördü! O senin duymadığın konuşmaları duydu! Ve senin yapamadığın hamleyi yaptı.

Düşüncelerim

Youtube/SHAITAN

Wiki/SHAITAN

• Merhabalar ege serverında şampiyon seviye bir savaşçım var. Yılan zırhı edinmek istiyorum ancak serverda üretip pazara atan sayısı oldukça kısıtlı hangileri iyi onu da tam olarak bilmiyorum. Yükseltilmeye değer bir zırhın efsunları ne olmalı? Canavar güç+beceri karşı koyma şeklinde mi? Alacağım +0 bir zırhın başlangıç oranları kaç olmalı 1 canavar 1 beceri karşı koyma iyi midir? Defanslar da değişiklik gösterdiği için ortalama kaç defans başlangıç iyidir diyebiliriz?

• Merhabalar ege serverında şampiyon seviye bir savaşçım var. Yılan zırhı edinmek istiyorum ancak serverda üretip pazara atan sayısı oldukça kısıtlı hangileri iyi onu da tam olarak bilmiyorum. Yükseltilmeye değer bir zırhın efsunları ne olmalı? Canavar güç+beceri karşı koyma şeklinde mi? Alacağım +0 bir zırhın başlangıç oranları kaç olmalı 1 canavar 1 beceri karşı koyma iyi midir? Defanslar da değişiklik gösterdiği için ortalama kaç defans başlangıç iyidir diyebiliriz?

Çoğu slotlu kısımda ort direniş canavar işe yarıyor.

Boss kısmında beceri canavarda olur beceri büyüde

VS de beceri büyü büyüsü 2 yada 3 olsa işe yarar

Defansı yüksek olması en güzeli

İlla 2 olacak demekte ne kadar doğru bilmiyorum arasında sanırım 3 fazla oluyor

Edited once, last by DarbekaN ().

• Çoğu slotlu kısımda ort direniş canavar işe yarıyor.

Boss kısmında beceri canavarda olur beceri büyüde

VS de beceri büyü büyüsü 2 yada 3 olsa işe yarar

Defansı yüksek olması en güzeli

İlla 2 olacak demekte ne kadar doğru bilmiyorum arasında sanırım 3 fazla oluyor

O zaman 1 canavar 1 ort direnişli bulduğumda almak mantıklı diyebiliriz değil mi? Yanındaki içinci efsun sungmaya da dikkat etmemiz gerekiyor mu str olması avantaj mıdır?

1 ortalama direniş 1-2 canavar olmalı + basman varsa 3 canavar icin 2 baslangıc arama derim ilk buldugun zırhı bas defans +275 ustu yeterli olacakdır STR İNT haric vit res olursa tadından yenmez

• O zaman 1 canavar 1 ort direnişli bulduğumda almak mantıklı diyebiliriz değil mi? Yanındaki içinci efsun sungmaya da dikkat etmemiz gerekiyor mu str olması avantaj mıdır?

defansı yüksekse alıp basabilirsin

3. efsununa göre statünü tekrar sıfırlayıp dağıtabilirsin

vede item değişikliğide yapabilirsin. illa 3. efsun str yada res olsun denilmez var olana göre uydurmak daha basit.