GF Client Hesapları Birleştirme

• Gerçekten bizlerin en büyük sorunlarından biri bu hesap birleştirme ve ayırma.
    8 hesap açıp etkinlik yapıyorum her hesaba ayrı ayrı girmek çile hadi girdim etkinliğimi yapıyorum derken hesabın biri kapanıyor hadiii id şifre gir hesabı aç derken başka hesap kapanıyor :( yada ch atacağım çar kolunu kaldırıyor kalıyor hadi id şifre gir :( ana hesabımda ikili doğrulama var birde onu gir.
    Oyun atması kol kaldırıp kalmadı çarların donması zaten düzeltilemeyen hatalar tamam arkadaş o zaman farklı şekilde oyunu kolaylaştırın bize.
    Kiliente hesap birleştirme ayırma istediğimiz zaman yapabilelim neden bu kısıtlama var, ch atma geri gelsin düzelmiyen sıkıntılarında kısmen çilesini çekelim.

7yr2av.png

Altın kural: Kendine nasıl davranılmasını istiyorsan başkalarına da öyle davran!

Server : Ezel
    Bayrak : Mavi
    Lonca : IExodia
    Karekter : Bedensel

• Hala yanıp tutuşarak gelmesini beklediğimiz öneri

Ben dahil herkes bazen Metin2’nin sadece bir oyun olduğunu ve eğlenmek, vakit geçirmek amacıyla burada olduğumuzu unutuyoruz. İsteyerek veya istemeden birine yanlış bir şey söylersem veya kırırsam şimdiden özür dilerim. :stalk

• Bunun gelmesi lazım artık konu acılmış Yöneticilerimizden bunu iletmeleriniz istiyoruz birleştirme ıd ayırma gelmeli artık geç bile kalındı ne zamana kadar böyle bekleyeceğiz gir cık yap diğerine gir bazen oyundan atıyor yine gir

• Hesap devirlerin önüne geçilmesi için gelmiyormus öyle dendi eskiden ama mağdur olan yüzlerce insan varken en kötü bir kereye mahsus gelmesi lasim,hele ki bu dönemde geçersiz bilgiler ve mevcut değil hataları çoğalmışken insanlar sürekli farklı clientlere gir çık yaptığı zaman bu hataları alabiliyor o yüzden bir kereye mahsus gelmeli ve katılıyorum