Nemere Gözlem Evinde Anahtar Sorunu

• Sana hak vermiş görünüyoruz biz zaten umarım bir yanlışlık varsa düzeltilir ve her şeye olduğu gibi şansa bırakılmaz.

Konuyu açalı çok uzun zaman oldu ancak hiçbir geri dönüş alamadık. Yani umarım düzeltilir.

Ben dahil herkes bazen Metin2’nin sadece bir oyun olduğunu ve eğlenmek, vakit geçirmek amacıyla burada olduğumuzu unutuyoruz. İsteyerek veya istemeden birine yanlış bir şey söylersem veya kırırsam şimdiden özür dilerim. :stalk

• Nemere'deki 2.kat (Buz anahtarı) acilen düzeltilmeli. Kesinlikle bir hata var 40 dakika boyunca aşılamayan bir kat olamaz binlerce slot kestim karakter zalimdi kötü niyetliye döndü derece kasarak. Lütfen birisi şu sorunu ciddiye alsın.

1)Anahtar düşme adedi çok az. (düşürme şansından etkileniyor mu bilmiyorum ancak %400 drop olan çara tüm slotu kesince 1 anahtar atıyor veya hiç atmıyor.)

2)Anahtarların başarı şansı çok düşük veya buga giriyor. (Çok nadiren ilk anahtarda doğru oluyor ancak genelde yaklaşık 20dk 30dk 40dk anahtarların üst üste defalarca başarısız olması durumu yaşanıyor.)

Kynait itemlerinin +basma malzemesi olan kyanitin elde edilebildiği tek boss olan nemere ve soğuma süresi 4 saat iken böylesine saçma problemler olunca cazibesini yitiriyor. Lütfen bir düzeltme gelsin.

Ben dahil herkes bazen Metin2’nin sadece bir oyun olduğunu ve eğlenmek, vakit geçirmek amacıyla burada olduğumuzu unutuyoruz. İsteyerek veya istemeden birine yanlış bir şey söylersem veya kırırsam şimdiden özür dilerim. :stalk

• Yaklaşık 15 dakikada 1 adet Kuzey Yıldızı çıktı küpleri açma katında :D Bir boss'un her katı ayrı mı sıkıntılı olur ya.

Neyse yarışmacı arkadaşlara başarılar. Ben daha Nemere'ye düzeltme gelmezse girmeyeceğim.

• Yaklaşık 15 dakikada 1 adet Kuzey Yıldızı çıktı küpleri açma katında :D Bir boss'un her katı ayrı mı sıkıntılı olur ya.

Neyse yarışmacı arkadaşlara başarılar. Ben daha Nemere'ye düzeltme gelmezse girmeyeceğim.

derdimizi duyan yok ki…

• bu anahtar sorunu yeminle beni nemereden tiksindircek hale getiriyor her 3-4 nemere deneyisimin 1 inde kesinlikle anahtar dusme yada kabul etme sorunundan dolayi sure yetistiremeyip basarisiz olarak iniyorum arkadaslarin dedigi gibi 30-40 dk dan fazla suremi 2. katta anahtarda gecirmek zorunda kaliyoruz bunun artik yeni bi duzenleme yada iyilestirme getirilmesi gerektigini dusunuyorum. zaten online olma suremizden dolayi gunde 1 en fazla 2 kez nemereye girebilme sansimiz varken birde basarisiz olarak inmek biraz moral bozukluguna sebeb olabiliyor!

• Etp yapmak için girip 1 saatimin çöp oluşuyla hep girdiğime pişman olarak çıktığım yerdir Nemere, hepsi benim mükemmel şanssızlığımın eseridir sanıyordum. Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim o yüzden..

Moi.

• 3 saatte bir yapılan boss için gereksiz zaman kaybı oluşturuyor anahtar olayı. İlk 15 dkda 2. Katı geçmezsem kendim çıkıyorum zaten o kadar boş ki. Bazen çıkıyorsun 40-50 dk fln 8 sandık atıyor ben ne yaşadım diyorsun. Kendi kendine eziyet etmeyi sevenlere tavsiye ederim:)

• Aynen katları kolaylaştırsınlar, soğuma süresini de 1 saate düşürsünler hatta ninja-şaman zorlunluğunu da kaldırsınlar Razo gibi girip seri keselim sandıkları 5m ye satarız titandioksitler de 10m olur miss gibi :thumbsup:

aemncqe.gif

• Ana karakterimle etp için nemereye girerim gercekten de 2 kat işkence gibi anahtarda zor düşüyor zaten düşen anahtarda epey bir süre açmıyor. Ama bu yeni bir seydeğil ezelden beri nemere 2 kat hep öyleydi.

x-ISTANJ3-UL-tauch.png

toivoa💕