İyileştirmeci Şaman ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

• Çok teşekkür ederim^^ Peki Orkide beni nereye kadar idare edebilir?

• Ersin61 çok güzel açıklamış. Elinize sağlık.

EDPA orkide yi ben zodyak takabilecek levele kadar kullandım. 45 ortalama falandı benim orkide. Zodyak da 40 ortalama idi. Zodyak da beni 120ye kadar çok iyi götürdü gerek razador gerek nemere. Meley keserken de idare etmişti ancak tabi bu bosslarda simya da devreye giriyor.

k70iyzh.gif

Loves, anything with blue.

💙

Nova

• Ersin61 çok güzel açıklamış. Elinize sağlık.

Teşekkür ederim <3

Çok teşekkür ederim^^ Peki Orkide beni nereye kadar idare edebilir?

Orkide Çan sizi bütçenizi ayarlayıp KayraNova arkadaşın dediği gibi zodyak çan/ yelpaze alana kadar idare edecektir. Zaten diğer 75 level silahlarına göre daha ucuz oluyorlar. Oynadığınız sunucuyu bilmiyorum ama şöyle +37 üzeri bir çan alabilirsiniz. Sınır tamamen bütçenize dolayısıyla size bağlı. Fakat gidipte 47-49 ort bir çan'a 25-30 w bütçe ayırmayın. Bahsettiğiniz farm için belirttiğimiz kriterler yeterli.

Küçük detay: Çan alıyorken dikkat edin. Çoğu oyuncunu srgünde simya takmamak adına ve şimşek gücü almak için +1 dahi olsa orkide çan kullanırlar. Esya satın alırken bunu da göz önünde bulundurun. Belkide sunucusunuzda şimşek elementli bir orkide bulabilirsiniz.

Aklınıza takılan soru olursa paylaşmaktan çekinmeyin. Gerek şahsım gerekse KayraNova veya diğer arkadaşlar yardımcı oalcaktırç.

Şimdiden keyifli oyunlar dilerim. <3

57inci Alay:thumbup:

• Bu mesajı okurken sürgünde 42 ortalama orkide düşürdüm. Uğurlu insanlarmışsınız :D Hazır bütçem varken zodyak mı alsam diyorum yoksa zodyak yay mı alıp kuşağa mı emdirsem ne dersiniz?

• Bu mesajı okurken sürgünde 42 ortalama orkide düşürdüm. Uğurlu insanlarmışsınız :D Hazır bütçem varken zodyak mı alsam diyorum yoksa zodyak yay mı alıp kuşağa mı emdirsem ne dersiniz?

zodyağa laf edemem bazen çok can sıkıyor. paran varsa 50-60wona güzel bir şey alabilirsin kuşak olarak. bu arada o kadar tatlı ki konuşmalar şöyle küçük bi şaman yapasım geldi canım çekti yaa :)