Paskalya yumurtaları etkinlik sekmesine gelmeli

• Paskalya yumurtaları etkinlik sekmesinde olmalı mı? 38

The result is only visible to the participants.

Çok uzatmaya gerek yok, yarım envanter paskalya yumurtası var. Bunları değerlendirmek isteyen birisi olarak envanterde biriktirmek çok zor oluyor. Çiçek çocuklar, simit, okey vs eventlerinde olduğu gibi paskalya yumurtaları da etkinlik sekmesinde toplanmalı

• Luck

Approved the thread.
  • Öneriyi 12 gün sonra onaylamanız bir parça haklı olduğumu ispatlar nitelikte. Yine de teşekkür ederim

Haklı olmanız size üslubunuzda farklı bir şekilde konuşmanız gerektiği haklılığını vermiyor. Nasıl ki size karşı bir üslupsuzluk söz konusu değilse karşı tarafa da aynı şekilde davranmanızı rica ediyorum. Daha da uzatılmasının anlamı yok. Okuduğunda mesajı beğenmen yeterli olacaktır.

giphy.gif

Gladiatus - GA > İkariam - BA > Metin2 - BA > Metin2 - SGM

#TeamFF

You'll never fly alone.

• 20 yıldır 4 envantere mahkum edilmiş oyuncu olarak EVET diyorum.

7yr2av.png

Altın kural: Kendine nasıl davranılmasını istiyorsan başkalarına da öyle davran!

Server : Ezel
    Bayrak : Mavi
    Lonca : IExodia
    Karekter : Bedensel

• bu event önceden oyma taştı fosiller hatırlar, üst üste 200'e kadar istiflenebilirdi gidip 2. köyde npcden takas ederdiniz, hatta event o kadar iyiydi ki npcnin teklifini reddedip suşi zımbırtılarını almayıp yeşil mor iksir stok edebilirdiniz, tek tip yumurta düşmeli onu da gidip tavşana vermeliyiz, event sekmesine katılmıyorum.

… Varlıklı, zengin millet üzerine oturmadım. İçte aşsız, dışta elbisesiz; düşkün, perişan millet üzerine oturdum. Küçük kardeşim Kül Tigin ile konuştuk.

Babamızın, amcamızın kazanmış olduğu milletin adı sanı yok olmasın diye, Türk milleti için gece uyuyamadım, gündüz oturmadım.

Bilge Kağan (M.S. 734)

Edited once, last by QFelsefe ().

• bu event önceden oyma taştı fosiller hatırlar, üst üste 200'e kadar istiflenebilirdi gidip 2. köyde npcden takas ederdiniz, hatta event o kadar iyiydi ki npcnin teklifini reddedip suşi zımbırtılarını almayıp yeşil mor iksir stok edebilirdiniz, tek tip yumurta düşmeli onu da gidip tavşana vermeliyiz, event sekmesine katılmıyorum.

hatırladığım kadarıyla oyma taş etkinliği sürgün mağarasının açılışına özel bir defaya mahsus yapıldı.

ödüller benzer olsa da paskalya etkinliği ile alakalı değildi.

daha sonrasında iksir ödülü olmayan başka bir etkinlikte de kullanıldı sanırım oyma taşlar ama hatırlayamıyorum.

• Haklı olmanız size üslubunuzda farklı bir şekilde konuşmanız gerektiği haklılığını vermiyor. Nasıl ki size karşı bir üslupsuzluk söz konusu değilse karşı tarafa da aynı şekilde davranmanızı rica ediyorum. Daha da uzatılmasının anlamı yok. Okuduğunda mesajı beğenmen yeterli olacaktır.

merakımı maruz görün üslubunda ne gibi bir terslik vardı bu kullanıcının 12 gün olmuş 12 gün sizin işiniz bu forumdaki konuları kontrol etmek değilmi aynı zamanda ??

ntjp7hk.gif

Siyahın en güzel tonu KARA

• Etkinlik paneli benim için yeni bir şey ve çok kullanışlı. Eskiden yerden kart, simit toplamakla uğraşıyorduk. Şimdi panelden ihtiyacımızı karşılayabiliyoruz. Hani metinden düşen yumurta değil de slotlardan düşen renkli renkli yumurtaları da çiçekler gibi kullanabilirsek harika olur. Konuyu destekliyorum.

k70iyzh.gif

Loves, anything with blue.

💙

Nova