Şampiyon Level

• Şampiyon 1..

Karakter bedensel

Bedensel şampiyonum olmadı hiç, yoharadaki durumu konusunda fikrim yok.

Ama yoharanın çok zorladığını biliyorum. Zorlamasına rağmen giriş haritalarda para da kasılmıyor. Düzenleme yapacaklarını da sanmıyorum.

Sunakta kasan bedensele rastlamıştım. Muhabbet esnasında, silahını gösterip 75 bin lira demişti :wacko:

Bunları dizersen rahat edersin diyordu.. Safiri de yarı fiyatınaydı.

• baklawa valla dostum ben demeden sen herşeyi ap açık söylemişsin.

Zengin değiliz ki bi silaha da 75 bin ne bilim Allah akıl fikir versin

GF falan iflas edip sunucuyu kapatsa çoğu adamın kalp krizinde gideceğine adım kadar eminim oyun içi grafik entegresi olan bir objeye senin sahip olmadığın bir nesneye on binlerce hatta yüz binlerce lira bayılmak akıllı adamın işi değil

okg0zzi.gif

text.gif

• Oyunu sonuçta zevk için oynuyoruz.

Aylık rutin işimizi görecek kadar ep çeksek yeterli.

En azından kendi açımdan böyle düşünüyorum.

Oyun hiç kapanmayacak gibi oynamak akıl işi değil.

Daha çok şey yazardım da neyse o da bende kalsın

:)

• insanlar karşısındakinin robot olmadığını bir insan olduğunun farkına varıp ona göre davranıp birbirlerine saygılı olsalar tek sorun bu bence kim lvli kaç olursa olsun istediği yerde takılabilir adaletli bir şekilde tmm savaş oyunu diyede 2 köyde etp çarı kesmekte ne biliyim :D savaş oyununa ne kadar girer bilemedim :D:D: :D

• Ya girip kafa dağıtıp çıkıyoruz bir zevkimiz var o da bu oyun işte arkadaşlarımız ve sevdiklerimizle zaman geçirdiğimiz tek yer bir oyun için kalp kırılmadığı sürece mesele yok arkadaşlar holigan olmaya gerek de yok düşünceniz ne olursa olsun lütfen bir birinizi sevmeseniz dahi saygılı olun şampiyon adam oraya girmiş buraya girmiş abi ne yapsın adam :) durumu yok ki yoharada takılsın orası ona göre daha iyi olsa adamın hükümdar kapısında ne işi var gücü şartları kurtarsa adamın alt kademede ne işi var

okg0zzi.gif

text.gif

• Şuan hesabımı kasmaya çalışıyorum adam şampiyon 30 level olmuş benim kasıldığım yere hesabını oto ava bırakıyor ( hükümdar altı havuz ).Benim kasılmamı engelliyor hadi desem drop almaya çalışıyor yalan level kasıyor desem imkansız eee bu adamın burada işi ne mesela?Bu adamın buraya girmesini engellenmesi lazım.Zaten orman ana baba günü hesap kasmak için bir de her yer şampiyon dolu bunun bir mantığı var mı?

• Şuan hesabımı kasmaya çalışıyorum adam şampiyon 30 level olmuş benim kasıldığım yere hesabını oto ava bırakıyor ( hükümdar altı havuz ).Benim kasılmamı engelliyor hadi desem drop almaya çalışıyor yalan level kasıyor desem imkansız eee bu adamın burada işi ne mesela?Bu adamın buraya girmesini engellenmesi lazım.Zaten orman ana baba günü hesap kasmak için bir de her yer şampiyon dolu bunun bir mantığı var mı?

Bir tane şampiyon 30 için, bütün şampiyon adamların kellesini vurmak maplara girmesin demek sence mantıklı mı yanındaki adam pisliğine orda takılıyor ya da hükümdar bekliyor ihtiyacı olan adamla olmayan adamı aynı kefeye koyma güzel insan adam oraya oto av çekmiş şampiyon level hesabıyla level kasıyor da olabilir mesela yine de düşüncene saygı duyuyorum

okg0zzi.gif

text.gif

• 1/120 ye İlk suramı dandanakanda açtım zindana girdim şampiyon, sürgüne girdim şampiyon, ormana girdim şampiyon 110 a kadar dişini sıkacaksın ne kavgalar verdim ama sonunda bitmişti

okg0zzi.gif

text.gif

• Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere gelen güncelleme ile birlikte şampiyon level açılalı baya bir süre oldu.Oyunda bir çok şampiyon arkadaş var fakat sadece eldiven vb şeyler için 1 levelde bırakıyorlar ve aşağı ile ilişkisini kesemiyor ama şampiyon levelin avantajları da çok rahat bir şekilde kullanıyor.Önerim şampiyon level oyuncuların alt kademeden kurtulup üst veya Yohara tarzı yerlerde takılmasını için kısıtlanması gerektiğidir.Hem şampiyonun avantajlarını kullan hem de alt kademede farm yap.Şampiyon 1 level bir adamın zaten ağzına kadar dolu olan ve metin bulunmayan bir yerde metin kesip farm yapması doğal değil veya razadordan drop alması.Liste uzatılabilir.Oyuncuların daha fazla Yohara yönelmesi için böyle kısıtlamalar gelmesi gerektiğini düşünüyorum yoksa kalsın 120 levelde şampiyonun avantajlarını kullanmasın gene farmlasın alt kademelerde.Eğer böyle kısıtlamalar gelmezse şampiyon level genel olarak ölü olacak.

Bu mantığa göre;

60 lvl oyuncu kule çıkamasın çünkü lvl aralığı 50-58..

96 lvl oyuncu kızıl ormana giremesin çünkü lvl aralığı 85-95..

96 lvl oyuncu sürgüne giremesin başka çarı bile kasamasın çünkü lvl aralığı 75-95..

bir de durum böyle oluyorsa bu demektir ki;

61 lvl oyuncu kızıla girip ayışığı kasamasın çünkü lvli maptan düşük..

55 lvl oyuncu doyuma gidip metin kıramasın çünkü lvli maptan düşük..

50 lvl oyuncu örümcek zindanına gidip kasılamasın çünküü lvli maptan küçük!!!

Bu şekilde sınırlama koymak bence mantıksız. Oyuncu nasıl ki para harcayıp düşük lvl çarını güzelce dizip yüksek mapta farm yapıyorsa ne bileyim event yapıyorsa, aynı şekil şampiyon yapıp dizememiş oyuncular da mevcut. Oyuncu kendine uygun yerde oyununu oynuyor. Yani aslında birçok mapta uzun zamandır lvl olayı çok da fark etmiyor. Ayrıca şampiyon 1lvl oyuncuya şampiyon olarak çok da bakmamak lazım bence. Şampiyon 1 lvl oyuncu hala 120 lvl sayılır. Gidip heykele bir tıklıyorsun şampiyon yazıyor. Sizin avantaj diye bahsettiğiniz tek şey eldiven takabiliyor olması o kadar. Onu da takabilmek için bilmem kaç aşamalı bir görev yapması gerekiyor ki itemi yeterli olmayan çarlar için o görevi yapmak tam bir eziyet.

• bence şampiyon levellere özel haritalar gelmeli. 5 level ,10 level ,15 ,20 ,30 ve kademeli olarak haritaların ödülleri artmalı. Şampiyon kasan adamın ne işi olsun hükumdarda mesela ? Bu güne kadar her map level sınırlı idi ,ama bu şampiyon levelin hiçbir artısı yok . Oldukça anlamsız .

Untitled-1.png

• yoharanın ilk 2 mapı haricinde minimum muko seti olmayan çarlar iş yapmıyor istisnalar var tabi mat setle aura sunakta farmlayabilenler ama günde 48 savunma markası basarak kaç gün farm yapabilirsin onu sen hesap et.. ayrıca eski sunucularda yohara para da bırakmıyor anahtar veya alastor farmı yapmıyorsan meley-hidra farmından değerli farm yok yoharada.. belki nethis diyebiliriz onunda görevleriyle uğraşması var sandıkları seri gitmez vs..

• Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere gelen güncelleme ile birlikte şampiyon level açılalı baya bir süre oldu.Oyunda bir çok şampiyon arkadaş var fakat sadece eldiven vb şeyler için 1 levelde bırakıyorlar ve aşağı ile ilişkisini kesemiyor ama şampiyon levelin avantajları da çok rahat bir şekilde kullanıyor.Önerim şampiyon level oyuncuların alt kademeden kurtulup üst veya Yohara tarzı yerlerde takılmasını için kısıtlanması gerektiğidir.Hem şampiyonun avantajlarını kullan hem de alt kademede farm yap.Şampiyon 1 level bir adamın zaten ağzına kadar dolu olan ve metin bulunmayan bir yerde metin kesip farm yapması doğal değil veya razadordan drop alması.Liste uzatılabilir.Oyuncuların daha fazla Yohara yönelmesi için böyle kısıtlamalar gelmesi gerektiğini düşünüyorum yoksa kalsın 120 levelde şampiyonun avantajlarını kullanmasın gene farmlasın alt kademelerde.Eğer böyle kısıtlamalar gelmezse şampiyon level genel olarak ölü olacak.

bu kadar aglayacağına zırlayacagına yükselt çarını şampiyona yoharada basr oluşunu izleyelim kardeşim çok biliyosun ya her şeyi dünyadan bi habersin gelmiş burada mantıklı eleştiri yaptığını sanıyosun senin gibiler ciddi anlamda ya algılarını kapatıp bu oyunu oynuyor ya da kafadan kırıksınız

• bence şampiyon levellere özel haritalar gelmeli. 5 level ,10 level ,15 ,20 ,30 ve kademeli olarak haritaların ödülleri artmalı. Şampiyon kasan adamın ne işi olsun hükumdarda mesela ? Bu güne kadar her map level sınırlı idi ,ama bu şampiyon levelin hiçbir artısı yok . Oldukça anlamsız .

Kesinlikle katılıyorum çarı sampiyona atmak ve yoharaya girmek suan oldukca mantiksiz yoharada kasmak cok masrafli ve getirisi masrafini pekte cikartmiyor hatta bence petler sadece yoharada 105 ten 120 ye kasılabilmeli ozaman yohara dahada ilgi cekici olur ve yaptigin masrafa değer

• Söylediklerinize katılmıyorum malesef

Lv arttıkça oyuncunun özgürleşmesi gerekir ki harcadığı emeğe çabaya değsin.Lv arttıkça bi kısıtlama yaşanıcaksa neden bi çaba bi emek vereyim ki

İster şampiyon 10 lv olayım isterde 20 lv istediğim maplerde gücüm yetiyorsa vakit geçirmek hakkımdır.Savaşırım kesilir keserim bunda bi problem görmuyorum

Ki günümüz şartlarında lv kasmak daha basit ve pratik.Asıl mesele içini doldurabilmek her şampiyon lv in Yoharada farmlıcak diye bi kaidesi yok.

Son olarak dediğiniz mantıkta birşey olursa bazı bosların kapısına kilit vurulur buda kaçınılmaz bi gerçek

İyi forumlar dilerim

İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var

Dışımda Charlie Chaplin gülüşü

Edited once, last by -RazieL ().

• Hangi bossların kapısına kilit vurulacak, hükümdardan başka?

• Hangi bossların kapısına kilit vurulacak, hükümdardan başka?

Hükümdara kilit vurulduğu için dolaylı olarak Jotun da gidecek, Doyum'un level aralığı 69-72 olduğu için Razadör ve Meley'i de sildik. Sohan Dağı 49-65 olduğu için Nemere, Sürgün Mağarası 75-95 olduğu için Ejder. Geriye hangi bosslar kaldı?