Zodyak portalları hakkında

• Grafik hataları düzeltilmeli mi? 34

The result is only visible to the participants.

Zodyak portallarından 2-3 boss dışında diğerleri kesilmesi oldukca güç oyun da grafik bugları mevcut iken Asmodeus gibi bir etkinlik bossunda da bu durum mevcut

Bosstan kaçtığımız da bile taşa dönüştürüp o turu bozabiliyor durum buyken chen portalı ayrı bir kıymetli duruma biniyor

Grafik hataları düzeltilmeli mi ?

İyi olduğun kadar da kötüsün. Mutlu olduğun kadar mutsuzsunda Herkesin iki tarafı vardır Lakin bir sanarsın İnsan olmak demek ölümle yaşam gibidir. Hem Ölü Hem Canlı

• Luck

Approved the thread.
  • Bildim bileli çarşamba ve pazar günleri şimşekli olana giriliyorsa giriliyordu. Çünkü diğer portallar zor. Zorluk ayarlanmalı. Dediğin gibi grafik hataları düzeltilmeli. Zorluk ayarı (Chen dediğin şimşekli olan benim bahsettiğim herhalde) çarşamba günleri açık olan herkesin girip bir şekilde başarılı olarak tamamladığı portal seviyesine getirilmeli. Konuyu destekliyorum.

k70iyzh.gif

Loves, anything with blue.

💙

Nova

• Bildim bileli çarşamba ve pazar günleri şimşekli olana giriliyorsa giriliyordu. Çünkü diğer portallar zor. Zorluk ayarlanmalı. Dediğin gibi grafik hataları düzeltilmeli. Zorluk ayarı (Chen dediğin şimşekli olan benim bahsettiğim herhalde) çarşamba günleri açık olan herkesin girip bir şekilde başarılı olarak tamamladığı portal seviyesine getirilmeli. Konuyu destekliyorum.

Bırakın da oyunda bazı şeyler zor olsun değil mi? Halihazırda dönülebilen portalları kolaylaştırmanın ne anlamı var?

• Bırakın da oyunda bazı şeyler zor olsun değil mi? Halihazırda dönülebilen portalları kolaylaştırmanın ne anlamı var?

ZÇ Uyanış ilk geldiğinde kaç kişi orada bir şeyler yapabiliyordu? Element Dünyası geldiğinde peki? Ya diğer pek çok buna benzer duruma ne demeli? Ayrıca kaç kere revize edildi bosslar mapler? Pek çok kez. Tarihi eser olmuş üstünde uğraşılmamış eski mi eski bir mapten bahsediyoruz. Hala öyle veya böyle kullanılıyor. Hala kullanıldığı için revize talep ediliyor. Şu loncayla girilen en son boss neydi? Exadyar peti mi ne veriyordu hani nerde? Esamesi okunmuyor. Farm alanlarının genişletilmesi, var olanın revize edilmesi, insanların daha rahat oyunu oynayabilmesi adına önerilerde bulunuluyor. 100kişiden 15-20 kişinin anca dönebildiği bir map bir boss bir zindan revize edilmeli eğer ki bu map uzun yıllardır varsa. Daha yep yeni gelmiş alastor haritasına revize geldi neden zodyağa gelmesin?

k70iyzh.gif

💙

Nova

• ZÇ Uyanış ilk geldiğinde kaç kişi orada bir şeyler yapabiliyordu? Element Dünyası geldiğinde peki? Ya diğer pek çok buna benzer duruma ne demeli? Ayrıca kaç kere revize edildi bosslar mapler? Pek çok kez. Tarihi eser olmuş üstünde uğraşılmamış eski mi eski bir mapten bahsediyoruz. Hala öyle veya böyle kullanılıyor. Hala kullanıldığı için revize talep ediliyor. Şu loncayla girilen en son boss neydi? Exadyar peti mi ne veriyordu hani nerde? Esamesi okunmuyor. Farm alanlarının genişletilmesi, var olanın revize edilmesi, insanların daha rahat oyunu oynayabilmesi adına önerilerde bulunuluyor. 100kişiden 15-20 kişinin anca dönebildiği bir map bir boss bir zindan revize edilmeli eğer ki bu map uzun yıllardır varsa. Daha yep yeni gelmiş alastor haritasına revize geldi neden zodyağa gelmesin?

Bir yerde farm yapamıyorsan ya itemlerin yetersizdir ya da simyan. Bütün mapi değiştirmek yerine bunları geliştirmen gerekmez mi? Ben alastor kesemiyorum diye alastor düzenlensin demiyorum mesela.

• Bir yerde farm yapamıyorsan ya itemlerin yetersizdir ya da simyan. Bütün mapi değiştirmek yerine bunları geliştirmen gerekmez mi? Ben alastor kesemiyorum diye alastor düzenlensin demiyorum mesela.

:D Yıllardır birileri bir yerde farm yapamıyorsa veya YAPMIYORSA bunun sebebi ya mapte bir sıkıntı vardır ya da map in içeriğinde :D Verdiğim örneklerin yeterli olduğunu düşünerek daha fazla yorum yapmayacağım. Konu altında sürekli aynı şeyleri konuşarak kalabalık ve kabalık etmek istemem. Düşüncenize saygı duyuyorum. Bir noktada haklı olabilirsiniz ancak bu sadece gelişme konusunda. Bakınız yine verdiğim örneklere çıkıyor kapı. Sonuçta bir şeylerde bir problem var ki kısır döngü içine giriyoruz. İyi akşamlar, iyi forumlar dilerim :)

k70iyzh.gif

💙

Nova

• :D Yıllardır birileri bir yerde farm yapamıyorsa veya YAPMIYORSA bunun sebebi ya mapte bir sıkıntı vardır ya da map in içeriğinde :D Verdiğim örneklerin yeterli olduğunu düşünerek daha fazla yorum yapmayacağım. Konu altında sürekli aynı şeyleri konuşarak kalabalık ve kabalık etmek istemem. Düşüncenize saygı duyuyorum. Bir noktada haklı olabilirsiniz ancak bu sadece gelişme konusunda. Bakınız yine verdiğim örneklere çıkıyor kapı. Sonuçta bir şeylerde bir problem var ki kısır döngü içine giriyoruz. İyi akşamlar, iyi forumlar dilerim :)

Sorun orada zaten alternatif zodyak portallarını yapan insanlar düşündüğünden çok daha fazla :D

• Ben bunların videosunu aradım bulamadım. Varsa link atar mısın?

Videosunu çeken var mı bilmiyorum. Bütün portalların kat görevleri ve mantığı aynı, değişen tek şey bossların skilleri. Merak ettiğiniz portala gününde girip 6. kattaki bossta alıştırma yapabilirsiniz. En azından ben böyle öğrendim girdiğim bütün portalları.

• Bırakın da oyunda bazı şeyler zor olsun değil mi? Halihazırda dönülebilen portalları kolaylaştırmanın ne anlamı var?

Zorluktan ziyade yapabilme imkanın varken yapamama ihtimaline dönüşüyor olması

Örneğin

Chou bossu ölmeme katında arkasında veya o skil vurduğu alan dışında olmana rağmen heykele dönüştürüp taşa dönüştürüyor böylelikle zodyak patlıyor

İyi olduğun kadar da kötüsün. Mutlu olduğun kadar mutsuzsunda Herkesin iki tarafı vardır Lakin bir sanarsın İnsan olmak demek ölümle yaşam gibidir. Hem Ölü Hem Canlı

• Zorluktan ziyade yapabilme imkanın varken yapamama ihtimaline dönüşüyor olması

Örneğin

Chou bossu ölmeme katında arkasında veya o skil vurduğu alan dışında olmana rağmen heykele dönüştürüp taşa dönüştürüyor böylelikle zodyak patlıyor

kolaylaştırılsa hepsi çok güzel olur aslında destekliyorum

okg0zzi.gif

text.gif

• kolaylaştırılsa hepsi çok güzel olur aslında destekliyorum

Kolaylaştırılmasını geçtim 200 km uzağnda olan adama skili yetişmiyor Köpeğe dönüşüyor çar :korkunc

Ya da Yu zindanı bir de bu Sadece vurdğmz hasarı azaltıyor ama ne hikmetse güçleniyor mu noluyor bilmiyorum tek atıyor

Heykel bossu desen zaten sıkıntı dodgelasan bile sana vurup heykel yapıp anlamsızlaşıyor

Geriye şimşekliler kalıyor

Madem sadece şimşekli dönülebilcekse Neden diğer zodyak portalları var ki

Edited once, last by EmoZhiLanG ().

• Cuma günü shen gibi kolay bir portal varken neden yu portalına giriyorsunuz ki?

Ahbap adamın demek istediği diğer portallara da biraz kolaylık değişiklik gelsin herkes sadece Çarşamba ve pazar günü Chene giriyor diğerlerini de revize edin her gün girelim diyor bı bakıma mantıklı da

okg0zzi.gif

text.gif

• Cuma günü shen gibi kolay bir portal varken neden yu portalına giriyorsunuz ki?

belirli gün gireceksek neden başka zodyak bossları var:/

• Her gün 2 farklı portal açılıyor, ikisi arasından kolay olanı seçmek mantıklı olan değil mi?

Hangileri kolay yazabilir misin?

• en kolayı malum chen, 34.katta top atışıyla boss kesiliyor. çarşamba-pazar ona girdin. wei de kolay sadece boss skili çarı kontrolden çıkarıp döndürüyor ve top yok, bi tık yüksek hasar istiyor kesmek için. perşembe de onu kestik. 3 gün yeter zaten, her gün herkes zodyak dönebilse bu sefer yapılan farmın anlamı kalmaz, sandukalar çok ucuzlar ki dönem dönem şuanki duruma rağmen bile çok ucuzluyorlar.

• en kolayı malum chen, 34.katta top atışıyla boss kesiliyor. çarşamba-pazar ona girdin. wei de kolay sadece boss skili çarı kontrolden çıkarıp döndürüyor ve top yok, bi tık yüksek hasar istiyor kesmek için. perşembe de onu kestik. 3 gün yeter zaten, her gün herkes zodyak dönebilse bu sefer yapılan farmın anlamı kalmaz, sandukalar çok ucuzlar ki dönem dönem şuanki duruma rağmen bile çok ucuzluyorlar.

Katılıyorum, her gün dönülse bir anlamı kalmaz zaten zorluğu var ama en iyisi Chen

okg0zzi.gif

text.gif