Şeytan Katakombu

• Öneriyi destekliyor musunuz? 15

The result is only visible to the participants.

Merhabalar,

İlgili haritanın genel kullanım amacı, kapalı zindan bossunu kesmek yerine günlük cor görevi yapmak ve hemen hemen çoğu etkinliğe katılım sağlamaktır. Etkinliklerin olmadığı zaman haritada cor görevi yapmak çok rahatken, etkinlik zamanlarında tam anlamıyla adım atacak yer olmuyor.

İlgili harita, şeytan kulesinin üst varyantı olduğundan ve yoğunluk göz önüne alındığı zaman zindana geri sayım sayıcının eklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Ek olarak, 2. kat için kullanılan küçülen kafaların zindana ilk giriş esnasında kullanılmasını öneriyorum.

• Luck

Approved the thread.
  • Öneriyi desteklemiyorum. Zindana giriş için küçülen kafayı şart koşmak, oyuncuların elinde var olan bir farm alanını daha kullanılamaz hale getirmekten başka bir işe yaramaz. Bunun yerine Katakomb Azraili'nin Sandığı'nın içeriği düzenlenerek daha cazip hale getirilebilir. Otomatik av sorunu ise halihazırda her yerde var. Bu sorunun tek mantıklı çözümü client sayısı kısıtlamasıdır. Farm alanları kısıtlanarak bir yere varılamaz.

• Öneriyi desteklemiyorum. Zindana giriş için küçülen kafayı şart koşmak, oyuncuların elinde var olan bir farm alanını daha kullanılamaz hale getirmekten başka bir işe yaramaz. Bunun yerine Katakomb Azraili'nin Sandığı'nın içeriği düzenlenerek daha cazip hale getirilebilir. Otomatik av sorunu ise halihazırda her yerde var. Bu sorunun tek mantıklı çözümü client sayısı kısıtlamasıdır. Farm alanları kısıtlanarak bir yere varılamaz.

Elimizde var olan farm alanı demişsin ancak ilgili haritanın bossuna ait ödül sandığı için kimsenin bu zindanı döndüğü düşünmüyorum. Tek kullanım amacı, günlük cor ve etkinlik droplarına katılmaktır.

Zindan mantığının, belirli bir süre içerisinde o zindana ait en yüksek seviye canavarın öldürülerek ödül alınması olduğunu düşünüyorum. Bu mantıkla bakıldığı zaman oyunda entegre olan çoğu zindanın (BKZ: Alastor, Nemere, Razadör, Jotun, Mavi Ejderha, Meley) belirli bir süre içerisinde tamamlanması gerekiyor.

Ayrıca Client kısıtlaması dediğin şey, oyunun temelini değiştirebilecek bir durum. Buradaki öneriden çok bağımsız bir durumdan bahsediyorsunuz.

Edited once, last by Gusxan ().

• Öneriyi desteklemiyorum, zindanın kapasitesinin artırılması, içerdeki slot yoğunluğunun arıtılması yerinde bir karar olur en azından giren adamda farmını rahatça yapar çıkmak isteyen adam zaten çıkar katakombunu yapar geliştirip düzenlemek yeri zorlaştırılma yönüne gidilirse pek etik olmayacağını düşünüyorum iyi forumlar

okg0zzi.gif

text.gif

• Küçülen kafaların zindana ilk giriş esnasında kullanılmasını öneriyorum.

Konuyu destekliyorum fakat küçülen fafa istenmesi abarı olur, sayaç uygundur 59 dk. geri saysın kimse oto ava bırakamaz.

7yr2av.png

Altın kural: Kendine nasıl davranılmasını istiyorsan başkalarına da öyle davran!

Server : Ezel
    Bayrak : Mavi
    Lonca : IExodia
    Karekter : Bedensel