LYCAN KARAKTERİM VAR 95 LVLİM EJDER FARMI YAPMAK İSTİYORUM KAÇ LEVELDE KALMAM YANG DROBU VE SANDIK İÇİN DAHA İYİ OLUR İTEMLER NELER OLMALI

• HERKESE MERHABALAR LYCAN İLK DEFA OYNUYORUM EJDER FARMINDA RAHAT DAYANABİLMEK İSTİYORUM ŞAMANIMDA VAR SKİLLERİMİZ P İTEMLER NELER OLMALI SİMYA NELER OLMALI YARDIM EDER MİSİNİZ

Gokturk-ATSIZ.png

:devilsİMAMIN SARIĞI:devils

• 650 epe ikincil ekıpman sayfası ilk.+9 zeka veren duz ıtemler ıle kırmızı kurt ruhunu guclendır.Ana itemlerın 12 cevık ve delıcı ıcersın sonrası basıt sımyan mat 6-6 efsunlar olsa yeter lycana.105 e kadar drop alırsın yang drobu ıcın yani.Kolay gelsın.Amma düzensiz yazmısım erındım boyle kalsın :)

• HERKESE MERHABALAR LYCAN İLK DEFA OYNUYORUM EJDER FARMINDA RAHAT DAYANABİLMEK İSTİYORUM ŞAMANIMDA VAR SKİLLERİMİZ P İTEMLER NELER OLMALI SİMYA NELER OLMALI YARDIM EDER MİSİNİZ

105 lvl olup metinli 9 zodyak pençe yapsan seni cok rahatlatır şimşek yapabildiğin kadar yap işte yakutun saldırı-ortalama zarar ve savunmalı olsun

• kaç şimşek şart ejderde

Ejdere şimşek işlemiyor :party Bec hasarına karşı koyma işliyor

İyi olduğun kadar da kötüsün. Mutlu olduğun kadar mutsuzsunda Herkesin iki tarafı vardır Lakin bir sanarsın İnsan olmak demek ölümle yaşam gibidir. Hem Ölü Hem Canlı

• Slotun elementi varsa karşılık gelen element direnci de işler.

Teori de öyle lakin ejder de garip bir durum var 65 şimşek dizdğm de 8 k atan ejder 30 şimşekle girdiğimde de 8 k atıyor

Ejderin yanında ki slotlara işliyor şimşek sadece

İyi olduğun kadar da kötüsün. Mutlu olduğun kadar mutsuzsunda Herkesin iki tarafı vardır Lakin bir sanarsın İnsan olmak demek ölümle yaşam gibidir. Hem Ölü Hem Canlı

• len emoz yıllardandan berı aynısın valla yav konuyu anlamadan dırek yorumu yapıstırıyon

:halay yanlışlık olup ek masraf çıkartmak istemem ayrıca alıntıladığım kişiye cevap olarak yazmıştım

Simyaya gelecek olursa

Klasik simya işte

Elmas

Bec , Bec hasar k,k , büyü sav (sadece bec hasar k,k de olabilir)

Yakut

Str ort sav

Yeşim

Mat olacaksa (mat değil ileri bir şey istiyorsan max hp % , max hp + hp absorbe)

Hp absorbe

hp yenileme

Max hp +

Safir masraftan kaçınmak istiyorsan

Duvar

Grena da sp absorbe önemli yoksa sp yi tüketebiliyor

Oniks

Kritik ,delici

Yakın dövüş blok

• İtemlerim nasıl olucak peki +9 çakır kuşu var elimde 46 ort o yeterli olur mu acaba 105 levelde yang drobu atıyor mu bide

Gokturk-ATSIZ.png

:devilsİMAMIN SARIĞI:devils

• 95 levelde yang attığı kadar 105 levelde atmaz. Benim geçen seneki müko setli 95 lycanımda 38 40k hasar çıkarıyordum 105 kastığımda yang atmadığı bile oluyordu

• İtemlerim nasıl olucak peki +9 çakır kuşu var elimde 46 ort o yeterli olur mu acaba 105 levelde yang drobu atıyor mu bide

50 Str dizmen lzm 95 de keseceksen

Üzerine bir de element güç taşı felan takarsın hasar yetmezse

Beran setaouyla uğraşmak basit iş asıl mesele metinler

95 de kalacaksan 105 De biraz daha rahat olursun

• 95 levelde yang attığı kadar 105 levelde atmaz. Benim geçen seneki müko setli 95 lycanımda 38 40k hasar çıkarıyordum 105 kastığımda yang atmadığı bile oluyordu

Kim uyduruyo bunları 105 lvl de aylarca ejder kestim hiç bi sıkıntı yok

• Kim uyduruyo bunları 105 lvl de aylarca ejder kestim hiç bi sıkıntı yok

Dostum okuma sorunun varsa yardımcı olabilirim sana. Kendi tecrübelerimi aktardım, ki zaten anlattığım gibi, zamanında ejdere çok vakit harcamış olan kişiler bilir ki 95 level daha kullanışlıdır. Yang patlama oranı bile daha fazla

• Sadece ejder yapmak için karakter dizmek bir süre sonra hem sıkıcı olur hemde yetersiz kalır, tavsiyem Kesinlikle 105 e kasıp hem zodyak hem ejder kesebilecek bir lycan yapmandir, 2 Side şimşek olduğu için zaten alacağın bir çok item ve kostümü 2 farm içinde kullanabilirsin