Yardım & Sorular

• Yanlış okuduğumu gördün bende yanlış bilgi olmasın diye yabancı wikilere bakmaya çalıştım ama 9.beceri için ekstra bir bilgi yok hiçbirinde iyice bı bakmak şart

Şu videoda göründüğü kadarıyla 9. skiller hem 1 den m1 e kadar hem de m1 den g1 e kadar münzeviyle garanti geçiyormuş (misilleme ve güçlendirmelerde m1 olana kadar münzevi hiç bir etki yapmıyordu o hatalarını da 9. skillde tekrarlamamışlar) yeni bir şey öğrenmiş olduk ve oyun yapımcılarının bu kadar cömert davranmış olmasına da ayrıca şaşırdım bu oyundaki şans faktörü olan şeylerin ne durumda olduğu ortada, bu bilgiler wikiye eklenirse oyunculara yardımcı olabilir

• Şu videoda göründüğü kadarıyla 9. skiller hem 1 den m1 e kadar hem de m1 den g1 e kadar münzeviyle garanti geçiyormuş (misilleme ve güçlendirmelerde m1 olana kadar münzevi hiç bir etki yapmıyordu o hatalarını da 9. skillde tekrarlamamışlar) yeni bir şey öğrenmiş olduk ve oyun yapımcılarının bu kadar cömert davranmış olmasına da ayrıca şaşırdım bu oyundaki şans faktörü olan şeylerin ne durumda olduğu ortada, bu bilgiler wikiye eklenirse oyunculara yardımcı olabilir

Sorununu çözdügüne sevindim, boşa zarar etmisik bunca zaman. Biz hariç 5 farklı ülkenin wikisine baktım hiçbirinde bilgi yok

Parabellum.png

Nostalgie de la boue

• Kızıl ormanda canavarlardan mini oyun kart eventleri olduğunda en iyi drobu kaç lvl de alırım bilgisi olan var mı ?

Yada canavar ile aramda kaç lvl olması lazım max drop almak için ?

• arkadaşlar 200lü (10) lu paket 1w saydığımız takdirde 1 lvl den 250 lvl e aura geliştirme kaç won tutar ortalama hesaplayan arkadaşım var mıdır ?

775w aura (10), 30 görkemli kaos taşıda 210w oluyor pazardan çekerseniz totalde 985w . Yani şu an hazır almak yapmaktan daha uygun.

• Selam arkadaşlar shift+j tuş kombinasyonuyla grup araması yapabildiğimiz bir özellik keşfettim wikide gezinirken. Bu özellik, grupça yapılan zindan bossları için otomatik grup oluşturan bir sistem gibi duruyor. Deneme amaçlı zodyak tapınağı için bir grup oluştur düğmesine bastım ancak 10- 15 dakika geçmesine rağmen bir grupa katılamadım. Pek kullanılan bir özellik değil gibi ya da varlığından bihaberiz ya da ben öyle zannediyorum. Deneyenler bilenler varsa eğer sistem çalışıyor mu çalışmıyor mu bilgi ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. İyi oyunlar dilerim.

• Selam arkadaşlar shift+j tuş kombinasyonuyla grup araması yapabildiğimiz bir özellik keşfettim wikide gezinirken. Bu özellik, grupça yapılan zindan bossları için otomatik grup oluşturan bir sistem gibi duruyor. Deneme amaçlı zodyak tapınağı için bir grup oluştur düğmesine bastım ancak 10- 15 dakika geçmesine rağmen bir grupa katılamadım. Pek kullanılan bir özellik değil gibi ya da varlığından bihaberiz ya da ben öyle zannediyorum. Deneyenler bilenler varsa eğer sistem çalışıyor mu çalışmıyor mu bilgi ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. İyi oyunlar dilerim.

Bu özellik oyuna yükleneli yıllar oldu hiç kullanmadım kullananıda görmedim duymadım sen sorana kadarda tamamen unutmuştum çalısıyormu bilmiyorum ama kullanılmıyor

• Bu özellik oyuna yükleneli yıllar oldu hiç kullanmadım kullananıda görmedim duymadım sen sorana kadarda tamamen unutmuştum çalısıyormu bilmiyorum ama kullanılmıyor

Oyunun temel özelliklerinden biri olabilecek kapasitede bir fonksiyon aslında. Neden tercih edilmiyor ya da üstüne gidilmemiş bilmiyorum. Oyundaki önemli bossları tek kişilik dev kadro misali öldürmektense 8 kişi kesmek daha zevkli olurdu. Çarlarımızı da nasıl olsa otomatik gruptan gelen biri hasarı tamamlar diyerekten ona göre dizerdik. Farm için değil de içeriği tüketebilmek/eğlenmek açısından yardımcı olurdu.

• 6-7’de Patron saldırı +4 ve 40 str arasında gözle görülür bir fark olur mu patron keserken?

Yüzdesel efsunlar her zaman çok daha fazla hasar arttırır. Hasarın arttıkça etkisi de aynı oranda artar. Hasar artışlarının çok büyük kısmı zaten yüzdesel efsunların üst üste eklenmesinden kaynaklanır.

Edited once, last by Predator ().

• Arkadaşlar 115 level ve 95 level 2 adet bedensel hesabım var ve bu hesaplar ile ejder dönmek istiyorum

Öncelikle 2 hesabın da tuygise kadar biyoları bitik ve bolca markam var Hava kılıcı P 2 hesabın da

İtemlerim şu şekilde

+9 Zehir 41 Ort 8 metin 8 şimşek

+9Berserker Kaskı 15 şimşek 10 yarı +50 str

+9 Balina K. Zırh 2khp 10hp absorb 50str +50 str

+9Titan K. 15 blok 8 güç 6 çeviklik +50 str

+9Cennet Bilezik 2khp 10 hp absorb 20 şeytan 15 şimşek +50 str

+9 Cennet Kolye 1.5khp 10kritik +50 Str

+9 Zümrüt küpe 20 şeytan +50 Str

+9 Ateş Ayakkabı 1.5k hp10 kritik +50 Str

+9 Ruh Kemeri

+4 Karanlık tılsımı 50 str

24 emiş kuşak 51 - 85 Str 8 ort

Mat mitsi set ve bolca tılsımım var lolipop ağırlıklı

1.5K HP 50 STR 15 Şimşek Köstüm ve 15 şimşek köstum başlığım var

120 level orman metnine hasarım markasız 28k 30k arası marka balık enerji cart curt 36 37k ya kadar gidiyor

Ejderi kanamasız zehirsiz kesermi bu hesap şamanım 81 level 3 p 95 yapıp ejdere girmeyi planlıyorum rahat edermiyim eksik gördüğünüz bir yer var mı cevaplarsanız sevinirim