Yardım & Sorular

• Selamlar,

Mat mitsi yakuta alev atmak mantıklı mıdır? Sanırım bir alev istiyormuş mat mitside.

Oynadığım swde efsunsuzlar 25w ve str sav ort olanları 39dan kurmuşlar. Bende de bağlı alev var biraz

• Selamlar,

Mat mitsi yakuta alev atmak mantıklı mıdır? Sanırım bir alev istiyormuş mat mitside.

Oynadığım swde efsunsuzlar 25w ve str sav ort olanları 39dan kurmuşlar. Bende de bağlı alev var biraz

ileride işini görmeyecekse denemekten zarar gelmez ama oranlar düşük

Parabellum.png

Nostalgie de la boue

• Saman ile aura kasan biri varmıdır:)

Diğer tüm karakterlerden daha iyi bir oranda hemde. 3 sura 1 şamanım var. Suralarımdan en iyisi full kusursuz 6 6 simyalara sahip +11 4 2 başlangıçlı kılıcım var ve günde 18 paket kasıyor. Şamanında tüm simyalar kusursuz 6 6, elinde 25 bec zodyak çan var fakat 25 paket kasıyorum. Bu iki karakterde aynı düşürme oranlarına sahip.

• Öylesine bir bakıp cıkayım dedim yenı sunucuya. Hile ile başlangıc alanında kasıyor adam :) ve gruba da oradakileri almış. Asıl sorum şu; Yöneticiler de benim gibi düşünüyor mu acaba ? Yani sunucuya bir bakıp cıkayım deseler. Konuyu çözerler bence

57inci Alay:thumbup:

• merhaba arkadaşlar. ws lik bir karakter için +9 105 lwl beta silah ile +9 19 beceri yılan silahı arasındaki skil farkı ortalama ne kadardır ? Benim için önemli bir konu deneyen arkadaşım varsa deneyimini benimle paylaşırsa memnun olurum. İyi oyunlar..

• dönüşümsüz hançer ile kesen bir ninja için 15berserkerli pet mi yoksa 20canavarlı minidal mı daha iyi iş yapar ?

Ben dahil herkes bazen Metin2’nin sadece bir oyun olduğunu ve eğlenmek, vakit geçirmek amacıyla burada olduğumuzu unutuyoruz. İsteyerek veya istemeden birine yanlış bir şey söylersem veya kırırsam şimdiden özür dilerim. :stalk

• dönüşümsüz hançer ile kesen bir ninja için 15berserkerli pet mi yoksa 20canavarlı minidal mı daha iyi iş yapar ?

porki mi yoksa minidall mı diye soruyorsanız minidall daha yüksek hasar vurmanızı sağlamakta.

x-ISTANJ3-UL-tauch.png

Gül💞

Bazen seni seviyorum'u duymaya gerek olmaz, cümlelerin bir yerinde sıkışıktır onlar. Görünmez, hissedilir...

• Selamlar, pazardan +12 yansıtmalı zırh aldım da hız taşı ekli değil taş ekleyince yansıtma gidiyor mu acaba bilgisi olan var mı

taş ekleme efsun değişme vs bunlar yansıtmasını götürmez +basma durumu götürür sadece +sı yükselir veya düşerse gider

Ben dahil herkes bazen Metin2’nin sadece bir oyun olduğunu ve eğlenmek, vakit geçirmek amacıyla burada olduğumuzu unutuyoruz. İsteyerek veya istemeden birine yanlış bir şey söylersem veya kırırsam şimdiden özür dilerim. :stalk

• Merhabalar

Dönüşümsüz solo hidra yapan bir ninja için çarklardan veya sandıklardan alabileceği ek desteklere (nazar, lolipop, yüzük vs) sağladığı fayda açısından bir sıralama yapsanız tercihiniz nasıl olurdu ? Şuan çarkta lolipop var ama sanırım nazara göre %10 canavar eksik. Bu kritik bir hasar farkı yaratacaktır. O zaman en iyisi nazar diyebilir miyiz ?

• Merhabalar

Dönüşümsüz solo hidra yapan bir ninja için çarklardan veya sandıklardan alabileceği ek desteklere (nazar, lolipop, yüzük vs) sağladığı fayda açısından bir sıralama yapsanız tercihiniz nasıl olurdu ? Şuan çarkta lolipop var ama sanırım nazara göre %10 canavar eksik. Bu kritik bir hasar farkı yaratacaktır. O zaman en iyisi nazar diyebilir miyiz ?

Nazar>30 Berserkerli yüzükler>30 canavarlı yüzükler

• Son günlerde Gameforge ekranı sürekli sıfırlanıyor ve açık olan clientleri kullanılmaz hale getiriyor. Son 2 gündür tamamen kullanıcı giriş şifre ekranına atıyor.

Benzer durumu yaşayan var mı ?

• Arkadaşlar Merhaba
    Oto Av ve Yağma Kartı ayarları hangi dostanın içinde ve adları nedir bilen varmı?
    Evde ve iş yerinde oynuyorum oyunu, yaptığım değişiklikleri diğer bilgisayarda yapmak için uğraşmak istemiyorum, dosyasını bulursam direk oyunun içine atarak uğraşdan kurtulmak istiyorum :)

7yr2av.png

Altın kural: Kendine nasıl davranılmasını istiyorsan başkalarına da öyle davran!

Server : Ezel
    Bayrak : Mavi
    Lonca : IExodia
    Karekter : Bedensel