İtiraf Ediyorum

• Bazı insanların tüm yaşam enerjisini tüketerek inşa ettiği o sahte maskenin altındaki gerçeği, gün yüzüne çıkarmayı seviyorum 8)

" Cehalet yenilmesi gereken en büyük düşmandır! " Mustafa Kemal ATATÜRK

• Tüm kararlarımı insanların iyiliği için alırken insanların benim iyiliğimi bir saniye bile düşünmediğini fark ettiğim o an bende bazı şeyler değişti. Kimse darılmasın gücenmesin benim iyiliğimi düşünmeyenin karınca kadar değeri yok gözümde.

Sehiv secdesinde yanılmışım gibi bir ömür.

• Eskiden her şey ve herkesden bağımsız olarak forumda düşüncelerimi, duygularımı sansürleme gereği duymadan paylaşıyordum. Aileme varana kadar forumu okur olmuşlar. Abi her lafı üzerinize alınıp alınıp bana yürümeyin. Kime kızdığımı, kime içerlendiğimi siz nereden biliyorsunuz? Ha illa her kötü lafımı üzerinize alınacaksanız dönüp bir kendinize bakın la bu adamın kötü lafları neden benim üzerime bu kadar yakışıyor diye bir düşünün. Ben balık burcuyum içtiğim çorbaya duygulanıp atarlı giderli sözler yazabilirim, ben çorbaya söverken sen neden üstüne alınıyorsun? Hiçbir şeyden yorulmuyorum ama şu anlaşılmamak yada sürekli olarak yanlış anlaşılmak beni aşırı yoruyor. Odadaki sineğe kardeşim senin dünyaya gelme görevin rabbini zikretmek bunu davranışınla yapacaksın gidip pislikleri ayrıştıracak temizleyeceksin diyorum, sinekle mi konuşuyorsun la sen diye gülüyorlar. Abi evet sinekle de konuşuyorum yeri geliyor sineğe de küfrediyorum bak seni öldürmek günah diye ellemiyorum çık git odamdan diye sitem de ediyorum. Her söylediğim kötü söz illa size olacak değil. Son duyurumdur ben insanlardan kolay kolay nefret etmem. İnsanlara gücenmem. İnsanların yaptıkları yada yapmadıkları ile de ilgilenmem. Birisi bana yanlış yaparsa hayatımdan çıkartırım olur biter. Benim sözlerim kıyafet değil beğendiğinizi üzerinize giyip giyip bu tam benim diye ortada dolaşmayın.

Sehiv secdesinde yanılmışım gibi bir ömür.