oyun senin için mevcut değil hatası

• attım ticket cevabını bekliyorum elektrik kesintisi falan olmadı internetimde gayet hızlı eğer internetten ise daha öncesinde internetin yavaşladığı yada sürekli kesildiği zamanlar olmuştu o zaman neden olmadı diye merak ettim şimdi :/

bende de elektrik kesintisi vs olmadı olsa bile IP sabit 3 saat sonra ticketa cevap geldi ve açtılar

Bazen Vedalar aci Verir İnsana ve Hickırıklar icinde bırakır ya İnsani..
    İşte o An.. ...

Gözlerinin İcine Bakarak.UNUTMAYACAGIM Dersin..
    Ve Seneler Gecsede
    Kalbindeki o Vedayı HATIRLAYACAKSIN......

Cem Yüksel ( KroniK )

• Tickete gerek yok dostum internetten kaynaklı o benim de çok başıma geldi bir de ev interneti ile değil de telefon interneti ile girmeyi deneyin

Net ile alakalı olduğunu sanmıyorum, başka maildeki hesaplara rahatlıkla giriyor. Sadece bir mailde sıkıntı var.

Buda oyunun hatası olduğunu düşünüyorum.

• geçen sene mevcut değil alanlara böyle destek olsalardı bugün hesaplarım aktifti ve keyifle oynuyor olucaktım.Bize bot/yazılım damgasını vurdular boşa gitti o kadar emek keşke TR takımının bu konuda sözü ve yetkisi olsa

• geçen sene mevcut değil alanlara böyle destek olsalardı bugün hesaplarım aktifti ve keyifle oynuyor olucaktım.Bize bot/yazılım damgasını vurdular boşa gitti o kadar emek keşke TR takımının bu konuda sözü ve yetkisi olsa

hesapları sildiler hocam çoğunu sonra başlarına dert olmasın diye

Bazen Vedalar aci Verir İnsana ve Hickırıklar icinde bırakır ya İnsani..
    İşte o An.. ...

Gözlerinin İcine Bakarak.UNUTMAYACAGIM Dersin..
    Ve Seneler Gecsede
    Kalbindeki o Vedayı HATIRLAYACAKSIN......

Cem Yüksel ( KroniK )

• Bu oyuna başladığım dönem ismimin yanında level bile yazmıyordu. O dönemden beri bu oyunda haklı ban yiyen oyuncular kadar haksız ban yiyen ve sahip çıkılmayan o kadar çok oyuncu var ki anlatmam... Banlanan sonra özür dileriz diyip açılan hesaplarım bile oldu sonunuda red ban'da yedim. GF mail atıyoruz giriş yapabilirsiniz diyorlar fakat giriş yapamıyorum, tekrar ticket atıyoruz dalga geçer gibi aynı cevabı gönderiyorlar.

Metin2 oyuncusu bu oyunu oynamak için elinden geldiğince dikkat ediyor.Fare hassasiyetinden tutun,bilgisayarlarında metin2 harici bir oyunu değil bir programı bile korkudan indiremiyor hala geldik.Metin2 takımı oyunucusuna sahip çı-ka-mı-yor!

Haksız banlar ve metin2 takımın yaşattığı sorunlar nediyle oyuncular P sunuculara rehabet gösteriyor.Her geçen gün kan kaybettiklerinin farkında değiller.

Pegasusa discorttan yazıyorum böyle böyle sorunumuz var diye cevap vermiyor veya çok çok sert bir mesaj yazarsan benim yapabileceğim bir şey yok diyip köşesine çekiliyor. Fakat kendisine yapılan her ilgi sevgi dolu mesaja itina ile özene özene cevap veriyor.Burası ego tatmin etme yeri değil oyuncusunun emeğine sahip çıkma yeridir.Biz oyuncular yan karakterlerimize bile w verirken video alıp ne olur ne olmaz diyip kendimizi korumaya çalışıyoruz,kimden? Metin2 takımı veya GF'nin saçma yazılımlarından.

2 Kere eleştirdim discorttan direk !ban diyip banladı.Gerçekleri duymak zoruna gidiyorsa görevini bırak.

Senelerce verdiğim emek,uykusuz farmladığım heyecanla hevesle oynadığım metin2 dönemi artık benim için tamamiyle bitmiştir.

Allaha emanet:halay:halay

:kirmizili

• üzücü bir durum emeklerin yok olması ilgilenmemeleri işin kötü tarafı diğer oyuncularda bu durumu destekliyor hepsi olmasada desteliyenler var kesin bir şey yapmışsındır o yüzden böyle olmuştur diyen bir kitle var ancak bu mevcut değil belası CB banları gibi toplu götürmüyor az az kişileri vuruyor böyle böyle birikiyor ancak azınlık olduğu için kimse sesinin duyaramıyor bakalım 2023 yılında kaç kişi götürcek mevcut değil HATASI

• Sabah tombala hesaplarda tombala çekerken asıl hesabıma geldiğimde oyun senin için mevcut değil hatası aldım, pc yi kapatıp açtım olmadı sonra modemi resetledim baktım girdi, sıkıntı yaşayan arkadaşlar bu adımı deneyebilir başka bir problem yoksa.

• genelde mevcut değil ve cb ban etkinliği paskalya geldiğinde oluyo :lol: birleşimde sıkıntı çıktığını hiç görmedim ama paskalya için dikkatli olmakta fayda var yıldönümü çünkü :bday:

qg8tvye.jpg

• Yıllar sonra bu başlığı hortlatacağımı tahmin edemezdim. Yeni bilgisayar aldım, sıfır kurulumunu yaptım. Hop, selamlar. Oyun şu anda senin için mevcut değil... Desteğe yazdım ancak başka bilinen çözümü vardır mıdır?

Edit: Arkadaşlar oyunu tamamen silip yeniden yükleyince düzeldi. Başına gelen birisi daha olursa umarım işine yarar diye yazıyorum.

Mesteorm.png

Edited once, last by Mesteorm ().

• Yıllar sonra bu başlığı hortlatacağımı tahmin edemezdim. Yeni bilgisayar aldım, sıfır kurulumunu yaptım. Hop, selamlar. Oyun şu anda senin için mevcut değil... Desteğe yazdım ancak başka bilinen çözümü vardır mıdır?

Edit: Arkadaşlar oyunu tamamen silip yeniden yükleyince düzeldi. Başına gelen birisi daha olursa umarım işine yarar diye yazıyorum.

Bazı durumlarda kalıcı olmayan şekilleri gelebiliyor modem sıfırlamak, dediğiniz gibi oyunu yeniden yüklemek ve 24 saat beklemek basit çözümler olabiliyor umarım tekrar yaşanmaz iyi oyunlar.

• bir kaç defa başıma geldi 12 saat geçdikden sonra tekrar oyuna girebildim eskilerden kalma 10 larca ıd vardı içlerinde acaba işe yarar bir şey varmı diye bütün hesaplara tektek girdikden sonra bu hatayı aldım amaç ne bu engeli neden koydular anlamsız

okD7q7.gif

Biz Oyun Oynayan Kocaman Çocuklarız...

• Ttnet sağolsun bolca interneti kesilen biri olarak nadirende olsa bu hatayı alıyorum bir ara 2 dakikada bir internet gidiyordu o ara anlık olarak verdi bu hatayı bilgisayarı yeniden başlatınca düzeldi. İnternetim gittiğinde hesap zaten bağlı diyor her zaman çok çözüm aradım ama bulamadım yakında interneti değiştireceğim