Hesap Ayırma

• Evet birleştirme ve ayırma işlemi gelmelidir artık diger mail cıkış yap diger gir olmaz artık mevcut değil hatalarından sıkıldık bunun için cözüm bulunması şarttır

hesaplarımızı tek mail üstüne yapmak istiyoruz

Destekliyorum konuyu

Edited once, last by Razor55 ().

• Özellikle GF mevcut değil hatalarına ve bu sebeple oluşan bazı sistem banlarini ortadan kaldıramiyorsa hesap ayırma ve ekleme işlemleri kolaylaştırilmalidir. Katılıyorum desteklerim topluluk için yararlı.

• Bence şu olabilir nasıl id lere şifre yazmadan tık ile girebiliyorsak mailleri de gameforge clientine kaydederek şifre yazmadan sadece tıkla değiştirerek girebiliriz bence bu makul diğer türlü illegal hesap satımının önü çok açılır

• Bence şu olabilir nasıl id lere şifre yazmadan tık ile girebiliyorsak mailleri de gameforge clientine kaydederek şifre yazmadan sadece tıkla değiştirerek girebiliriz bence bu makul diğer türlü illegal hesap satımının önü çok açılır

Kullanışlı olurdu.

Bankalar dışında kullandığım online çalışan her uygulamada ve sitede "kullanıcı adlarını ve şifreleri" hatırlama özelliği var, GF Client'da yok.

İki hesapla oynuyorum şimdi. Habire posta/şifre yazmaktan gına geliyor. Sık sık oyundan atıyor çünkü..

• Kullanışlı olurdu.

Bankalar dışında kullandığım online çalışan her uygulamada ve sitede "kullanıcı adlarını ve şifreleri" hatırlama özelliği var, GF Client'da yok.

İki hesapla oynuyorum şimdi. Habire posta/şifre yazmaktan gına geliyor. Sık sık oyundan atıyor çünkü..

Düşünsene eskiden her ch değiştirdiğimizde id şifre yazıyorduk ne günlermiş :)

• Kesinlikle destekliyorum. Hiçbir bahaneyi kabul etmiyorum hesaplarımı istediğim gibi kontrol edebilmeliyim.

Ben dahil herkes bazen Metin2’nin sadece bir oyun olduğunu ve eğlenmek, vakit geçirmek amacıyla burada olduğumuzu unutuyoruz. İsteyerek veya istemeden birine yanlış bir şey söylersem veya kırırsam şimdiden özür dilerim. :stalk

• Kesinlikle ve kesinlikle destekliyorum.

Çünki birden fazla maili olan hesaplara sahip olan oyuncularda sorun cıkabiliyor.

Oyun, hem birden fazla mail üzerinden hsap açmaya müsade ediyor hemde tek mail üzerinden devam edilmesi tavsiye ediliyor. Yani gectim artık tek tek şifre id yazmasını oyunun kendisi birden fazla maille giriş yaptıgınızda sorun yarata biliyor.

Hem insanlara birden fazla hesapla hile/hurda olmadıgı sürece oynaya bilmesi için herhangi bir uyarı vermeden kayıt olabiliyor hemde birden fazla hesabı actıgı zaman sorun olabiliyor.

Zaten oyun sorunlu cok fazla donmalar atmalar karakterin elinin havada kalması vsvsv oluyor ee mecbur yeni clint ile girmek durumunda kalıyorsunuz.

Valla tek mail üzerinden millet tüm hesaplarını eklemesi için olanak saglamalısınız daha öncede dedim hem sizin işinizde kolaylaşır. Oyun içinde herhangi bir absürt eyleminde( dolaylı yada dolaysız) böylleikle tüm hesaplarda süresiz yolculuga cıkar. Sen sağ ben selamet

x-ISTANJ3-UL-tauch.png

toivoa💕

Edited once, last by tauch ().

• Kesinlikle gelmesi gereken bir özellik. İlk geldiğinde herkes bilgisizce yanlış tercihler yaptı hem hesap ayırma gelmeli hep hesap birleştirme gelmedi ayrı ayrı bağladığım hesaplarımı birleştirip kullanmadığım hesaplarımı(random isimli olanlar özellikle) ayırmak istiyorum. DESTEKLİYORUM

...

• Luck

Closed the thread.