Beceri Kitabı Okuma Süresi 22 Saat Olsun

• Beceri Kitabı Okuma Süresi 22 Saat Olsun 59

1. Olsun (49) 83%
    2. Olmasın (10) 17%

Her gün aynı saatte oyuna giremiyoruz. Bazen erken bazen geç giriyoruz. Çarlarına beceri kitabı okutan arkadaşlar bilir. Beceri kitabı okuma süresi biyolog görevi gibi 22 saatte bir olması çok faydalı olacaktır.

• Beceri kitabı okuma süresi sabit değil zaten, her gün aynı aralıkta bitmiyor süresi. Eng wikiden bir alıntı yapayım daha iyi anlaşılması için ;

After reading a book you have to wait 18-30 hours until you can read a skill book for that skill again. The average waiting time is 24 hours.

5y1q80m.png

" There is always hope.. "

• sene 2009 2010 yillari gençtik ozamanlar evde pc yoktu int kafe çalıştığım yere yakın patrondan 5 dk izin isteyip kafede oynayan arklara 2 dk çara girekte bk okuyup çıkayım diyodum o şekilde 3g açmıştım 😂 eve pc alinca öyle bi sorunum kalmadi bana maziyi hatırlattığin için desteklemiyorum

• Beceri kitap okuma süresi

18 saat ile 30 saat aralğndadır

İyi olduğun kadar da kötüsün. Mutlu olduğun kadar mutsuzsunda Herkesin iki tarafı vardır Lakin bir sanarsın İnsan olmak demek ölümle yaşam gibidir. Hem Ölü Hem Canlı

• Bk okuma süresini 8-12saate düşürüp Ruh taşı süresini 16-24saate çıkarmalılar bence. Zaten master derecesi kadar kitap okuta okuta ilerleyebiliyoruz. Grand master olunca sadece 1 ruh taşı ile hemen seviye atlıyor. Ayrıca şu misilleme ve güçlendirmenin master olana kadar ki süreci aşırı sancılı. 1 ay oluyor herhalde oyuna tekrar başlayalı ve daha misilleme 3. 3 ya 3. Geçmiyor. Münzevi de işe yaramıyor diye biliyorum. Tüketti beni. 22saat bence çok ancak yukarıda belirttiğim süreleri destekliyorum.

k70iyzh.gif

Loves, anything with blue.

💙

Nova

• Günde 1 kez yapılan herşeyin 23 ya da 22 saat olarak sınırlandırılması daha iyi olur 24 saat olduğunda gün kaybı yaşanıyor ayda 1 kere fazladan 1 ilerleme kaydetmiş olur oyuncu en fazla onu da saati saatine kimse takip etmez zaten maksat gün kaybını önlemek olmalı.

• biyo BK ork dişi ruh taşı 6/7 efsun ekleme ve bunun gibisinden ne varsa 12 saate düşürülmeli diye düşünüyorum. Ama gel gelelim %10/20/30luk hızlandırıcı ürününden şirket zarar edeceği için bu tür şeyler sadece hayal olarak kalıyor

Parabellum.png

Nostalgie de la boue