Ticaret Camı İçin Geliştirme

• Ticareti camı için çoklu seçim yapmak 64

1. Katılıyorum (49) 77%
    2. Katılmıyorum (15) 23%

Ticaret camı için çoklu seçim yapılmasını öneriyorum örneğin + basmak için 10 tane kalkan alacağım , tek tek alıp beklemekten ise çoklu seçim yaparak kolayca almak daha güzel olur

• işimizi kolaylaştırırdı ticaret camı olmasna rağmen vakit kaybediyoruz item ararken

eğer dediğiniz gibi olsa zamandan tasarruf ederdik

İyi olduğun kadar da kötüsün. Mutlu olduğun kadar mutsuzsunda Herkesin iki tarafı vardır Lakin bir sanarsın İnsan olmak demek ölümle yaşam gibidir. Hem Ölü Hem Canlı

• Ticaret camı için her türlü geliştirmeyi destekliyorum. Hepsi olsun hepsi. Ama öncelikli olarak açılmayan çevrimdışı pazarlar ile fiyatları manipüle olayı kalksın. Ahlaksızlık ama yapana sorsan ticari zeka der.

• Güzel öneri, ama önce şu beceri kitabı aramasının önünü açsalar süper olacak. Bir büyülü zırh bk arıyorum tam curcuna. Kitabı çekiyorsun tekrar cam seni ilk sayfaya atıyor falan fismann. İnsan çileden çıkıyor.

• itemleri almadan önce pazar hazırlanıyor olanları görmek de lazım adamlar piyasayı düşük göstermek için fiyatı düşük yazıp bırakıyor illa pazarını aramak zorunda kalıyoruz ..

Disney prenseslerinin gerçek olmaması şoku ...

• Ticaret camına coklu seçim gibi bir şey demişsiniz ama itemlerın fiyat farkından ötürü öyle bir durum söz konusu olamaz zaten camda almak istediğiniz ürünü aynı kişi fazla fazla kurup mesela 100 tane ürünü 10 10 parçalayıp kurmussa almak istiyorsanız itemin üstüne camdan tıklayıp pazar alanında gezerek ok işaretiyle gösterilen yeri bulabılırsınız zaten oradan çekersiniz. Ticaret camı şuan çok iyi sadece 8 wona kuranlar sıkıntı yaratıyor onalrda ticketle ceza alıyorlar ama bizim satın alırken dikakt etmemız gerekiyor en azından eskiden açamazdık camı şuan bu halde olması cok cok iyi geliyor gözüme..

Desteklemiyorum

İnsan Düşünme yeteneğini sorunlarının bittiği yerde kaybeder..

ANKA

• Ticaret camına coklu seçim gibi bir şey demişsiniz ama itemlerın fiyat farkından ötürü öyle bir durum söz konusu olamaz zaten camda almak istediğiniz ürünü aynı kişi fazla fazla kurup mesela 100 tane ürünü 10 10 parçalayıp kurmussa almak istiyorsanız itemin üstüne camdan tıklayıp pazar alanında gezerek ok işaretiyle gösterilen yeri bulabılırsınız zaten oradan çekersiniz. Ticaret camı şuan çok iyi sadece 8 wona kuranlar sıkıntı yaratıyor onalrda ticketle ceza alıyorlar ama bizim satın alırken dikakt etmemız gerekiyor en azından eskiden açamazdık camı şuan bu halde olması cok cok iyi geliyor gözüme..

Desteklemiyorum

Neden fiyat farkından dolayı böyle bir durum söz konusu olsun ki ? Bunu da açıklasaydınız. Verdiğiniz örnek her nesne için söz konusu değil çünkü beceri kitabı alacağım bir adet aldığım zaman sayfanın başına atıyor ve sürekli beceri kitaplarına bakmak zorunda kalıyorum eğer çoklu seçim gelirse bu işimizi çok kolaylaştıracak. Kendinizle çelişiyorsunuz ve bu öneri için yetersiz yorum

• Neden fiyat farkından dolayı böyle bir durum söz konusu olsun ki ? Bunu da açıklasaydınız. Verdiğiniz örnek her nesne için söz konusu değil çünkü beceri kitabı alacağım bir adet aldığım zaman sayfanın başına atıyor ve sürekli beceri kitaplarına bakmak zorunda kalıyorum eğer çoklu seçim gelirse bu işimizi çok kolaylaştıracak. Kendinizle çelişiyorsunuz ve bu öneri için yetersiz yorum

Ne konuda çelişiyorum anlayamadım? öneriyi desteklemek zorunda değiliz ve fikir özgürlüğümüz daimdir birdaaha alıntı yapmayın lütfen..

İnsan Düşünme yeteneğini sorunlarının bittiği yerde kaybeder..

ANKA

• ben desteklemek zorundasın diye bir şey söylemedim eğer sadece desteklemiyorum yazsaydın ben bir şey yazmazdım desteklememe sebebin çok saçma geldi bana o kadar... ( üstelik +basma malzemeleri için bir örnek vermişsin ve yine çok saçma bir örnek insanlar sadece +basma malzemesi mi alıyor ? ve satan kişiler hep 10'arlı şeklinde mi satıyorlar ? +basmak için 30 tane kalkan alacağım 30 tane kalkan için sürekli tek tek satın alma işlemini gerçekleştirmek yerine çoklu seçim yapmak sana mantıksız gelmiş maalesef,daha fazla münakaşaya girmek istemiyorum seninle)

Edited 2 times, last by Bregnest ().

• Piyasayı düşürmeye çalışan pazarı oluşturup da kurmayanların ticaret camında kesinlikle görülmemesi lazım. Şahsen pazara eşya atarken ticaret camında 4.-5. sayfadaki fiyatıyla falan koyuyorum. Anca denk geliyor. Ayrıca efsunlu arama da getirilmeli. 10kritik veya 10delici veya dirençli bir eşya ararken sayfalarca ilerlemek gerekiyor maalesef. Buna ek olarak beceri kitaplarının isimlerinin artık güncellenmesi gerektiğini düşünüyorum. Bazı diğer eşyalarda olduğu gibi üst üste birleşmeliler de ayrıca. Toplu satışın getirilmesi gerekiyor. Ayrıca ticaret camı biraz daha toparlanıp detaylandırılabilir. Mesela savaş becerisi kitapları neden beceri kitapları sekmesinde değil? İksir oluşturma neden İksirler sekmesinde değil? Bu türevlendirilebilir. Konuyu bu şekilde destekliyorum.

k70iyzh.gif

Loves, anything with blue.

💙

Nova

• Öneriyi destekliyorum ve bir konudan dert yanmak istiyorum. Yakın zamanda çıkmış Resident Evil 4 Remake oyununu bile en yüksek ayarlarda 140 civarı FPS alarak oynadığım bilgisayarımda, Metin2 gibi eski bir oyunun ticaret haritasında korkunç bir kasma yaşıyorum (yaşıyoruz). Artık bu sorunun çözümünü nasıl yaparlar bilmiyorum ama, ticaret konusundaki en önemli sorunun bu olduğunu düşünüyorum.

KayraNova nın dediği tüm önerilere de katılıyorum.

Edited once, last by Isolde ().