Yeni Sunucu Anadolu Hakkında Görüşleriniz

• Luck

Approved the thread.
  • Bahar , Van 2 denilebilir

Başlayacak arkadaşlara başarılar dilerim

İyi olduğun kadar da kötüsün. Mutlu olduğun kadar mutsuzsunda Herkesin iki tarafı vardır Lakin bir sanarsın İnsan olmak demek ölümle yaşam gibidir. Hem Ölü Hem Canlı

• Açıkcası ben çırak sandıksız ve genç kahraman silahsız bir sunucu bekliyordum. Denemem için iyi bir fırsat oldu.

30 Level silahının da ticarette para edebilceği (umarım) güzel bir sunucu olur.

Primora.png

Выразите свою любовь, мы не умеем читать мысли.

• Konu başlığı için teşekkürler kanzi. Ama başlığı "Bahar sunucularının akıbeti Hk.) Diye açsanız daha iyi olurdu ki işin ucunda çöp bir sunucuyla birleşeceği için hiç olumlu bakmıyorum bu sunucuya ve bunun gibilerine

Parabellum.png

Nostalgie de la boue

• işin sonunda birleşeceği sunucuları bildiğimiz için hedef sunucularda oynayan arkadaşlara tavsiye ederim. İlk günden katta hurdacılık yapıp zombilerden sudan ucuz ep alınız. Katlanan parayla yeni sunucuda oranlar diğer sunuculara göre daha yüksek olacağı için simya işine girebilirsiniz. Birden fazla hesabı beşli beşli yaptıktan sonra hedef sunucuda keyfiniz yerine geçer.

Tr serverinde sandiksiz kahraman silahsız sunucu kalmamış hâlâ kaç senedir devam ediyor bu bahar sunucularınin işleyişi.

Katta ultra hileci kardeşlerimizi rahatsız etmemeye özen gösterin ki rahat rahat oynasın kardeşlerimiz

Parabellum.png

Nostalgie de la boue

• Para lazım oldukça sunucu açıyorlar. Var olan sunucuları iyileştirmek, oyunu geliştirmek kimsenin umurunda değil.

Oyuncusunu oyuna sokmamak için çabalayan bir oyun oldu iyice...

x-ISTANJ3-UL-tauch.png

Gül💞

Bazen seni seviyorum'u duymaya gerek olmaz, cümlelerin bir yerinde sıkışıktır onlar. Görünmez, hissedilir...

• Kastığımız çar ve kazandığımız hediyeler, itemler, vonlar, simyalar (çarın üzerindemi gelecek sökükmü gelecek) eğer gelecekse kaç envanter.

7yr2av.png

Altın kural: Kendine nasıl davranılmasını istiyorsan başkalarına da öyle davran!

Server : Ezel
    Bayrak : Mavi
    Lonca : IExodia
    Karekter : Bedensel

Edited once, last by Kilitci: eksik oldu. ().

• Önce alestaya çözüm bulsunlar. Dünya'nın reklamını yapıp yayıncıları ve oyuncuları bir gazla sunucuya doldurdular. Aylık ücret yaptılar. Sonra tek seferlik ödemeli ruby sunucularını piyasaya sürüp alestayı boşalttılar ve hala aylık ödemeyi kaldırmıyorlar. Çok merak ediyorum alestayı hangi sunucu ile birleştirecekler ilerde. Emsali yok çünkü.

• Şirket senin düşündüğün kadar düşünmüyordur şu hile işini aga.. sal gitsin

ben hile görünce kan beynime çıkıyor çünkü ben emek veriyorum oto av alıyorum 2 kat eşya alıyorum yang düşme alıyorum yeri geliyor milletle uğraşıyorum eeee adam açıyor hileyi çat çat kendi kendine kesiyor 0 emek benim emeğimide çalıyor ben etp yapıyorum misal onun yüzünden daha ucuz oluyor eşya düşürüp satayım diyorum bi bakıyorum camda 200 lü 200 lü koymuslar eee oyunu oynamak için başka bir amaç kalmıyor savaş desen bitmiş durumda yaşam savaşları :D o yüzden hile bitmeli bu oyunda.

• Tutulabilecek sunucu biçimi belli. çırak sandıksız level silahsız sunucuların durumu ortada vs. vs başlıyacak arkadaşlara sabır diliyorum

Bazen Vedalar aci Verir İnsana ve Hickırıklar icinde bırakır ya İnsani..
    İşte o An.. ...

Gözlerinin İcine Bakarak.UNUTMAYACAGIM Dersin..
    Ve Seneler Gecsede
    Kalbindeki o Vedayı HATIRLAYACAKSIN......

Cem Yüksel ( KroniK )

• kralcem27 Botlar oyuncular haricinde kimsenin u-m-u-r-u-n-d-a değil. Bir hafta önce ticket attım, bota ceza vermediler, "takip listemize aldık" dediler. E bugün aynı botu yine gördüm.

Ne yapıyoruz biz, video falan almayalım mı?

Alesta sunucusundayım..

FastFooD